bugün

entry'ler (6341)

zeytinyağlı taze fasulye pilav

Olsa da suyuna ekmek bansak. En sevdiğim yemeklerden biri.

sözlükteki fenerbahçeli yazarlar

Biz şampiyonluğu değil Fenerbahçe yi seviyoruz. Sarının yanındaki lacivert i seviyoruz. Şampiyon olmuş olmamış kupa mühim değil://. Aşkbahçe

ekşi sözlük yazar alımları

ilk 2011 yılında üye olup çabuk onay almıştım. ikinci kez üye olduğumda baktım süre uzuyor moderasyona birazcık sert sözler yazınca hemen korkup o hesabımı da onayladilar. Ekside yazar olunca tüm heves gitti. O yüzden ulu da yazıyorum.

bekarlık sultanlıktır

Bekarlık sultanlık olduğunu sanmaktir !! Kendini kandirmaktir..

fakir birinin çocuk yapması

Ne kadar çirkin bir başlık:// çocuk öyle herkesin yaptım oldu dediği birşey değildir. Rab nasip ederse olur. Zengini fakiri değil..

evlilik güzellemesi yapanlar

Herkesin karısı yada kocası siz gibi değildir. Genelleme dışında kendinizi tutup düşünün. Sevdiğinizle yaşamak dünyadaki en güzel şey. O yüzden kiii evlilik güzel yahu. Bakmayın kötü yorum yapanlara. Bu kişiyle ömür geçer diyorsanız evlenin. Üç günlük dünya mutlu olun.

karmanın birgecede 200 puan artması

Yok öyle bişey.. ama şöyle birşey var 600 olan karmam bir gecede 170 e düşüverdi zamanında :// zalimsin zalll!!!
Zalll istifa!!!!

harras

BiM'in premium markası.Tazecik portakal suyundan ekmeğine bazı ürünlerini seviyorum. Palm yağı olmayan çikolatası ve içeriği yüksek oranlı fındık ezmesini tavsiye ederim. tabiki herkesin ağız tadı farklı.

kendinizden 45 yaş büyük biriyle evlenir miydiniz

Aynı yaşta olmadığım kişinin yüzüne dahi bakmam.

yazın en çok yenilen meyvesi

Kavun karpuz ikilisi dışında şeftali tercih ediyorum. içindeki böcük sebebiyle kiraz ve kayısıyı tadımlık yiyorum. Ayy birde tazecik süt mısır. Hem haşlaması hemde közlenmiş halde müthiş gidiyor.

boş plastik kutu ve şişeleri atamama hastalığı

Kilerimden söz ediliyor sanırım:/ memlekete götürmek için biriktiriyorum yaff. içine zeytin, peynir, incir koymak için.. yani biraz fazla olabilir ama olsundu. Harbiden çok işe yarıyor köy yerinde.

bugün ne pişirsem düşüncesi

Ömrümü yiyen sorunsal. Evde herkes apayrı şeyler istiyor. Yeter dedim baktım canım Pizza istiyor onu yapıcam..

gelini dayak yiyince sevinen kaynana

Yazdım yazdım sildim.. böyle olmamalı...

iç sesinin uyutmaması

An itibariyle yaşanan. Hofff söyle rahatça uyusamm.

yapılan mı yoksa yapılmayan mı çok pişmanlık verir

Aklım hâlâ yapamadıklarimda :// tabikide yapılmayan yapılamayan.. içini keşkeler çürütür. En iyisi aklında kalacağına yap !

bir kadının çantasında bulunması gerekenler

Çocuğun suyu, çocuğun oyuncağı , çocuk bezi * çocuktan sıra kalırsa cüzdan, mini parfüm yada kolonya. Benim çantamda olmazsa olmaz çengelli iğne ve toplu iğne.

diş buğdayı

Canım ülkemin örf adetlerinden biri. Yeni doğmuş bebeklerde çıkan ilk diş için yapılır.Diş gediği,diş buğdayı gibi farklı isimlerde anılıyor.

yüzük kadını vs kolye kadını

Ben halhal kadınıyım * ben bileklik kadınıyım. Yüzük sevmiyorum. Evde elim sudan çıkmıyor. Gün içerisinde yemek yaparken tak çıkar işkence. En güzeli takmamak.

hacamat

Cesaret bulup yaptıramadığım şey. Bugün altın gün. Yaptıranlara şifa olsun:/

Aşırı terleme şikayeti yaşayan tanıdığım hacamat sayesinde kurtuldu. Günlük insülin kullanan şeker hastası ayda bir hacamat yaparak insülini bıraktı. Yalnız diyet de uyguladı. Kafasına göre bırakmadı. Fıtık için zaten birebir. Ayy etrafımda saymakla bitmez ama baya faydalanan çok. Alternatif tıpa inanıp işinin ehline yaptırınca şifa buluyorsunuz.

kötü hissedince yapılanlar

Yorgana sarilmaca..