bugün

entry'ler (2383)

lavaş neyden yapılıyor

Un, su ve tuzdan yapılır. iki yemek kaşığı yoğurt eklersen yumuşacık efsane olur. 3 su bardağı un, bir çay kaşığı tuz ve iki yemek kaşığı yoğurt kaba alınır . 1 su bardağı ılık su eklenip iyice yoğrulur. Açma işlemini sanırım anlatmaya gerek yok.

erken kalkmak

Sen yıllarca home Office çalış. Sonra minnak bir yaramazı okula bırakmak için uyan. Hayattaki en büyük zulüm erken kalkmaktadır.

haczedilen araba satin almak

Ben olsam alırdım. Banane sahibi ödeseymis borcunu. Haciz maciz olmasaymış. Yok ahi yok vahı uydurulmuş hikaye . Tabi böyle diyorum tuzum kuru. Allah yardımcın olsun kardeş. Şuan araba bulmak da çok zor.

kızılay avm

Ankara'da genellikle kişilerin buluşma adresi olan avm'dir. Armağan oyuncak hatrına merdivenlerine katlandığım AVM.

ama iyi erkekler de var

Doğru önermedir. Herşeyin iyisi olduğu gibi kötüsü de vardır. Herkesi aynı kefeye koymak yanlış.

90lardan bildiğiniz efsane şarkılar

Reyhan Karaca 'sevdik sevdalandık'.

boşanmaların temel sebebi

Etrafımda gördüğüm kadarıyla Anlayışsızlık. Karşı taraftan çok şey beklemek.

silik yese fark edilmeyecek yazarlar

Bu kişi kesinlikle benim. Sosyal medyada var olma çabam yok açıkçası. Burası içimdeki yaramaz çocuğu çıkardığım içimden geldiğince saçmaladım tek yer.

bendenuzakdurun

Allah rahmet eylesin. Sevenlerine sabır diliyorum.

bez bebek nana

Tüm entry'lerimi artılayıp bide üstüne kalp bırakan sevimli ponçik yazarımız. Bak Nana'cığım bu ritme alıştım ona göre. Beni kalpsiz bırakma

sempatik bir nicke sahip olmak

Tabiki benim nickimdir. Ponçik ponçik sevimli mi sevimlii. Yerim seni simiagoooo. Kiymetlimisss.

ankara

Gri Ankara!!
Her zamanki meşhur kıyafetini giymiş yine!! Sabah sabah tüm enerjimi aldı.

uludağ sözlük te takılma sebepleri

Saçmalamak, daha çok saçmalamak.

lahnet olasi liberal

Seri artı veren yazar kardeşimiz. Umarım kızdır.

ne kadardır sözlüktesin

Her girişte başlıkları alt alta okuyup lanet olsun benim burda ne işim var deyip sonra saçma sapan entrylere yazarken buluyorum kendimi. O kadar çok oldu ki ne zaman geldim ben bile hatırlamıyorum. ama şunu biliyorum geldiğim sözlük ve şimdiki sözlük çok farklı. Eski başkaydı. O güzel insanlar bir bir gittiler.

arkadaşlar batarsam yardımcı olur musunuz

Batışını itina ile çay kahve eşliğinde izleriz.

kafa dengiyim dediğiniz yazarlar

Canım kendim. Kendim saçmalıyor kendi kendime gülüyorum. maşaAllah bana neşem boll olsun..

kale3112 deki 3112 nin anlamı nedir sorunsalı

Kale bir anahtar markası. Numara da adamın anahtarının üzerindeki numaralar. Kahretsin bugün yine çok bilgi dağıttım. :)

17 yaşındaki muhafazakar kızın 7 dil öğrenmesi

Bir kişinin muhafazakar olması vs kızın kendisini ilgilendiren durum. Kendini geliştirip çok güzel yabancı dil bilmesi takdir edilesi durum. Aferin ona. Darısı bize diyelim.

30 lu yumurtanın 45 lira olması

Akaryakıt zammı demek ki gezen tavukları da vurmuş.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.