Dayi sen 6 senedir girmiyomusun. Sıkmadı mı.
yavaş yavaş yaklaşmakta olan...
Bu pazar yapılacak olan sınavdır.

Hayırlısı ile geçmesi dileğiyle.

Umarim bir gün şuraya başardım yazabilirim.
Sınava girecek tüm adaylara başarılar diliyorum. Bu son kpss sınavınız olur.
Bir yıldır hayatımı siktin, pazar günü de ben seni sikicem hadi bakalım.
Son 2 gün kalan.

Bitse de kurtulsak.
Evet benim okul çok güzel bir yere çıkmış dağın başına ve çıt ses yok. Bakalım nasıl geçecek. Başarılar arkadaşlar.
Son saatler kalan sınav.

Hayırlısı ile bitseydi bi başka bir şey istemiyorum.

Resmen kaderim olacak sınav bu işten kurtulmamin tek çaresi.

Uyumam lazim herkese başarılar.
Bi kere deneyip götümün yemeyeceğini anladığım sınav. Bilgi içerikli entry girdim mod helal et.
bugün keçiören'de sınava giricem fakat hala uyanığım.
hiç hazırlanamadım. altyapımla girsem 65-70 arası alacağımı düşünüyorum fakat adam akıllı 3 ay çalışmış olsam 85 üstü alırdım. lakin bende o motive yok, kitabı açınca sıkılıyorum ferudun!1
saat gecenin ortası 03.27 olmuş sınava kalmış 6 saat hala uyanığım.
subayevleri candan sokakta balkondaki karıların muhbbeti pencereyi açmış biri olarak kulağımı tırmalıyor..
Çalışmak için sadece iki günümü ayırdım. sabah kalkıp sınava gidenler arasında ben de varım fakat bu saate kadar dizi izledim.. hiçbir şekilde hiçbir beklentim yok ama yine de rahatsız edici bir sorumluluğu var üstümde bir an önce bitse de eve gelip pazar kahvaltısının baş köşesine otursam
2019 da girip jübilemi verdiğim sınavın 2022 versiyonudur. hakkını veren herkesin emeğinin karşılığını almasını dilerim. süreyi iyi kullanabilirseniz güzelce geçer diye düşünüyorum…
kendini canlı canlı gömebilecek başka bir yol bulamayan insanların gireceği sınavdır. memuriyet ölümdür, memur olmanın kendisi ise dünyada cehennem.
az sonra ben de gircem. Keşke sözlükte entry gireceğime ders çalışsaydım aq. Ulen sözlük hayatımı siktin.
Çok zor bir sınavdı. Soruları anlamakta bile güçlük çektim.
Sınavda Aklıma sevdiğim kişi geldi bütün konsantrasyon moral pert oldu amk. Türkçe de iki satırı kesintisiz okuyamadım.
türkçedeki bazı sorular ales'in dahi üstünde zorluğa sahipti. ha ancak zor sorular dışındaki soruların tamamı kolaydı.

tarih yine kolay değildi.
coğrafya kolaydı.

güncel normaldi.
40 yasindan sonra sirf oylesine sikimi tassagimi sallaya sallaya girdigim sinav. Calismadim, dolayisi ile kimsenin de rakibi degilim. Herhangi bir tercih yapmayacagim gibi devlet memuru olmak gibi bir niyetim de yok. Evimin dibindeki sinava tam 45 dakika once gittim. Yine gec gelenler, yine sinava alinmayanlar vardi. Oglum siz bu kafayla nasil okumussunuz aq ? Boyle yarak kurek insanlar mi devlet memuru olup bizim isleri yapiyor lan ?

Vay anasinin amini sikeyim.
Sınavı hazırlayan ekibin taa MK ben.

Türkçe'den sonra Türkçem kitlaşti mk.

O Tarih neydi gizzz ölee.

Refik Halit Karay, James webb, susuz yaz ve hacı Bektaşi Veli dışındakiler neydi lan ohaa.
referansı sağlam olanın ipi gögüsleyeceği sınav.
milyonlarca gencin a101'de kasiyer olmaktansa insan gibi çalışabileceği bir memuriyete sahip olmak için ter döktüğü sınav.

lisans ayağı bugün yapıldı. herekse geçmiş olsun.
Türkçe tam bir kazıktı tarih full bilgi coğrafya iyiydi. Genel kültür ve vatandaşlık eh işte bir sınavdı. Ama Türkçe var ya anam anam.
Cevap anahtarı yayınlandı!.
Bunu nasıl yanlış yaptın hele bunu nasıl yanlış yaptın diye diye sinirden bilgisayarı kırayazdım. Sağlık olsun. Ben zamanında 96 net yapmıştım şimdi girsem 37 gy 45 gk yaparım.
Türkçeyi içimizden geçiren sınav.

30 yaşındayım kaç sınava girdim böyle Türkçe görmedim yemin ederim.

Kaç kez okudum abi doğru seçenek yok yine okuyorum yine yok.

Böyle bir şey olabilir mi ya.