bugün

akp li rakipleri o kadar ahlaksız ki, kuyumcu dükkanlarının dibindeki meskun konutları kiralayıp çevresini parti flamalarıyla donatırken hemen bitişiğinde trafik ışığı ve herhangi bir sokak lambası bulunmayan altyapıdan yoksun sokakları görmezden gelir.
ısınma, aydınlanma ve ulaşım konusundaki kamucu teşebbüsleri canlandıran kadrosuyla sincan, etimesgut ve keçiören de hastane çevresindeki sokakları aydınlatmaktan, otoyollara bir senede üst geçit yapmaktan aciz akp yi ezip geçecektir.
Cumhurbaşkanı adayı olsam kazanırdım demişti
Madem biliyordun neden aday olmadın o zaman demezler mı adama?
CHP li olarak görmediğim o partide eğreti duran başkan. Cumhurbaşkanı adayı yapsalardi kazanacaktı. Çünkü sağ kesim de oy verecekti. Ama sırf HDP oyunu kaybetmek istemedikleri için aday yapmadilar. Sonuç ortada
Ankara'yı yine alır. Zaten başarılı görünüyor.
akp lilerin meşhur deyimi ile "ankara seçimini kazanması bir beka sorunu" haline gelmiş ankara büyükşehir belediye başkanıdır. eğer mansur yavaş kazanamazda akp li aday kazanırsa ankaranın tüm kaynakları "allaha emanet olma şartı ile" birilerinin ceplerine gidecek oluk oluk..

keşke istanbul adayı olsaydı mansur başkan. eğer istanbul adayı olsa en az 1 milyon fark ile kazanırdı seçimi. ankaralılar bu adamı chp li olarak görmeden "parti gözetmeksizin" tekrardan seçmek zorundalar. zorundalar evet çünkü karşısındaki en büyük aday daha malvarlığını bile açıklamaktan kaçıyor. "ben münasip gördüğüm zaman beyan ederim" diyor. o münasip zaman ne zaman peki ? tayyip beyin diplomasına veya camideki içki görüntülerinin servis edileceği cuma günü gibi ya hiç gelmeyecek ya da çok sıkışırsa tüm malını mülkünü çocuklarının üstüne vs geçirdikten sonra beyan edecek..

demek ki keçiören belediye başkanlığı döneminde malını mülkünü onlarca kez katlamış ki mansur yavaşın dakikasında yaptığı malvarlığı beyanından bile kaçıyor. o yüzden mansur yavaşın ankarayı tekrardan kazanması elzem. istanbulu zaten allem edip kallem edip alacaklar bari ankara hortumlardan kurtarılsın..
Chp'de güven veren tek insan bana göre.

Ankara büyükşehir belediye başkanlığı görevini de olması gerektiği gibi gerçekleştirdiğine inanıyorum.

Ve 2024 yerel seçimlerinde en az %51 oyla seçileceğini düşünüyorum.
Bu adama bile , arsaları peşkeş çekecek diye iftira atıldı ya ... Adam yapıp ettiğini her yere asıyor çiziyor. Diğer belediyelerdeki gibi zenginlere yabancılara yeni TOKi konutlarından hediye gibi ev çıkartma yapmıyor.
fark atacak. yazın bir kenara.
çare:ümit özdağ.
Ankara halkı bir tane hırsızı kaç dönem seçti.

Hala da seçiyordu Erdoğan bile kendi adamına dayanamadı görevden aldı.

Bülent Arınç gibi adam akp’nin karakutusu yani;

“Ankara’yı parsel parsel sattı” dedi gökçek için.

aday olsun yine gökçek’i seçer Ankara halkı.

Bakmayın bir dönem Mansur başkanı seçtiklerine, hak etmiyorlar böyle güzel insanı…
Senin gibi bir ustaya ülkeyi teslim etmediler ya çeksinler o zaman.
Şaka şaka senin gibi birini olmazsa olmaz diye şart kosanları allah nasıl biliyorsa öyle yapsin.
Kılıçdaroğlu çekilsin mansur gelsin
Ha hahahahahaha.
belediyedeki maması kesilmesin diye merali sap gibi yarı yolda bıraktılar.

bunlar bir de ülke yönetecekti sözde, allah korudu.
Belediye başkanlığı döneminde sokak hayvanı maması ve barınakları için milyonlarca tl harcanmış olan kişi.

Çıkmış bir de sokak köpeği sorunuyla ilgili güya açıklama yapıyor. Senin belediyen bu hayvanları besleye besleye üremelerine, vatandaşın başına bela olmalarına etki etmedi mi, daha ne anlatıyorsun?
Bu adam vebal ödeyecek.

ülkeyi yüzüstü bıraktığı durum rüyasına girmeli.

Sen cesaretsiz bir adamsın!

Ent.
görsel
ankara'da 4,5 yıldır dişe dokunur hiçbir icraatın olmadığı gibi, yolunda giden şeyleri de bozdun. neredeyse sorunsuz ilerleyen bir toplu taşıma sistemini bombok ettin. senden önce çocuklar sokakta oyun oynayabiliyordu. senin sayende o sokaklarda şimdi köpekler terör estiriyor. ankara'da huzur bırakmadın.

2019'da sana oy vermiştim, bir daha tövbe! son altı ayın, gidiyorsun.
görsel
öz be öz chplidir. kendisini ülkücü direnişçi olarak görenlere cevabı net vermiştir. chp de kariyer peşinde koşan bir diğer memurdur sadece
Psikolojik olarak üstün gireceği son seçim.
Pasif davranarak muhalefetin bölünmesine olan katkıları neticesinde AKP'ye kaybederek imajını zedeleyecek.

Bir Türk milliyetçisi olarak Ekrem'in dahi daha dik durduğunu düşünüyorum.
Nereden nereye sayın yavaş.

Maksimum %47.
At fava bekle.
Kaybetsinde sessiz kalmak neymiş görsün korkak herif.
Yeniden adaylığını koymuş. Hayırlısı bakalım. inşallah kazanır. Genel seçimlere aday olmadığı için kırgınım ama neyse.
https://www.tv100.com/ank...p;utm_medium=bildirt_push
son sekiz ayın mansur efendi. gidiyorsun.
Bakalım yerel seçimlerde iyi partiden mi yoksa CHP den mi aday olacak.
seçime aylar kala sırf çalışıyor gözükmek için düzgün kaldırımı bozup tekrar yapan vasıfsız şahıs.
Ankara seçimlerini kaybedecektir, nedeni ise Eskişehir yolunu tamamen metrolara bağlaması olacak sanırım, birde gereksiz yere çok parlatıldı, sıradan bir belediyeci işte, bu adamdan bir cumhurbaşkanı çıkmaz, çünkü o kumaşa sahip değil.