Ozellikle bir ogrencide olmamasi gereken seylerden bir tanesi. Bende olsaydi nasil yasardim, nasil beyin jimnasitigi yapardim o agriyla dusunmek istemiyorum.
"allah belanı versin" dedirten türden bir hastalıktır. migren hastaları, atakları anında karanlık ortam arayışı içine girerler. gürültü kaldırmazlar. kullandıkları ilaçlarını -hastalığın şiddetine göre değişir- yanlarında taşırlar. ama genelde su bulamazlar, bu çok üzücüdür. ben atak anında ağrıdan vücudumu kanattığımı bilirim. hala kökten bir çözüm bulunmuş değil. umuyorum, en kısa zamanda bulunur.
Auralısı rezil olan türdür.
Aslında belalı uzatmalı sevgilin gibi gelen şiddetli ağrı türü. Sana özel, biçimi, teması, birlikte geçirdiğiniz sürenin sadece sen ve onun arasında olması ve aranıza hiçbir şeyin girememesi. Hatta intiharın eşiğine getirmesi.
başlayacağını hissettiğiniz anda çikolatadan uzak durmanız gereken illet. tetikliyormuş. bir arkadaş öyle dedi.
Kısa süreli işkence.

Uzun da olabiliyor. Net.
ileri derecede olursa ağrıdan ağlayabileceğiniz bir rahatsızlık , şimdiden geçmiş olsun.
rüzgarı ve yağmuru aynı anda yediğinizde inceden uyarı veren,
erken önlem almadıysanız o günü iptal eden çılgın baş ağrısıdır.

kafamı duvara vurmaya gidiyorum...
Tüm gün boyunca çektiğim işkencedir.

Kafanın içinde filler tepişir ve bu ağrı boyuna kadar gider.
antisi şeftalidir.
Botoxla yuzde 98 azalan migren ataklaridir.
ağrısı tuttuğunda kafayı iki duvar arasına sıkıştırıp ezmek suretiyle geçeceğine inandığım ve bunu her hayal ettiğimde içten içe rahatladığıma inanmam...
Bunun bir de Auralı olanı vardır ki ; Allah düşmanıma vermesin .
Orospu çocukluğunun acı ve ıstıraba bürünmüş halidir, zira bu meretin ağrısını başka türlü tasvir edemiyorum.
sadece başını değil insan vücudunu perişan eden kafanın patlarcısına ağrıması.
Bütün gün çektiğim ağrının adı.
sadık baş ağrısıdır. sizi kolay kolay terk etmez. ağrı şekli zaman zaman farklılık gösterebilmektedir. çoğunlukla tek kaşın üstünde olmakla birlikte bazen tek gözü komple saran bir ağrı şeklindedir. göz sulanması, burun tıkanması eşlik edebilir. mide bulantısı, ışıktan ve gürültüden rahatsız olma hissi vazgeçilmezlerindendir.
başımın tacı.
gözlerinin arka bölümünün ağırması sövülen en büyük belirtilerden biridir . yeter artık sal bizi p.ç !!
annemde var aşırı kötü bi hastalıjk eger hastalıksa tabi bilemiyorum ama annemin bi ara çok fazla migreni oluyodu bn bile ses yapıyorum diye evdenm yolluyodu uyuyodu.
düşman başına diye bir söz var tam bu bela için cuk oturuyor. 29 yıldır bu belaya muzdarip biriyim hayatımi maffettigi anlar çok fazla oldu.
Adını gördüğümve duyduğum yerde ağrı hissi alıyorum.

Anlatılmaz.
ağlatır. ağlayınca daha çok ağrıtır. ışık kapalı yarım saattir tavana bakıyorum. karabaş otu iyi geliyo dedi baharatçı amca aldım içtim. sıfır etki. uyuyamıyorum bile ağrıdan. biri beni acile götürsün, mümkünse sarsmadan ve yüksek sesli konuşmadan. teşekkürler.
geneli tek taraflı olan ilaçsız 4-72 saat boyunca sürebilen baş ağrısıdır.daha çok kadınlarda görülür.genetik geçiş oranı hatrı sayılır düzeydedir.önleyici ve atak esnasında kullanılan ilaçları farklı olup bilinçli olarak kullanmak gerekir.karanlık ve sessiz ortam ağrılara iyi gelir.
vatani görev sırasında edindiğim en rahatsız edici şeydi. di diyorum çünkü 4-5 ay kadar öncesine kadar 12 senedir uğraşıyordum kendisi ile sonunda tamamen rastlantı eseri bulduğum doğal bir hap sayesinde kurtuldum diyebilirim. tabii zaman ne gösterir bilemiyorum lakin ayda 1-2 bazen 3 defa garantisi olan çok yoğun olan sancıların 4-5 aydaki sayısı sadece "toplamda" 1 e düştü oda çok sinirlendiğim bir gün üstüne bir de kafama kafama aşırı yağmuru yiyince tutmuştu.

bilemiyorum reklam yapıyormuş gibi olurmuyum ismini yazdığımda ama bu ağrıyı çekenlere bir faydası olacaksa varsın öyle olsun. dediğim gibi 12 sene çektim bu ağrıyı insanlara bir nebze faydam olursa ne mutlu bana. ginseng ginko - kırmızı adında ve içerisinde kimyasal bulunmayan doğal bir hapmış bu. herhangi bir yan etkisi olmadı zaten doğal olması yani içerisinde kimyasal vs olmaması ile sanırım yan etkisi olması da mümkün değil gibi gene de almayı düşünenler alırken bir sorsunlar kimsenin canının yanmasına vesile olmayayım..