bugün

entry'ler (16168)

fake hesapları ifşa kampanyası

Hazır eliniz değmişken benim fakeleri de bulun la. Bi 5-6 tane vardı, şimdi ben de unuttum nickler neydi.

abberline a barış çağrısı

görsel
iş buraya gidiyor mk. Aman diim.

wimbledon 2024

"carlito kalp la loba" yazarsın elbet. Biz de yırtmaçlı don giyseydik, bize de kalp yapan çıkardı. Ama biz namusumuza ve bacaklarımıza sahip çıkmak adına yaz kış deri pantolon giydiğimizden mütevellit, bize "bu yaz gününde kim s*kti de böyle giyiniyor la bu deli" dediler sadece. Pillırs kim ki zaten

sözlük yazarlarının masaüstü bilgisayarı

Celeron işlemcili, 40 gb rom belleğe sahip, 512 olsa gerek ram belleği olan külüstürdü. 2005 yılında almıştım sanırım. Desktopumdan aklımda kalan kasanın hiç kapanmadığı, kapaklarının sürekli sökülü durduğu, canım sıkıldıkça ekstra harddisk ve cd ve dvd rom/raw söküp taktığımdı. He bir de haftalık format atıyordum.

wimbledon 2024

Grand slamlerin çimde olanı ve en prestijli olanının 2024 yılı turnuvasıdır.
Başlığı elbette açılmıyor, kimsenin sikinde değil, esasen sözlük de kümsenin sikinde değil. Artık tek olay am göt meme olduğuna göre kim siker tenisi.

Neyse biz yine de bu senenin final maçını yazalım.
Atpde yılların eskitemediği koca reis novak djokovic ile yırtmaçlı don gitmesiyle tanınan ve genç ila kendini genç hisseden tikican kızların sevgilisi carlos alcaraz finalde karşılaşıyor.

Geçen sene carlos alcaraz almıştı, bu sene djoko bir yıl daha yaşlı ve carlos bir yıl daha tecrübeli. Umarım iyi olan novak djokovic kazanır.

Wtade ise dünya 31 numarası çek barbora krejcikova finalde dünya 4 numarası jasmine paolini'yi seylerde 2-1 yenerek şampiyon oldu. 31 numaranın şampiyon olması da tam sürpriz. Gerçi wta sürprizlere her dönem açık olmuştur. Çok da şaşırmamak gerek.

Bir sonraki grand slame kadar açaçağınız başlığı ve gireceğiniz entryyi sikim diyerek entrymi sonlandırayım.

la loba

Hala baby face, yırtmaçlı don giyen, ispanyol bebesi carlos alcarez'ı mı destekliyor acaba?
Neyse biz bu sene de djoko'cuyuz çok şükür. Bugün yine dünyanın zirvesinde buluştuk, bu sene o sene.
Ayrıca doğum günüymüş sanırım kutlu olsun öyleyse.

vedat uşaklıgil nasıl milli oldu

Atatürk hakkındaki tüm belaltı, şerefsizce, kalleşçe yapılan iftiraların kaynağı rıza nur'un hatıratıdır. Buna karşın rıza nur'un hatıratı ne Atatürk yaşarken, ne de rıza nur yaşarken yayınlanmamıştır.

Hadi rıza nur'un hatıratı kendisi öldükten sonra yayınlandı, yaşarken okunmaması normal diyelim de, en azından rıza nur yaşarken Atatürk hakkındaki çirkin iftiraları çıkıp söyleyebilirdi. Atatürk hayattayken Türkiye'ye de dönmüyor, Atatürk öldükten sonra dönüyor ve birkaç yıl sonra da kendisi ölüyor. iddialarını o günlerde, ülke dışındayken açıklayabilirdi.

Esasen rıza nur'un ruh sağlığının bozulduğu da bilinen bir şeydi. Narsisizm, şizofreni, paranoid kişilik bozulması gibi akıl sağlığının gittiği biliniyordu. Çok fazla uyuşturucu alması da cabası.

Buraya kadar malumun ilanı. Peki rıza nur'un hatıratı öldükten sonra kime ulaştırılıyor? Bir diğer ruh hastası, mi6 ajanı popcornsona elbette. it iti dakkada bulur derler ya, nasıl oluyorsa yurtdışında dünyanın en büyük kütüphanelerinde tutulan journal mısır koçanına ulaşıyor. Halil inalcık'a, zeki velidi togan'a veya ilber ortaylı'ya değil, bu yunan dölüne ulaştırılıyor.

Şu da bir gerçek, tarih biliminde günlükler belge sayılamaz. Delinin biri kafasına göre karalar, 40 akıllı da bunla uğraşır. Dahası rıza nur'a ait olduğu söylenen günlük de tahrif edilmiş, sonradan sayfa kenarlarına, satırların sağına, soluna ufak notlar iliştirilmiş durumda. Atatürk'e yapılan tüm çirkin iftiralar da bu notlarda.

Bu notları ya rıza nur kafayı yedikten sonra kendisi ekledi günlükteki tarihlere uyduğunu düşündüğü sayfalara, ya da diğer orospu çocuğu kendi ekledi günlük eline geçince.

Bu kadar ciddi şeyler yazmak yeter.
Atatürk'e hakaret eden tüm orospu çocuklarının anasını götünden sikeyim diyerek mektubumu sonlandırıyorum.

sharon stone un 32 yıl sonra aynı pozu vermesi

Aynı poz değildir. Basic instinct'ta o sahnede iç çamaşırı yoktu, şimdikinde var. Ayrıca derdini sikeyim jimmy, hala bunları mı paylaşıyorsun mk?

kuresel ikinma

Hala burada. Vay hınzır. Aşkım selam.

ümit özdağ

12 öylöl zömönlörö ölömönyöyö töpöklömöş.
Vay mk bütün sırrı çözdü. Adam 19 yaşındaydı 12 eylül döneminde. Liseyi yeni bitirmiş, üniye yeni başlanan dönem.
Senin apon mu da beka vadisine kaçsın aq salağı.

paralı meslek önerileri

Anaa ben kaynak yaparım. Köşeyi döndük desene erecto emmi.

ümit özdağ

Belgesi varsa açıklasın amık. Sanki tutan var. Ayrıca yahudi olması da sikimizde değil. Afedersiniz de ar*p olmasın kafi.

kazanıyoruzzzzzzzzz kazanıyoruzzzzzzzzz

Akepenin yedek don lastiği olan chpnin milleti kandırması. Bu ülkede muhalefet düzelmeden iktidar düzelmeyecek. O sebeple ilk muhalefeti düzeltmeliyiz. Belediye seçimlerinde chpye oy moy yok.

saçlarını uzatan erkeğin cinsel tercihi

Bak şu 2 yıl öncesine ait. Gideri olan kızlar eklesin.
görsel

arapları sevmeyen kafirdir

Bu daha güzel.
görsel

arapları sevmeyen kafirdir

görsel
Tüm ar*ptaparlara gelsin.

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

Beyaz seni açmış canoo. Yanındaki mahlukat da olmasa on numara olurmuşsun.

somali cumhurbaşkanı oğlunun serbest bırakılması

Geçenlerde karadenizde bi kuveytliye bir vatandaş yumruk atmıştı ve bayılmıştı ar*p. Sonrasında devlet yetkilileri özürler diledi, tokat atan kişiyi tutukladılar vs.

Demek ki neymiş, yumruğu yiyen ar*p olunca anında tutuklanır ama türk ölünce salarlar. Akepe döneminde gerçekleşmiştir.

bik bik in sözlüğün en yakışıklı erkeği olması

Bıyıkları yeter.

4 saat uyuyorum yoksa devlet yürümez

Devletin bir sistem olması gerektiğinden bihaber olunca her şeyi kendinde görüyor. Memet emminin çiftliği değil o reyiz, senin kendi başına yürüteceğin şeyler değil.