bugün

sözlük diyarlarinda görünmesi ile takipcilerini sevindirik etmi$ yazar.

ho$gelmi$ sefa getirmi$.
entry girmeden çaylak olmayı başarabilmiş yazar. kendisini kutlar, başarılarının devamını dilerim. *

(bkz: nasıl çaylak oldum)
ek$i sözlükte'de takip ettiğim yazar. kaliteli esprileri ile insani güldürendir.
(bkz: aşkperest) dersem alınmaz sanırım. Aşk başlığının şekillenmesine girdikleri onlarca entry ile yardımcı olmuş güzel yazar ekibinin bir uyesi.

ekibin diger üyeleri için :

(bkz: bl)
(bkz: mulayim)
(bkz: fatal)

Edit: aşkperestlere ilave ve özür.
boş mezar görse içine girecek yazar. o kadar boşluğu nasıl doldurdun sen. annen seni ukte için mi doğurmuş. bi kendine gel.
3. nesil çaylak. hayırdır inşallah.
24 bin entrysiyle 803 karmasiyla gonullerin krali.
hala 3. nesil çaylak olan yazar.
faaliyete geçmiş entry makinası.
(bkz: ayni basligin turevlerini acan yazarlari ucurmak)
(bkz: ayni basligin benzerini acan yazarlari ucurmak)

başlıklarında da görüldüğü üzere, algıda sorunlar yaşadığını ya da bana garezi olduğunu düşündüğüm rezistansı kireç bağlamış çamaşır makinasıdır.

böyle saygın bir adamın konuya böyle yaklaşması ihtimalini düşünemiyorum. derdin ne hocam, "evet ulan seni sevmiyorum de" sevinçten ağlarım şerefsizim. sözlüğün sağlığı için. de bunu. böyle olsun.
sözlükten soğutulan yazar. memesini elledim, buz gibiydi.

(bkz: bir soğutma aracı olarak uludağ sözlük moderasyonu)
gitti heral! yazarı..24 bin entry girmek kolay iş değil..yolu açık olsun..
niçin gittiği merak edilen, entrymi görmesi durumunda armut çağrısında bulunması gereken yazar. hayır bu adam da gittiyse. niye?
bir soğutma aracı olarak uludağ sözlük moderasyonu'nun kurbanı olmuş yazar.

(bkz: larker/#4629354)
deep, deatly, nikim yok benim, benjev, d.h. yumusak g ve şimdi de larker...

v.f. vandeta, rapper ninja; sizde siktirin gidin de istediğimiz gibi at koşturalım koduğum çiftliğinde.
ben geldim sen nereye abi insani.

gelcek o gelecek. sözlüğün değerli insanidir. ama ek$ide de okuyoruz.
bergenin enstrümantel şarkısına unplugged mı abi bu diyerek beni benden almış siliktir *
girdigi tematik entryler yetmiyormus gibi, bir de sozlugu ukte manyagi yapmis yazar. farkindayim denize kacamayiz bi daha. *
kendini sildirerek yaptığı kötülük yetmiyormuş gibi, entrylerini sildirmiş ex yazar.

(bkz: yapma bunu)
ilginç istatistiklere imza atmış silik yazar.
farklı düşüncelere çamur atan zorbaların, ateş yakıp zarar verenlerin sözlüğünde bulunulması düşünülemeyen kaliteli yazar. gitti nihayetinde.
entrylerini sildirerek, binlerce başlığı öksüz, yetim, kimsesiz, entrysiz, yönlendirmesiz bırakmış entry girme şeysi. zall'ın yerinde olsam, silmezdim o entryleri...
iyi bir yazardı. sağlıcakla.
(bkz: seri ukte veren ibne)
üçüncü nesil silik.
güncel Önemli Başlıklar