bugün

sol framede nickini görünce "eyvah, bayram çaylağı galiba" dediğim ve her defasında haklı çıktığım yazar. kaderin ağları işte. doğum gününde çaylaktı, bayramda çaylak. kurban bayramında allah korusun kardeşceğzimi.
sözlükteki entrylerin % 1,022'sine sahip; yazar başına düşen entry sayısının 53,062 katı entry girmiş yazar.
(bkz: küsüratlı sayı verip inandırıcı olmak)
pek bir sevdiğimiz insan.
Kendisinin ingilizce bildiğine inandığım yazar. Çoğu entrylerinde ingilizce çevirisi mevcut. Tabi başka yerden kopya çekmiyorsa. *
vay anam vay galiba latince de biliyor!
(bkz: esprili)
şu anda ekşi sözlük'te döktüren yazardır. *
entrylerine hasta olduğum adam. artık ekşi sözlük okuma sebebi.*

edit: dur lan, ben de gelcem.
Her ne kadar ekşi sözlükte yazarlığı bulunsa da uludağ sözlükte entry girmeye devam edeceğini ve ilk göz ağrısının bu sözlük olduğunu belirten yazar.

Girdiği entry sayısı söylediklerini doğruluyor sanırım.
vay anam vay serhat neler dönmüş ya diyerekten sözlerime başlarken ekşi yazarı olmuş.
nereye giderse gitsin, nerde yazarsa yazsın okunacak adam.
ekşisözlük'de dikkat çeken bir yazar.
iyiki gelmiş,hoşgelmiş dediklerimizden.
(bkz: kurban bayraminda kavurma yememek/#2719508)
(bkz: 20 aralik 2007 depremi/#2719524)
bu iki entrysi ile sabah sabah, durduk yere beni yaran yazardır.**
gazozuna bir şeyler atacağım adam.
(bkz: #2462167) yine çaylak olan yazar. bir larker klasiği. yılbaşında ne yapacak bakalım kardeşceğzim. özel günlerde yazar olarak yakalayamıyoruz efenim.
sözlükte ne zaman "az bulunur" ingilizce bir kelime arasam, tek entry girilmiş o sayfada imzasını görmeye alıştığım uuser.
2007'nin son entry sini giren adam..

tebrix larker.

(bkz: applaud)
an itibariyle canı sıkılan ve sözlüğe ing. kelimelerin anlamlarını kazandırmaya uğraşan kişi. kendisine bol şans ve seovi ye rastlamamasını diliyoruz.
meslektaş olduğundan şüphelendiğim yazar.
(bkz: #1151286) can kardeşim benim. 7 yaşındaki bir çocuk saflığında, 80 yaşındaki bir bilge karizmasında...
sıcakkanlı, güler yüzlü arkadaşım. bu kadar çok entry ile nasıl baş ediyorsun merak ediyorum. kısacası iyi biri.
her zirveye gelip bana selam veren hal hatır soran ama giderken bir eyvallah demeden sıvışan yazardır. ulan bir defada farklı davransın öpüp vedalaşsın dişimi kırmazsam şuursuzum. * ayrıca son zirvede ben alkol kullanmıyorum diyerek bana bira almamış 2.80 çamura yatmıştır. *
biricik meslektaşımdır. can ciğerdir. *
uludağ sözlük' ü yakında ingilizce türkçe sözlük yapacak yazar.
(bkz: burjuva)

üstelik bi de burun bi de burun ıhh sevmedim bu hallerini. *
an itibariyle sözlük yazarlarını botanik konusunda bilgilendiren yazar. bugünkü konusu çiçekler.*