bugün

entry'ler (8346)

saint petersburg

Bir fırsatını bulursanız mutlaka gidin. Özellikle nisan ve mayıs aylarında beyaz geceler yaşanıyor ve doyumsuz manzaralar oluşuyor. Benim objektifimden bir kare bırakıyorum buraya.
görsel

rus kızla sevgili olmak

Kaba rus erkeklerinden bıktıkları için nazik,ilgili ve sevecen davranırsanız ayrıca konuyu hemen cinselliğe dökmezseniz sizi dünyanın en mutlu erkeği yaparlar. 35 yaş ise rus kadınların çökme yaşıdır 50 yaşında gösterirler. Elbette istisnalar vardır ama durumları bu.

ev alırsan tuğladan kız alırsan muğla dan

Yalniz onun doğrusu "ev alırsan tuğladan kız alırsan moola'dan" oluyor. Bir muğla 'lı asla muğla demez "moola" dır o. Muğla 'dan kız alacaksanız bilmenizde fayda var.

bana sarılır mısın sözlük

Sarılırız tabi şapşal. Sarılmak iyidir.

lütfü türkkan

Hadi lütfü türkkan dahil olmak üzere şehide ve şehit yakınına hakaret eden herkesi ama demeden kıvırmadan kınayalım. Yerse tabi.

185 boyunda efendi sadık yakışıklı erkek

Boy tutmadı 4 santim fazlam var. Gidip kara talihimin gözüne iki tane yumurta kırayım bari.

sözlük erkeklerinin gülüşleri

Bir gülüşü var kelebek görse ömrü uzar... o derece yani.

tokat ta yasak aşk cinayeti

Yetmiş yaşında ve yasak aşk kurbanı? Ulan ne öldürüyon az bekle zaten eceliyle ölecekti yazık olmuş vurana.

çöp toplayanların yaptığı iş asalaklıktır

Çöp sensin asalakta bi yerine girsin.

arkadaşlar bu kız bana bakar mı

Ben tanıyom bunu, babası başkomiser çok pis kafa atıyor. Yalnız kızda az zilli değil hani.

tarım kredi kooperatifleri nde çifte maaş skandalı

Az alıyormuş yahu ne o öyle fakir gibi 62 bin lira maaş? Altı üstü 21 tane asgarî ücret eder. Çiftçi inim inim inlerken paşama en az 100 Asgarî ucret maas verilmelidir. Yetmez ama evet!

engelli öğretmenini döven tik tokçu

Beyni olmadan yaşayabilen bir tür ara geçiş formu olan tik tokçulardan birinin yaptığı eylem. Sırf iki saniye ünlü olayım diye engelli ingilizce öğretmenini hastanelik etmiş onun bunun çocuğu.
https://haberglobal.com.t...ni-hastanelik-etti-137360

4 ekim instagram facebook ve whatsapp ın çökmesi

Çökecek zamanı buldu pislik şey... olmaz, şimdi olmaz.

avukatların vicdanı ve merhameti

Vardır. Bizde insanız.

1 kuruş borç için 1000 lira isteyen avukat

3300 tl ve altı borçlar için tüketici hakem heyetine gidilmeden icra takibi yapılamaz. Usulden hata yapan avukattır olası icra takibi reddedilmelidir.

babanın ölmesi

On yılı geçti insan alışıyor yokluğuna. Zaman çok acı ama iyi bir ilaç.

ak parti döneminde yapılan yurt sayısı

2002 yılı toplam üniversite sayısı: 71 (48 devlet, 23 vakıf üniversitesi)

2020 yılı toplam üniversite sayısı: 209 ( 129 devlet, 75 vakıf, 5 vakıf meslek)

Apartmandan bozma üniversitelerde niteliksiz ve işsiz binlerce genç kazandırdınız topluma asıl bununla övünün inşaat çetelerinize yaptırdığınız yurtlarla değil.

en son alınan iltifat

Bir şeyler söylendi ama o kadar yalandan ve yapmacıktı ki hiç etkilenmedim.

sallama çayı ne kadar sallamalıyız

Son damla düşene kadar.

bütün kötü şeylerin üst üste geldiği hissi

Bazen yukarı çıkabilmek için dibi görmek gerekir. Dayanın, sabahı görmemiş gece Yok.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.