şimdi de "pkk ile ortak hareket ediyor" şeklinde iftira atılan siyasetçi.

bu adamın ne hdp ile ne pkk ile işi olmaz, olamaz.
gereksiz hız yapan mansur'lara söylenendir ;
- mansur , yavaş !

yatakta bile !
Ne yazık ki mansur yavas gecmisinde mhpli olmasindan mutevellit ve de mehmet ozhasekinin taninir olmamasindan istifade edip mhp tabanindan oy calarak 31 mart secimlerini kazanacak gibi duruyor.bunu iktidara yakin olan anket sirketleri bile tasdikliyor. Ak parti acilen birkac sey yapmali. Zaten Mehmet ozhaseki yerine suleyman soylunun cikarilmamasi bile basli basina hata idi. Simdi mansur yavas o hatayi affetmeyecek,
solcular bu adama MHP kökenli olduğu için soğuk bakıyor ama yine de oy verecekler. ben özünde milliyetçi ama farklılıklara çok da takılmayan bir adam olarak sırf melih gökçek’i bir sebepten görevden alıp yargılamayanlara kendimce ders vermek için bu adama oy vereceğim. ama dürüstçe söylemek gerekirse Ankara için çok düşük bir profil. itici ve çapsız geliyor bana. daha önce de melihten kurtulmak için oy vermiştik kendisine. sonra muhalefet çıkıp iktidara oy atanlara kızıyor. ben de muhalifim ama sadece iktidara değil. aklıma yatmayan her şeye muhalifim. maalesef muhalefet iktidardan çok daha çapsız. bunu da not etmek gerekir. bizi iktidara mecbur kılan muhalefetin at kendisi.
melih gökçekten bile daha kötüydü. mehmet özhaseki karşısında şansının olmaması gerekir.
bu adama oy vermekle geçersiz oy kullanmak arasında gidip geliyordum. ama ortada gezen tehdit cümlelerinden artık bıktım. rakibini tehdit ederek, ona hakaret ederek kazanamayacaksın bu sefer.
partisine bakılmaksızın milliyetçisi, dindarı, atatürkçüsü ve solcusu herkes destekleyecektir. mansur yavaş ülkenin birleştirici gücü olacaktır. ankara belediye başkanlığından sonra daha büyük hedefleri olacağına inanıyorum.
Ankarayi kazanacağı neredeyse belli olunca ustune oyunlar oynamaya calistiklari ankara büyükşehir belediye baskan adayi.
Üzerinde büyük oyunlar oynanıyor. saçma sapan videolarla, başkasının konuşmasına yüzü eklenerek sanki kendisi konuşuyormuş gibi insanlara yutturmaya çalışıyorlar,aptal aptal şeyler..

Bir de bunlara inanan cahiller var.. allah aşkına kendinize gelin! Yazık etmeyin!
arayı açtıkça üzerine atılan iftiralar çoğalan 31 mart 2019'da abb başkanı şecilecek kişi.
hakkında jet hızında soruşturma ve iddianame hazırlanmış, Ankara'da otursam sırf bu soruşturmalara inat oy vereceğim müstakbel belediye başkanı.
Seçimi büyük ihtimal farkla kazanacak. Evet.
ankara'da yaşamıyorum ama şu adamı cidden çok seviyorum ve bu adamın başkan olmasını çok istiyorum. karakteri, kişiliği ; ankara bambaşka bir şehir olacak. çok mutlu olurum, seni başkan olarak görürsem...
kendisine iftira atan çocuk istismarcısı çıkmış.
kendisine iftira atan çocuk istirmarcısı çıkmış. demek ki ayetlerde falan yazıyo rakibinin çocuk istismarcısı olduğu, başka türlü neden ikna olalım ki.

senet olayı da iftiradır, aksini söyleyen yandaş yalaka yobazdır. tabi lan.
isminden dolayı kaybedecek boş beleş siyasetçi. evet..
iktidarı üzen aday. iftira çekim merkezi. ankara büyükşehir belediye başkanı.
Siyasal islamcı dümbüklere kol gibi geçirmiş büyük başkan.
Sabahki açıklamalarını izlerken yavaş Gardaşım yavaş dedirten bozkurt başkandır.
Hakkında yapılan çirkin ithamlardan sonra, resmi Ankara ikametli ve 1 2 yıllığına istanbul da yaşayan ben bizzat 31 martta ankara ya gidip oy pusulasında Mansur beye oy kullanacağım. Bu olaydan önce böyle bir niyetim yoktu. Ama madem iş buraya geldi namussuzların yüzü gülmesin diye yapabileceğim tek şey bu oysa o oyu Mansur Yavaş a vermek boynumun borcu olmuştur. Seçimler, 31 mart 1909 da hareket ordusunun gerici namussuzları ezdiği gibi sonuçlanır umarım.
kazanmasının ardından, sümen altına atılmış harcamalar da çıkacaktır günyüzüne. işte o zaman (bkz: acaba) diyen akp seçmeni de uyanacak inşallah...

şuç akp seçmeninde değil ki, onun değerlerini suistimal edenlerde.
üzerine atılan çamur yapışmamıştır yavaş yavaş değil gümbür gümbür geliyor.
başkanına sahip çık ankara.
adam davacı olmuş diyoruz..

amına koydumun kıvrımsız beyinleri okumamışlar bile açıklamayı..

ulan adam sahte çek yüzünden dava açmış, mal mısınız?

kazanamazsa paraları götünde patlar hepsi bu..

halen daha seçim sonrasında hile hurdayla da olsa indiririz diyor müptezel..

kişiliksiz..
Pkk ile itham edilecek en son kişilerden.ama pkk ile elele pozları muhabbetleri olan lavuklar adama çamur atiyorlar ya orası çok komik.