bugün

Şansal büyükağ'dan gelsin efendim, tam da bu duruma uygun olan bir video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/37915/ver-12-dev-adami-sansal-buyuka
haber türk tv de yayına başlayacaktır az sonra.
cnn türkte konuşmaktadır.
(bkz: https://pbs.twimg.com/media/BkBDPq1CYAAON15.jpg)
27.500 ile önde olduğunu söyleyen aday.

"gökçek dönemi bitmiştir, hayırlı olsun" dedi.
mansur yavaş; gökçek dönemi bitmiştir hepimize hayırlı uğurlu olsun.
o değilde kazanamazsa o elinde telefonla gülümsediği fotoğraftan seçimlerin en iyi capsı çıkabilir.
sarıgül tarzı bi sessizliğe bürünse iyi olur çünkü yüzyılın trollü ile yarışıyor. eğer kazanamazsa bu halleri gündemden düşmeyecektir.
seçim sonuçlarını bir yerden haber almış ama bu doğruluğundan mı endişesinden mi anlamadığım şekilde heyecan yapmış şu aralar.
ysk'ya göre 26.000 oy öndedir...

sayılmayan sadece yenimahalle ve çankaya ilçelerinde %6'lık bir dilim kalmıştır.

buralarda chp'nin oy deposu...
ankaralı sikilmeye alışmış. yapacak bi şey yok.
kaybederse kesinlikle akp şerefsizlerinin hileleri yüzünden kaybedecek olan adam.
(bkz: bir sandıkta 1705 oyu azalan mansur yavaş)
bir baskan adayi bir gecede kac kez got olabilirin cevabi bu adam. resmi sonuclari bekle dedikce ben kazandim banane triplerine girdi, e ne oldu simdi be yavrucum. yazik degil mi o kadar emekleeine. neyse yasattigin kucuk heyecan icin tesekkurler.
ankara büyükşehir belediye başkanı.
Arkadaşlar seçimi Keçiören'de takip ettim, okul okul gezdim ve yanımdaki MHP ve CHP' liler ile eski sonuçlarla yenilerini karşılaştırdım.
Öncelikle şunu söyleyim, mansur yavaş bu seçimde çok iyi bir sonuç almıştır ve AKP çala çala ancak % 0.9 fark atabilmiştir. Gezdiğim incirli, Kanuni, Etlik, Bekir Gökdağ Anadolu Liseleri ile Danışment Çiçekli, Kocatepe ilk öğretim okullarında Mansur Yavaş' ın aldığı sonuçlar AKP' yi yer yer 1.2 ile 2 kat arasında geçmiştir. En kötü sandıkta AKP ancak 10 oy fark atmıştır (sayısı max 10' dur). Sonuçlara bizzat kendim baktım, gözümle gördüm. E bu rakamlar neden önemli? Bu dediğim okullarda CHP geride kalan neredeyse her seçimde resmen hezimete uğramıştır. Hatta yanımdakiler bu sonuçları görünce inanılmaz sevindiler geçmişi bildiklerinden.

Bu bilgilerin ışığında, Ankara genelindeki oy oranı ile benzer sonuçlar veren sandık ve okullarda (6 okul, en az 200 sandık demek) alınan sonucun kesinlikle bu olmaması gerekirdi. Kesinlikle hile yapıldığını, usülsüz bir şekilde AKP' ye oy aktarıldığını düşünüyorum.
en güçlü bulunuduğu bölgedeyken seçim kaybeden başkan, nasıl oluyor biri bana açıklasın, özellikle antalya ve ankarada çok büyük işler dönüyor.
(bkz: yavaş gardaşım yavaş) senin neyine ankara.
son saatlerde oyların sayılmasına şaibe karıştığı için hile ile seçimi kaybetmiş belediye başkan adayı.
bu seçimlerde en haksız sonucu alan güzel insan. eğer bu haksızlıklara uğramasaydı, ankara yepyeni bir sabaha uyanacaktı.
ankara'yı nasıl kaybettinin hikayesi:

https://pbs.twimg.com/med...BkBdvpHCcAANMFO.png:large
allah biliyor ankarayı sandıkta kazandı.
sandıkların yüzde 6 sı henüz açılmamışken, oylarda geride olmasına rağmen çıkıp kazandık hayırlı olsun diye basın açıklaması yaparak, seçimlerde şaibe olduğuna ilişkin kasıtlı olarak şüphe yaratan, yaratmaya çalışan haysiyetsiz bu isimle anılır.
oylamalar henüz tamamlanmadan geride olduğu için yusuf yusuf çıkıp öndeyiz canlarım açıklaması yaparak ortalığı karıştırmaya çalışan cehape zihniyetinin yeni ismi.
Melihin tutusmasına sebep olan şahıs. Hakkı yenılen ama mücadeleyi bırakmayacak olan siyasetçi.