bugün

entry'ler (3988)

bir erkeğin gay olduğunu anlama yolları

Domatesin kabuğunu soyuyorsa kesin gay'dır.

Sabah bir sözlük bilgini söyledi.

bir milyon verseler gece mezarlığa girebilir misin

Mezarlığa gidiyorum para nerede?

Ölüden değil diriden korkuyorum.

bilgisayar toplayacaklara tavsiyeler

Vatan bilgisayar gece şahane indirim yapıyor. işlemci, ram vs istediğiniz özelliklerde toplayın kargolar gelince en yakın vatan bilgisayar mağazasına gidip kurulum yaptırabilirsiniz.

evliliğin bir süre sonra bayması

Yanlış evlilik yaptığınızı gösterir.

Evlilik baymaz her geçen gün daha da alevlenen müthiş birşey. Evlenin evlendirin..

piçini gece evde koşturan mal aile

Bu nasıl bir hitap!!! Başlığı okurken ben utandım!.

menemen yaparken domateslerin kabuğunu soyan gay

Ekmeğin de içini yiyordur kesin. *

Menemen yaparken Domatesin kabuğunu soyduğum için gay olduğumu öğrendiğim başlık!

Sözlük heyy alooo uyanın sabah oldu!!!

çekirge

Üçüncü zıplaması başına bela olan hayvan *
üzerime zıplamasından nefret ediyorum. Az biraz da korkuyorum. tüylü ayaklarıyla insan üzerine zıplaması ve tişörtten ayrılmaması dünyadaki en korkunç şey.

döner zannedilen erkeğin dönmemesi şoku

Belki yanlış yerden dönmüştür . Hemen karamsarlığa kapılmayın bekleyin.

sözlük kızlarının cahil ve kültürsüz olması

Bir insanın kendisini bilmesi ne güzel bir olgunluk. sen cahil ve kültürsüz olabilirsin ama diğer kızları da katıp genelleme yapma kardeş!

nasıl kilo alınır

Gece yemek yemekten tutun cici bebeli sütüne kadar hepsini denedim. Balık yağı, vitamin ilaçları.. Dr da gitmediğim bölüm kalmamıştı. ve kabullendim. Bünyem yakıyor. Bende tadını çıkardım. Ha bu arada ömrü hayatımda ilk defa kilo aldım o da hamilelik:) tabi bebiş doğdu sonra fosssss. Eski halimle başbaşayım. Zayıf olmayı kabullenip dilediğiniz herşeyi yemenin tadını çıkarın.

çocukken inanılan saçmalıklar

Arabada giderken ağaçların peşimizden koştuğunu düşünürdüm:).

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Bugün Ankara'nın meşhur mezarlığını ziyaret ettim. Tam da defin saatine denk gelmişim ki feci kalabalıktı. izlemeye başladım tabii. Aynı anda üç mezar defini vardı . Birisi öyle kalabalıktı ki sanki mahşer alanı derler ya aynen öyle. Merakım arttı tabi izlemeye devam ediyorum. Vallahi billahi tam beş dakikada defin bitti herkes birden bire gitti. Az önceki kalabalık yok oldu. Ah be hayat ne boşsun. Demem o ki sizi en çok sevenler bile mezarınızda gömülünceye kadar bekliyor. O yüzden kendinizden başka kimseyi sevmeyin. Evlat mis ana baba vs inanin hepsi boş.

sözlük yazarlarının botları

<?php
echo"php ile
bot
yapımı";

?>

T. Bot yapımı.

hastanede oda arkadaşınn solunum cihazını kapatmak

Geldiğimiz hâle bakın. Yaşamak karşımızdaki insanın merhametine bağlı.

zombileri kafa atıp ısırmak

Şiddete hayır !!. Sarılıp öpüşüp barışması denemeliyiz. Belki evcillestirip yanımızda evcil hayvanımız diye gezdireniliriz. Pokemon gibi zombimiz olur hem.

sutlu cilekli ideal bir eş midir

Bu nasıl çirkin bir başlık!!!. Hiç kimseyi ilgilendirmeyen durum.

sutlu cilekli

Hep mutlu musmutlu olmasını istediğim yazar kardeşimiz. Herkes yaşattığını yaşar o yüzden hicbirseyi kafana takma. Sadece gül.

gelecek kaygısı

Hiç bitmeyen ve bitmeyecek olan durum. Zalımsın hayat!!. Kaygısız olmayı çok isterdim.

üstteki yazarın ne sevdiğini kapak fotoğrafından

Ben yazmayayım siz profile bakarak görünüz efenim. Tövbeler olsundu.

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

Sevilen yazar.