Zaytung haberi gibi açıklama yapmış

görsel
göçmen olması neticesinde türkçesi çok kırık ankara için verimsiz yetersiz başkandır. evet..
Ülkeye değer katan belediye başkanı.
Devlet ciddiyetinin ve görev bilincinin medarı iftiharı. Geleceğin cumhurbaşkanı adayı olması kaçınılmazdır. Eylem adamıdır, ankara vilayetini sevdirmiştir. imamoğlu'nun örnek alması gereken isim.
akp lisinden chp lisine ankara'lı onu çok sevdi.
ekrem imamoğlu gibi büyük bir çıkış yakaladı ancak ekrem imamoğlu çıkış yaparken ki çizgisini bozarken mansur yavaş dümdüz ilerliyor ve bence ileride başkanlık için en büyük adaydır kendisi.
önümüzdeki cumhurbaşkanlığı seçimlerine aday olması gereken lider. ekrem imamoğlu yılmaz güneyin mezarına ziyarete gidebilir seçimden sonra.
sanki her an chp yi satıp mhp ye yanlayacakmış gibi hissediyorum. umarım böyle bir hata etmez reis.
Tam bir devlet adamı. Mevcut siyasiler içinde cumhurbaşkanlığını yapabilecek en iyi aday lakin; Kimsenin adamı ve projesi olmadığı için aday yapılmayacaktır.
"159 kişiyi işten çıkartmışız, hani," 30.000 kişiyi işten çıkartıp pkk lıları dolduruyorduk. Hani dhkp-c li ler sayaç okuyordu, açsanıza ağzınızı şimdi" diyen Ankara büyükşehir başkanı.

Aynı zamanda eski askeri savcıdır. Haddinizi bilin.
ekrem imamoğlundan daha başarılı bir başkandır. kendini fazla reklam etmeden halkı ve ankara için çalışan bir başkandır. geçmişinde de bir çok başarıları mevcuttur. böyle devam ederse bir dönem daha yönetmeyi hak etmektedir.
Son meclis toplantısında ayarı boruyla vermiştir. Abb de dönen dolapları da bir bir ortaya çıkartmaktadır.

10.000 maaşlı çaycı, 12.000 maaşlı müsdahdem, 3 senedir işe gitmeden maaş alan “fetö uzmanı” kartlı kişiler gibi...
Mansur yavaş eski mhp lidir. Ankara şanslı. işinin ehli iyi bir başkan. Lakin Belediye hizmet yeridir. Hizmeti Partizan kafayla düşünmemiz yanlış olur. Aday önemlidir. Yiyici Melih gökçek çok mu iyiydi?
Seçilmiş Ankara belediye başkanıdır kendileri.
Gereksiz parlatılan Ekrem imamoğlu'ndan çok daha fazlasını hak eden siyasetçi.
Adam gibi adam karizma başkan. Ankara nin gorebilecegi en iyi başkan. Ona camur atip sevmeyenlerin insani ve vicdani degerlerinde mutlak sorun vardir. Ulke siyasetine bir kac gomlek ustun geliyor.
belediye meclisinde bağırmadan konuş diyen üyeye sup pus olan yıkık biri.net..
akepeye giren 2. bıçak. ekrem'den sonra. adam ne yapsa karalayacaklar geçiniz.
2014 yılındaki seçimde bu adam için sandık başında öyle bir mücadele vermiştim ki çankaya bölgesinin oylarının sayıldığı dsi binasına dönemin içişleri bakanı ve 20-25 adamı girip bizleri dışarıya attırdıklarında boynumuz bükük evlerimize dönerken televizyonlarda ankaranın en büyük dinozor sevicisi seçimi kazandık açıklaması yapıyordu.

hayatımda ilk defa bu kadar yakındım bir seçim zaferi kazanmış olmaya, olmadı.
mansur başkanın telefon başında sevindiği o meşhur fotoğraf 5 yıllığına raflara kaldırıldı.

gel zaman git zaman mansur yavaş seçimi kazandı. başkanın ilk icraati ise ulus'taki atatürk heykelini temizletmek oldu ve akabinde dedi ki; atatürk'ün başkentine yakışır bir ankara gayemiz doğrultusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.

atatürk'ün başkentine yakışır bir ankara allahım söyleme bakar mısın? başkan bunu her söylediğinde içim kıpırdıyor. çünkü görmemişiz abi böyle bir şey. hani bir önceki ile kıyaslama falan hak getire. bir anda çakmaktaşlardan jetgillere terfi etmişiz gibi hissettiriyor.

ara ara arkadaşlarımı arayıp "lan biraz mansur mu övsek ya?" konuşmaları yapıyoruz. manyak mıyız abi biz? yola, parka, bahçeye adamın attığı tweete bakıp adamı övüyoruz. ankarayı seven çocuklarız sonuçta burada bu adamın bizimle aynı griliği paylaştığını biliyoruz. ve içten içe onun da bu griliği sevdiğini hissediyoruz.

yürüyedur başkanım be!

tanım: ankara'ya yakışan ankara büyükşehir belediye başkanı.
delikanlı olun, taşak gölgesinden çıkın, yiğidi öldürün ama hakkını verin.
seçimden önce kendisi ve ailesine her türlü iftirayı atanlar seçim sonrası sus pus oldu.

seçimden sonra daha ben bir kere yok çek senet yolsuzluğuymuş yok görevi kötüye kullanmaymış o iddialarla ilgili hiçbir şey duymadım. o oç herif vardı sağda solda beni dolandırdı falan diye konuşan ona noldu mesela.

başkan hepsine saplayınca oçluklarını başka mecralarda icra etmeye başladılar herhalde.

bazıları da bu başlıkta gibi duruyor.
Adamın dibidir.

https://twitter.com/mansu...tatus/1181938678689648640

Barış harekatı ile ilgili temennilerini dile getirmiştir.
görsel
soyadının hakkını veren başkandır. evet.
imamoğlu kıyası imamoğlu için haksızlık olur çünkü kendisinin mazbatası 31 marttan hemen sonra verilmişken imamoğlu'nun mazbatası seçim tekrarı falan derken haksız bir biçimde 3 ay geç verildi.
“Baba “ deyip boynuna sarılmak istediğim şahsiyet.