ankara'da oturmamama karşın hala kazanmasını umduğum kişidir.
Hala twitter dan umutları yitirmeyin mesajları atıyor ve haklı . Bu adam kaybetse bile inancı vardı chp ye gerekli olan şey bu birazda.
mhp'nin ankara'da yüzde 10 oy aldığını düşünürsek seçimden birinci çıkması imkansızdır. çünkü mhp tabanlı seçmen , eski mhp'li mansur yavaş'a çoğunluğu oy verseydi mhp yüzde 10'larda bir oy alamazdı. yüzde 4 filan alırdı ancak.
melih başgan varken nah kazanır amk.
canlıda kendisine bastım. ha gayret olacak bu iş başgan.
yavaş yavaş gelme artık başkan koş, uç, bişi yap.
başgan...

yavaş yavaş geliyor...
Akp ye 100bin oy çıkmadıği takdirde cocugu koyacaktır. inşallah kalbi ve fikri temiz bu adam 25 30 bin oyla kazanacak. Matematiksel olarak başkandır. Yenimahalle ve çankaya noktayı koyacak. Hadi bakalım. Arkadaslar rahat olun mansur yavaş koydu.
hadi be mansur başgan sen bari sevindir bizi ankara bizim olsun.
fark 20 binin altında.

hadi be başgan hadi...
ulan başkan sen ankara yı al ben 2 saat önce yazdığım entry yi ifşa edecem.

tanım: müstakbel abb.
hüsrana boğan gecede yüzümüzü güldüren adam olmasını dört gözle beklediğimiz aday.
Ankara'yı heyecanlandıran adam. Haydi başkan bize başkan olsana falan diye tezahürat yapacağım heyecandan. Ayrıca iddialı ve kazandım diyor haydi inşallah.
Arap atı mübarek, ben bu heyecanı en son hidayet'in kobe'ye bastığı blokta yaşadım.

Bas bloğu mansur.
geliyor gardaşım yavaş yavaş.hadi mansur yavaş kendi memleketimizi boşverdik ankarayı takip ediyoruz artık ki kendi memletemimde de trnin en heyecanlı seçimlerinden biri yaşanıyor.ama gel görki melihe sevgimiz bir başka (!)
erite erite, yavaş yavaş gelen. fark 16.000. yürü be gardaşım.
ciddi anlamda gelen aday.

farkın 3000'e düştüğü söyleniyor ve henüz çankaya ve yeni mahalle oylarında toplamda 300bin civarı girilmeyen oy var.

çankaya'da chp ezici farkla önde, yenimahalle'de de 10 puanlık bir farkla keza akp'nin önünde.

bir katakulli olmazsa, mansur yavaş kazanacak gibi.
önemli bir aksilik çıkmazsa 1 saate kadar ankaranın yeni bb başkanı olacaktır.
Çankaya ve yenimahalle'den gelecek oylarla başkanlığa terfi edebilecek aday. Zira yenimahalle başlı başına bir şehir ve chp'ye oy veren biryer. Yenimahalle eşitlerse çankaya fazladan oy olur.

Bu arada melih başkan inşaallah kalp krizinden gitmemiştir. Ak parti adamın başucunda Iki üç tane doktor bulundurmalı.
Sabah 8 de iş var aq. Bekledigimize değmeli.
yürü be başkan son 5.000.
nitekim dediğim gibi olacaktır(#23319611) Aradaki puan farkı cnn türk'e göre şu an %0,17'dir. Çankaya'da oylar açıldıkça kazanacaktır. Bu seçimden chp daha kazançlı çıkmıştır.
sağlam iradenin amına koymuştur.

yürü be mansur başkan, yollar senin.
eğer alırsa türkiye çek cumhuriyeti maçında yaşadığımız mutluluğu tekrarlatacaktır. yürü be hocu.

edit: binde 1 kaldı.
2-0 yenik olduğu mücadelede hetrik yaparak öne geçmeye çok yakın olan ankara büyükşehir belediye başkan adayı.

Muhtemelen yarın sabaha başgan olarak uyanacaktır.