bugün

Ankara'da yaşayan bir kitlenin son umudu. lakin seçildiğinde bile ne olacağı belli değil. hadi inşallah diyoruz ama bence senaryolar çoktan yazıldı okundu oynandı. sadece görmek kaldı.
Adam gibi adamdır.
Az önce trollük olsun diye kendisine soru sordum, cevapladı sağolsun.
Temmuz'da kendisini istemeye gelebileceğimiz kızlar eqlesin. *

görsel
Cumhurbaşkanı tarafından tehdit edilen, belediye başkan adayı.

bu sefer! ezici güçle ankara büyükşehir belediye başkanı olmasını diliyorum.
yavaş yavaş geliyor.
(bkz: ciğerimi söktün)
gördüğüm kadarıyla bu adama yapılan kumpaslar, bu zamana kadar ki hiç bir parti liderine yapılmadı. adamın üzerine o kadar gidiyorlar ki ben ankara da olsam inadına oy verirdim. sanıyorum bu şekilde çok ciddi oy toplayacak.

belediye başkanları siyasi partilerden ayrılmadıkça bu sistem değişmez. olan hep halka olacaktır.
Kendimden çok kendisine güveneceğim bir insandır. Bu kadar samimi, sevecen, anlayışlı bir insan bu ülke siyaseti için bir lütuf.

Allah onu korusun.
2014 yılında kazandı haramzadeler izin vermedi.
zamanında çook söyledik ama sonunda oldu. karşısında rakip göremiyoruz. allah yar ve yardımcısı olsun.

haftaya bu saatlerde mazbata kutlaması yapacak olan şahıs.

ankaraya huzuru ve refahı getirecek kişilik. hızlı gitmek yakışmaz ankaraya çare yavaş.

mansur bey’in ankara için yaptığı planlama ve çalışmalar oldukça değerli.

mansur yavaş diye yazılır, ankara belediye başkanı diye okunur.

mansur yavaş ankara’ya hayırlı olsun. başkente çok yakışacak.

gerçekçi olacaksak mansur bey rahat kazanır, diğer şeyin hiç şansı yok.

ankara büyük şehir belediye başkanı (31.03.2019)

tahminim en yakın rakibine en az 10 puan fark atacaktır.

şaka mı bu dediğim durum. yavaşın karşısında ciddi bir rakip bile yok. 31 martta a haber yada atv seyredin sonucu sunucu beyin mimikleri, yüzünün alacağı şekil ve sunumuyla iyi gider .

31 mart'ta herkes sus pus olacak ankara büyükşehir belediye başkanı mansur yavaş konuşacak.

ankara büyükşehir belediyesi'ni kazanacağını ben demiyorum akp'liler diyor.

anketlere inanmamalar, bahçelinin seçime girmemesi için yalvarması, hükümetin sürekli açığını bulmaya çalışması gösteriyorki mansur yavaş en az 10 puan farkla seçimi kazanacak.
sadece ankaranın değil türkiyenin belediye başkanı olacak.
Ankara yi haramzadelerin elinden kurtaracağı günler yakın olan başkan adayı.
şu dualar bütün şerefsizlikleri yıkar, bütün iftiraları sahiplerinin başına geçirir, ayaklarına dolanır. bu kadın paralı ajans oyuncusu değil, bu kadın gerçek ankara'lı seçmen. ellerinden öperim teyze.

https://www.youtube.com/watch?v=cujJsHdvvcs
adamın dibi olan müstakbel ankara büyük şehir belediyesi başkanı.
kafası çalışan ve ankara´nın yeni belediye başkanı olacak adam gibi adam. bence bu adam akape için sonun başlangıcı olacak. inşallah güç ve iktidar onu da şımartmasın, o da güç zehirlenmesi yaşamasın.
Uzun bir insan evladının ve avanelerinin geceleri uykularını kaçıran Ankara bş başkan adayı.Ankarada kurulmuş olan saadet zincirleri bozulacak diye tüm çabaları ve karalamaları bu yüzden.
(bkz: mansur yavaş ın döşeyeceği boru).
en son seçimde seçilse idi, araba ile ankaraya gidip kutlamalara yetişme çılgınlığında bulunacaktım

ve fakat olmamıştı.

bu sefer, totemimi değiştirdim.

kesin seçilecek.
akepe'den saldırmayan kalmadı ama adam yine de nefes alabiliyor. mucize bu olsa gerek !
2 gün sonra Ankara Büyükşehir belediye başkanı.
Kutlu olsun.
Bugün MHP gençlik kollarında görev yapan bir arkadaşım Mansur yavaş ın kazanacağını ama ya seçimlerin iptal edileceğini ya da Mansur yavaş ın tez zamanda ceza infaz kurumuna yollanıp el çektirileceğini söyledi.

Bugün Gölbaşından 150 mhp li istifa edip iyi partiye geçmiş Gölbaşı bile tehlikede dedi.
-mansur yavaş sahtekâr sahte senet bla...bla...bla
-ee Bülent Arınç Melih Gökçek için Ankara'yı parsel parsel fetoculere teslim etti demişti ne oldu o iş?
-onu görevden aldık ya?
-ama hala AKP'li bu adam?
- bak 155'i ararin Ankara elden gidiyeah.
https://www.uludagsozluk.com/e/41305624/

aktroll saldırısının kaynağını merak edenler mutlaka uğrasın.
Ankarayı kazanacağını düşündüğüm siyasetçi.
üçüncü kez ankara bb ye aday olan kişi. merak ediyorum bu seferde kazanamazsa 4. kez yine aday yapılacak mı?
tek tecrübesi 2 dönem 40 bin nüfuslu beypazarında belediye başkanlığı yapmış olmak olan birisi nasıl oluyorda 2009,2014 mağlubiyetlerine rağmen yeniden aday oluyor. 2014 seçimlerinden sonra chp binasına bile sokulmayan kendiside parti üyesi bile olmayan sayın yavaş iyi parti den gelen teklifi redderek neden chp den aday oldu. gerçekten enteresan.
bunun yanı sıra rakibi 1 dönem melikgazi sonra 4 dönem kayseri büyükşehir başkanlığı yapan ardından çevre şehircilik bakanlığı yapmış birisi. tecrübe ve hedef gerçekleştirme olarak arada fersah fersah fark var peki neden hala mansur.
10 yıldır ne iş yapar bilen yok. ilginç.
(bkz: hakan yavaş ciğerimi söktün)