bugün

entry'ler (1328)

uludağ sözlük

an itibariyle gözümün ferini siken, mordor havasını andıran, aşkım ışıkları kapat utanıyorumdaki ışıkları kapalı odaya atıfta bulunan bir yeni tasarıma geçmiş sözlük.

yapacağın işi sikim ismail.

hiç sevgilisi olmamış erkek

bu olayı kitabe yazacak kadar kafaya takmaması gereken erkektir.

sözlükteki islam düşmanlığı

islam'ın sahibi yüce Allah'ın inanmayanlara karşı tutunduğu düşmanlığın yanında esamesi bile okunmayacak olan düşmanlıktır.

uludağ sözlük

görsel

108 gün sonra " şöyle bir bakınayıp " diye girip tek bir şeyin bile değişmediğine şahit olduğum sözlük.

uludağ sözlük

2-3 ayda bir uğrayıp bakındığım ve her bakındığımda sözlük yazarlarının bilmem neleri, sözlük kızlarının bilmem neleri, kızların bilmem neleri diye başlıklardan başka bir şey göremediğim sözde sözlük özde çift arama sitesi.

kedi resmi paylaşan insan

kedi fotoğrafı paylaşan ibnemsi erkekler ve kedi fotoğrafı paylaşan pelinsu kızlar olarak ikiye ayrılır.

mesut özil

tamam oğlum büyük transfer eyvallah falan da bu adamın her saat başı çıkıp " en büyük hayalim olan Fenerbahçe'de forma giymek nasip oldu şükür" gibi açıklamalar yapıp durması baydı artık.

dark

bir aralar " aböö haroko dozo aböö" diye hakkında methiyeler dizip vatan savunur gibi savunduğumuz şu an sakin kafayla düşününce bile ne izlediğimizi hatırlamadığımız sikik sokuk Netflix dizisi. izlerken iyi hoş da be amına koyduğum bundan 1 yıl sonra izlediğim şeyi hatırlamayacaksam sokayım öyle diziye. insan biraz da akılda kalıcı bir şekilde bitirdi diziyi.

uludağ sözlük

100 küsur gün sonra hesabımın olduğunu fark ettiğim interaktif sikiş sokuş sitesi. sol taşak yine sözlük erkeği sözlük karısı başlıklarından geçilmiyor. yürüyün bre aslanlar.

erasmusa gidip muharrem e vermek

başlığa gülmüştüm twitleri okuyunca daha çok güldüm.

dark

son sezonu kim kimin kimisiydi unutarak sırf sonunda ne oldu diye izledim. bi sik anlamadım. amına koyduğumun dizisine artistlik olsun diye boktan bir tarihe denk getirmek için o kadar ara verirseniz olacağı buydu. işin yoksa en baştan bir daha bakın.

homofobi

bu ibneler zorla insanı homofobik yapar. bireydir ne yaparsa yapsın kendinedir diyor saygı duyuyorsun şırank mesaj " 20 cm yeter mi aslanım?" şırank başka bir mesaj " seninki kaç cm temiz çocuğumdur". ulan homofobik değiliz tamam ama ibne de değiliz.

kadının aldatmasının erkekten daha kötü olması

aldatmayı bilmem de aldatılmak iki taraf için de eşit derecede kötü.

imam sahih i buhari hadislerini reddetmek

millet ayet reddediyor bu hâlâ hadis diyor.

şehir hastanelerinde tedavi gören chpli

şu hastanede tedavi gören chp'li, şu yoldan geçen muhalif, şu hizmetten yararlanan apolitik diye bakacaksak olaya CHP'li, muhalif, apolitik vs. kişilerden vergi alınmaması gerekir.

islamın kadını yüceltmesi

entry nik.

artvin rize trabzon giresun ordu samsun

Samsun'a haksızlık edilmiş.

uludağ sözlükte yakışıklı erkek olmaması

doğru tespit.

sevgilisinin yanında sıçan adam

sözlükte hakkında başlık açılmasına gerek olmayan adamdır.

sözlükte doktor aranıyor

doktor değilim ama doktorlar, dr house, ER, Grey's Anatomy izledim.