bugün

entry'ler (389)

assassin s creed rogue

Şu ana kadar aldığım zevki 2 ve brotherhood da sadece aldım tek kelimeyle harika yapıılmış oyun.

21 kasım 2015 mersin idmanyurdu fenerbahçe maçı

1-0 fener alır gibime geliyor milli takım arasında değişen hiç bişey yok hala 2 tane kalas defansif orta sahayı oynatıyor.

3 kasım 2015 benfica galatasaray maçı

bir beşiktaşlı olarak galatasarayın yeneceğini düşünüyorum bu son maçlarda iyi oynuyorlar.

jon snow

dizinin sonunda en güzel karıyı götürecek adam danny mi olur başkasımı olur bilemem.

1 kasım 2015 genel seçim tahminleri

akp-44

chp-27

mhp-16

hdp-12

diğer-1

17 ekim 2015 galatasaray gençlerbirliği maçı

eviniz arabanız ne varsa gs basın cavcav olduğu sürece galataray gençlerbirliğiyle oynayacağı her maçı kazanır ferhatı unutmadık.

üçüncü dünya savaşında hangi tarafta yer almalıyız

1 dünya savaşı gibi tarafsız bırakmayacaklar bizi her türlü sikecekler yani.

total war attila

şu ana kadar bi sik anlamadığım oyun amk hunlarla şehir bile alamıyorum etrafında mal gibi duruyorlar.

bir kere de sosyalizmi deneyelim

Şu lafa bak bor koro do sosyolozmo donoyolom hiç bi şekilde halk destek vermez ancak götü boklu eski moskova ve küba hayranlarının hayalidir enver paşanın düşüncesi gibi hayalciliktir.

rusların türklerden korkması

rusya alır ancak ağır kayıp vermekten korkar çünkü türkiye öyle kolay yenilmez çok kayıp verirse aç köpek gibi bekleyen amerika çine rusyayı işgal etmek saf dışı bırakmak için malzeme çıkar putin gibi ileri görüşlü bi adam bu tehlikeyi bile göz önüne alamaz.

rusya çin iran vs nato amerika

böyle bir versus ta kazanan israil olacaktır adamlar vadedilmiş toprakları tek tek alacaktır.

vladimir putin

ülkesinin yüzde 50 si bu adamı sevmez adı birçok kanlı olaya ve yolsuzluğa karışmış tam bir diktatör dür ha iyi yaptığı bişey var çin ve amerikaya korku salmak.

vitor pereira

köpekler istedi diye atlar ölmez arkandayız vitor adamsın #pereiradamdır.

yavuz sultan selim

Büyük komutan ve zamanın cesur yüreği lakin ileri görüş olarak bayı bi zayıf olan padişah fakat osmanlı tarihinde bana göre ondan daha iyi komutan yoktur.

fenerbahçe

geçen seneki 0-0 trabzon maçında hiç bir şey yokken mahmut uslu çıkıp trabzon defansa çıkmadı böyle futbol olmaz demişti bu adam ne zaman puan kaybetse çıkıp birşeyler diyor 3 golde bile faul var diyorlar şaka gibi bi forvet kendine avantaj sağlayacak herşeyi yapar tıpkı dennis Bergkamp newcastle attığı efsane gol gibi ama bizim herşeyi bilen yorumcular ve yöneticiler onada faul derlerdi ulan herşeyi geçtim şenerin mario gomezi elinden tutup indirmesi bırakın penaltı hiç kimse konuşmadı renkli basınıda hakemleride böyle yöneticileride dün yendik son kez daha fener ağlamaaaa.

fenerbahçe

40 milyon değil 200 milyonda harcansa takım oyunu oynamasan öperler fenerbahçe nin sonu çok kötü görünüyor 11 oyuncuda birbirinden kopuk bu kadar oyuncu transfer edersen sonuçlarına katlanırsın hocasının hoca demeye dilim varmıyor yılmaz vural bile daha iyi takım yönetir hemen 11 bulmalı adam bildiğin türkiyenin en büyük 3 takımından birine fantezi yapıyor fabiano nedir hele uygarı oyuna sokmak nedir bu kafayla giderse ocağı zor görür.

onedio com

Kime Çalıştıkları Belli olan paso hdp propagandası yapan sürekli hükemete sallayan site.

barış atay

son 10 senede türkiyede hatırlanmak istiyorsan hükümete ve başındakilere sallayacaksın (bkz: )atilla taş (bkz: )barış atay.

windows 10

Bunu tasarlayan ve zorla yüklettiren microsoftun amk asus game pc lolde bile donuyor hay amk ben böyle windowsun.

ozan tufan

ligin en şişkin orta sahası olan takıma gitmesi kariyerinin bittiğine işarettir azizin yaptığı 3 hata 1 pereira 2 souza 3 ozan hayır çocuk kime kesecek valla yazık çocuga 20 yaşında kariyerini bitirdi.