bugün

gerçek sonuçlara göre önde,
melih in manipulasyonuna göre geride olan chp adayı. babamın yorumuna göre, melih'in sağı solu belli olmaz. ankara'yı ele geçirmek için her şeyi yapar. ki görüyoruz.
çok pis patlayan chp adayı. lan feci gaza geldi herif.
içmeye suyu olmayıp, ankara boğazı yapmayı planlayan melih'e ucu ucuna başkanlığı kaptırmıştır.
balon du patladı, yanlış tarafta yer aldı, yazık etti kendine ve savunduğunu zannettiğimiz ideolojisine.
öğlen yazdık kaybedecek diye, herkes eksiledi.nerdesiniz şimdi beyler ?
seçimleri kazanmayı en çok hak eden adaylardan birisidir.
Böyle yavaş yavaş gidersen oy moy alamazsın.
Seçimi kazanamaması durumunda arkasına aldığı rüzgarla yeni bir siyasi oluşumun liderliğine soyunabilecek yüzü temiz insan. Mhp'ye dönemez bünye kabul etmez. Chp'ye zaten büyükşehir için katılmıştır ki bugün kendisi de ilk kez Chp'ye oy verdiğini ifade etmiştir. (bkz: demedi demeyin)
canlı yayın, canlı yayın ağlayan adam... seçimlerde hile var diye ağlıyor.

e hepsinde mi var gülüm ha ?
burada melihçi sikiklerin gelip hakkında ötmesi çok komik. siktirolup gidin oy takip edin hadi.
inşallah yazık olmaz dediğim mhp kökenli falan ama kanımızın kaynadığı umudumuz. inşallah yazık olmaz.
bok var çıktın chpden aday oldun adayı.
Hezimete uğramış chp adayı. Hadi aslanım sen toparlan yavaş yavaş.
ankara belediye başkanı olma hayali maalesef bitmiştir. hala millet çankaya falan diyor. keçiören, sincan ne olacak.

neyse, mansur gardaşım, sen değil ankara kaybetti.
onur ve şerefi ile (!) demokratik bir biçimde adaylığını koymuştur. onu sevdik seveceğiz.
sabahı bekleyin eğer ben 32 senelik ankaralıysam bu maç burada bitmez.
yarışın içindedir, bi sayımın bitmesini bekleyin amk.

kaybederse kaybeder, şerefiyle...
%2lik bir fark ile geridedir daha sandıkların %68 i açılmış her an her şey olabilir.
ah be, en çok da bu adamcağıza üzüldüm. istanbul'da oturmama rağmen "istanbul'u siktir et, mansur alsın yeter" diyordum. siyasette dürüstlük tutmaz arkadaş, bugün hep beraber bunu gördük. ne kadar çok yalan söylersen o kadar oy alırsın. bu kadar geri zekalı bir ülkeye bu kadarı müstehak zaten. plan proje dediniz, istemediğiniz kadar plan proje çıkardı, çalıştı. elinden gelen her şeyi yaptı. buna rağmen melih denen mafya dölü, oy oranını artırarak tekrar seçildi. olan yine ankara'ya oldu.

seni unutmayacağız mansur başkan.

edit: ulaaaaaaaaaaaaeeeeeeeeeyynnnnnnnnnnnnnn. olm kazanıyoruz lan!! bekle beni mansur başgan. 2 ay sonra ankara'ya gelip senin elini öpmezsem şerefsizim.
yazık oldu dediğim eski beypazarı belediye başkanı. ankara 5 sene daha melih gökçek'i mi çekecek? maalesef ki evet.
ÇANKAYA VE YENimahalle oylarının buyuk bir kısmı halen açıklanmamısken ve akp oylarını alacağı bölgelerde sayım bittiğinden mütevellit halen yarışın içinde olan adam. umarım yeterli olur çankaya ve yenimahalle oyları.
chp nin geleneksel yalan dolabına kapılıp haybeye "erken zafer" ilan ederek gülünç duruma düşen kişilik.
nereden bilsindi işbirliği yaptığı güruhun böyle dolandırıcılar olduğunu.
yazık, bildiğim kadarıyla düzgün-dürüst bir kişi.
Am sikmeye geliyor. Fark eriyir valla.
Adına açılmış bir başlık daha vardır.
(bkz: biz kalkalım yavaş yavaş)
Bugün kazanma ihtimali çok yüksektir. Çankaya'daki oyların yarısı sayılmış sadece. Bu halde bile chp orada 240bin oy almış durumda. Melih ile aralarındaki farkı kapatacak kadar oy çıkıyor buradan. O yüzden Ankara'da şu ana hiçbir şey kesinleşmiş değil. Aynı olay antalya içinde olmuş ancak konyaaltı ve muratpaşa'da açılan sandıkların az olduğunu, o sandıklar açılınca chp'nin kazanacağını söylemiştim ve dediğim tutmuştu. O yüzden Mansur Yavaş yavaş yavaş melih'ten koltuğu alabilir, demedi demeyin.