şu an kendisiyle boğuşmama neden olan illet. yeni yeni geldi ağrı ilacı içtim olacakları bekliyorum. daha fazla ağrımadan ben kaçar.
Bur tür hastalıktir . Bazi ssebepleriyle basinizin agrimasidir. Siddetli bir agridir.
Bir gün kafamı duvara vurarak kırıp ölümüme sebep olacak dayanılmaz ağrıya sebep olan hastalıktır.
düşman başına bile diyemeyeceğim bir baş ağrısı türü.
Aç kaldığım zaman fırsatı hiç kaçırmayan hastalık.Allah affetsin oruç tutamicam.
Akşam bişyokken sabah kalkmamla beynimi sıkan hastalık.
Kişiden kişiye tetiklenme durumu farklılık göstetebilir (peynirden başı ağrıyan var). zaten ağrıyacak olan başım güneş ışığı veya açlık gördümü ağrımaya başlar ama ağrıyacağı varsa, yoksa 3 gün yemek yemesem bile ağrımaz. uyumadan veya arveles ağrı kesici içmeden geçmez.
bir ileri seviyesi ve daha şiddetlisi olan küme baş ağrısını çektiğim hastalık türüdür.

insanı intihara sürükleyecek kadar felaket bir acıdır. nöroloji uzmanına görünüp uzun süreli tedavi ve kontrol altında kalmanızı öneririm.

şahsen 10 yıldır aynı doktoruma her 3 ayda bir görünüyorum.
(bkz: kimin bedduasını aldım acaba dedirten illetler)
adı size güzel gelmesin. onun altında ne pislikler, ne ağrılar gizli.

iğrenç bir hastalıktır.
tuttun mu bırakmaz.
Kafayı duvarlara vurdurtan hastalıktır.
illet bir hastalık.
Tedavisi bulundu hede hödöleri ne kadar gerçekçi bilinmez tabi, lakin ağrı öyle bir hale getiriyor ki insanı, duvarlara kafa atasın, kafanı pres makinasıyla ezesin falan geliyor. Öyle şiddetli, öyle bokyiyen bir ağrı işte.
Hani derler ya düşman başına vermesin, hah işte öyle..
atak anında insana "keşke yontma taş devrinde yaşasaydım" arzusuna iten hastalıktır.
gözünüzü orta büyülükte bir işle ağır ağır içeriden oyuyorlarmış gibi ağrı yapan hastalık. Geldimi 2 saatte sürebilir 20-30 saatte sürebilir tamamen keyfine kalmış. Öleyim de kurtulayım dedirtir.
Buğün beni benden almış olan başağrısı.O kadar şiddetliydi ki geçtiği zaman yeniden doğmuş gibi oldum.
pazar gecesi acile gidip iğne olmama sebep olan, başımı duvarlara vurduran, annemin beni o halde gördüğünde dilinde yara çıkmasına sebep olan, 12-13 yaşımdan beri çektiğim illet ağrıdır kendisi.

beynimin sol tarafında olan o zonklama var ya, beni her defasında öldürüyor.
her krizde, beynimde bir ur var ve o git gide büyüyor gibi hissediyorum.
ölüm korkusu olan ben, o anlarda kafamı kesip atmak istiyorum.
kusturmayan mide bulantısı, renklerin ve seslerin gereksiz cırtlak olması da cabası.

duyduğuma göre, tansiyon hastası olan ve her gün tansiyon ilacı alan insanların migren ağrıları, atakları artık olmuyor imiş.
çok sağlıksız bir durum olsa da, artık tansiyon hastası olmak istiyorum.
zira her yolu denedim.
başımı buz gibi soğuk suda yıkamak, karabiber kolonya karışımını pamukla alnıma bastırmak, patates, saç çektirme, masaj, el masajı...
denemediğim tek yöntem;

https://www.youtube.com/watch?v=uJm7zYQODpw
Adını dağlara yazdım relpax diye dolaştıran ağrıdır.
Düzenli magnezyum kullanıldığında geçen rahatsızlık.

Edit: reprezantların bafilediği doktor rahatsız oldu.
Çekilir derdi olmayan ağrı.
https://33.media.tumblr.c...4wy0b6U11qzk2apo1_500.gif
düzenli olarak defne tohumu yendiğinde migren atağı tutsa bile daha hafif geçmesine vesile olur.
Ağzınıza sıçar efendim. Bi de buna benzer küme tipi başağrısı var ki git hemen intihar et kurtul. allah bu ikisinden korusun.
herkese bulaşmış hastalık. grip gibi nezle gibi olmuş, ondan ona geçiyor artık.
O ki ağrıların en dayanılmaz halidir.

Ölüm gibi bir şeydi ama kimse ölmedi diye ortalıkta gezdirir insanı.
öldürmeyen ama süründüren hastalık.