Hak ediyor chpkklilar.
Şu adama zam yaptı diye laf söyleyenler rte ye toz kondurmuyor. riyakarlığınıza tüküreyim.
Seçim zamanı su faturalarınızı pkk getirecek deyip Mansur yavaş a iftira atanlar şimdi Ekrem başkana sallamak için Mansur başkandan destek almaya çalışıyorlar.
üst üste 2. kez ankara büyükşehir belediye başkanı seçilmiş 1.si (bkz: efkan ala) (bkz: i nokta melih) ikilisi tarafından gasp edilmiş, adam gibi adam.
böyle insanlara iftira atmak bariz bir karaktersizlik örneğidir.
0:00 0:04
bu mansur yavaş a kim oy verdi ya. içkiye zam yaptı. sigaraya zam yaptı, çaya zam, akaryakıta zam, doğalgaza iki kez zam , herşeyin sorumlusu bu adamdır başınıza birşey düşersede, suriyeleri neden getirdi ankara ya. dinozoru sök, yok laleyi saati işi gücü yok mu ?

bu yazdıklarım ironiydi cahal gibi eksilemişler bir belediye başkanı çaya akaryakıta nasıl zam yapsın tabi otobüse zam yapacak ama halk otobüsündeki 500 e yakın muavinin işinin ankara kart uygulamasıyla son bulmasına üzüldüm.
hak ettiği belediye başkanlığı mevkiine yıllar sonra kavuşmuş ve hakkını veriyordur. akp belediye meclis üyelerine tek tek ayar veriyor amk. tabiri caizse itin götüne sokup sokup çıkarıyor.
Mansur'cuğum seçimden önce eyt lilerin işini halledeceğim demistin. Şu ise bir el atsan.
eyt li vatandaşlarla ilgili açıklamayı hali hazırda zaten yapmıştır. bu ak çomarların birden bire büründükleri bu emekçilerin yanında olma hikayeleri nedir yahu? lütfen bi s g amk.

https://www.youtube.com/watch?v=DqWVQXcTbug
Ankara büyükşehir belediye başkanı.

Ağzından kin ve nefret kusanların mikrofonlarını kapatır.
Eğer Mansur yavaş diye bir altcoin olsaydı yeminle 5 seneye milyoner olurduk hepimiz.
a.o.ç. yi hırsız dincilerin talanından kurtarmış reyiz.
başkan dediğin böyle olur

açık ve net

bana herşeyi söyleyebilriler

vatandaşın tabii ki eleştirme hakkı var

ama bana bu dünya da hiç kimse

''çalıyor ama çalışıyor diyemez''

dincilerin alayına gider.

https://www.youtube.com/watch?v=iKba8MzL4Q8
Söz hakkı veriyor,

Söz hakkını alan eleman 15 temmuz ile ilgili bir şeyler söylemeye başlıyor.

Şak kapatıyor mikrofonu. Haha.
Kendileri Cumhurbaşkanı adayımdır. Ekremden bir şey olacağı yok.
Son zamanlarda gördüğümüz en ilkeli devlet adamı.

(bkz: Partiye bakmadan bu duruşu takdir etmemiz gerekir)
A.o.ç. sana minnettardır.
Mekanın sahibi.
görsel
bu abimiz işine oldukça hakim, şov yapmaktan uzak, oldukça güven veriyor.
ekrem abi son düzlükte mansur abiye geçilecek sanrım.
mansur abimizin üzerinde bir cb baskısıda olmadığı için rahat ve doğru çalışıyor.
polemiklerin içinde değil.
her iki mahalleninde saygısını kazandı.
ben kendisinden bu kadar başarı beklemiyordum kısa zamanda.
ist. lu biri olarak tebrikler mansur abi...
Teke tek yayınını izlerken zevk duyuyorum.
beton değil beton santrali yetmez amk! hani lan sayaç okumaya teröristler gelecekti? ne oldu?

https://twitter.com/sputn...tatus/1181479891583344640
recep tayyip erdoğan sonrası türkiye cumhuriyeti başkanı.

oh hayır ekrem seni duyamaz , kete yiyor.
başkan gibi başkan.
eşeledikçe neler çıkarıyor büyük başkan.

(bkz: fetö uzmanı)