entry'ler (4097)

trance dinleyin

Vay be ilk Trance dinlediğim zamanları aklıma getirdi . Hatta sırf bu yüzden bu nicki almıştım . Hayat gerçekten değişiyor , hem de çok hızlı .

erzurum

Bu kar yağışı devam ederse , yeni kayak takımlarını sokak ortasında deneyeceğim şehir .

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Günler takılmış bir plak gibi tekrar ediyorsa , çalan parça essiz bir senfoni de olsa , zamanla cızırtıya dönüşür .

online olan 69 yazar ne yapıyor

(bkz: anksiyete ile mücadele)

uyuyamamak

Uyuyamıyorum amk . Kendimden iliklerime kadar nefret ediyorum , o beynimin her ince nöronundan tutta her fikre kadar kendimden iğreniyorum . yeter ulan , yeter ! Sikerim anksiyetesini böyle işin . yarın 2 tane sınavım var ben gözüme uyku girmiyor . Beynimin içindeki her fikir , halaya kalkıp uyutmuyor .

günün caz müziği

https://www.youtube.com/watch?v=6omHg5OQbHM

gecenin şarkısı

Soft jazz sevenleri buraya alalım :

https://www.youtube.com/watch?v=6omHg5OQbHM iyi geceler !

uludagsozluk un bitmiş olması

Ne olmasını bekliyordunuz sayın sözlük yazarları ? Sözlüğün akıbeti hâlinde bir dünya şey yazdık , yöneticilerimize duyurmaya çalıştık , başlıkları daha nitelikli ve kaliteli tutmaya çalıştık eee sonra ? Bakın bakalım efendim başlıklara . Kimse tabiî ki size yazar alırken iq testi yapın demiyor ama şu alımları biraz düzene koysaydınız ne olurdu ? 6 yıl olmuş bakıyorum burada yazalı ama gelin görün ki , son birkaç yıldır ne adam gibi giriyorum , ne de bir entry giriyorum . Üzücü bir durum .

the man from earth

sanırım bu şaheser 20 saatte sürseydi , kimse şikayet etmezdi . izleyiniz , şiddetle tavsiye ediyorum .

tom petty

Gerçekten üzdün . Yemin ederim üzdün .

011000010110001001100001011110100110000101101110

görsel

sevişmek

Sana nasıl bulsam , nasıl bilsem
Nasıl etsem , nasıl yapsam da
Meydanlarda bağırsam
Sokak başlarında sazımı çalsam
Anlatsam şu kiraz mevsiminin
Para kazanma mevsimi değil de
Sevişme mevsimi olduğunu...

pulp fiction

Siktiğimin bir milkshake'nin halen daha 5 dolar edip etmeyeceği konusunda kafamda soru işareti bırakmış film .

kızlar porno izler mi sorunsalı

görsel

soğuğu en pis memleket

Arkadaşlar , istirham ediyorum .

görsel

şu anki ruh halinizi anlatan yabancı şarkı

https://www.youtube.com/watch?v=tmo8s3PD-kc

barbaros şansal ın havaalanında dayak yemesi

Evet arkadaşlar hep birlikte alkış tutuyoruz . Her gün durmadan yaptığınız beyin mastürbasyonuna bir yenisi daha eklediniz , hayırlı mastürbasyonlar . Hani bu adam ülkedeki mevcut (ve tamamen gerçek olan) durumlardan bahsederken , ''Bokunda boğul Türkiye'' deyince takılmanız bence bu sizin bizzat algı süzgeçlerinizle ilintili bir durumdur . Çünkü çok sayın arkadaşlarım , siz tatlı dilden anlamıyorsunuz . yıllarca sizi uyardılar , yıllarca size yapmayın etmeyin dediler , yıllarca haksızlıklara karşı direnme çağrısında bulundular , yıllarca tecavüzcülere karşı bir olma çağrısında bulundular ama siz ne yaptınız ? 3 maymunu büyük bir zevkle oynadınız . Lakin insanlar artık sizin ne olduğunuzu gayet iyi idrak etti . Siz , pek maalesef tatlı dilden anlamıyorsunuz . Ama insanlar size karşı iğneleyici laflar kullandığı zaman kuduz köpek gibi saldırmayı iyi biliyorsunuz . Ama unutmayın ; Eğer kuduz köpek olarak nam salarsanız , kuduz köpek muamelesi görürsünüz . Ülke her geçen gün gittikçe geriye gitsin , her hafta (üzülerek beyan ediyorum) insanlarımız ölsün , yolsuzlukta dünya raporlarına göre 2.Sırayı çekelim , ekonomi her geçen gün batsın , her yerde salak saçma ve manasız dini fetvalar verilsin , çocuklar ve kadınlar tecavüze uğrasın ses etmeyelim ; Lakin , mevzu biraz olsun eleştirmeye gelince hemen dövelim . Aynen canım dünya ülkesiyiz .

Not : Bu adamın , videoda söylediği şeyler batı dünyasının bize bakış açısının kısa bir fragmanıdır . Bunu da unutmayın .

klipleri ilginç olan şarkılar

(bkz: Tom Petty) abimizin , Runnin' down a dream adlı şarkısıdır bence . Mükemmel bir mesaj içeriği vardır zatım adına .

https://www.youtube.com/watch?v=Y1D3a5eDJIs

ingilizce bir not bırak

''i've spent my entire life trapped in a cage.''

bir kıza alınabilecek en güzel hediye

Arkadaşlar 1 haftadır kara kara düşünüyorum . Lanet olsun , ne alınabilir ki ? Kızlara soruyorum : Arkadaşlar sizce biri size katkısız 1 kilo saf çikolata alsa hoşunuza gider mi ?