bugün

"dönmüşsün lan!! hoşgeldin!" yazarı.*

dip not: canın pasta isterse pastaneye.*
yaşıtım, devrem(307 kral devre), arkadaşım...

ama adam benim yazı tipimi ve yazı boyutumu kopya ediyor...hırsız adam seni..
(bkz: welcomer)
sözlüğe yeni dalmış yazarlara ilk hoş geldin entrysini girip, nicklerine başlık açan misafirperver yazar. * * *
isildur hakkında ne diyorsa, beş katının üç fazlasını diyorum yazarı.
(bkz: ay nov ingliş) diyen yazar
işte budur üstat bölümünde galatasaray'dan başka bişey göremediğim sağlam yazar. *
akillara zarar yazar.

(#2079679) entrysiyle orgutlenmemizi sozluk halkina da duyurarak bize verdigi destegi gostermistir. sagolsun varolsundur. *
(#2094871) entry'si ile yüreğimi ağzıma getiren yazar.
zımba, zımba!!!*
posta güvercini , yardım sever bünye , ağzında bohça taşıyan leylek ... * * *
17.500 küsür entry sahibi 3. nesil yazar.
sözlüğe bilgi dolu entiriler girmek için yazan ender yazarlardan birisi.*
geyiği layıkıyla yapan yazar.
bilmediğim bir sebepten ötürü, çaylak olmuş ulu sözlük yazarı.

edit : yeniden yazarlığa kavuşmuş olan yazar.
yine çaylak olan yazar. çaylaklık bir larker klasiğidir sözü yerleşmek üzeredir. o, hatalı entry yazıp, ekle butonuna basarken, başında dikilip eline mi vursak, ne yapsak ? ne yaptın yine kardeşceğzim ? * * *
çaylaklığı birkaç saat sürmüş ve aramıza dönmüş olan yazar. mutluyuz, gururluyuz.
aslında bernie ecclestone olan yazar.
bize success * ile başlayan tüm ingilizce kelimeler için başlık açan iyi bir yazar.
sol frame de nickini görüp, eyvah yine çaylak dediğim ve yanılmadığım yazar. * geçmiş olsun.
yakın zamanda sözlükteki entrylerin yarısına yakınına sahip olacak olan yazar. nice entrylere, başlıklara...
dogum gunun kutlu olsun demek istedigim yazar. her gunun dogumgunu ve bayram havasinda gecsin. saglikla ve mutlulukla, sevdikleriyle nice nice uzun mutlu yillar gecirmesini diledigim.
doğum günü kutlu olasıca adaş. * **
nice mutlu yıllar dileklerimi ta yürekten ilettiğim yazar.
iyi ki doğdun yazarı.

ncldlbz sağolsun haber etti.

allah uzun sağlıklı mutlu mesut günler versin.