bugün

entry'ler (2051)

bugün aldığım hissenin yüzde 10 düşmesi

Borsadan anlamadığınızı gösterir. Her gün tavan yapan hissenin son alıcısı sen olursun çakarlar tabi.

çorlu tren faicası davasının kararı

Tanrılar kurban istiyora döndüğü için bence asıl sorumlu sistemin ta kendisi ve o sistemi dizayn eden işi liyakatine vermeyen verdiği işi de itibarsızlaştıran ve dışarıda gezendir.

5 tane hot wheels in 400 tl olması

Enflasyonist ortamda ne aldıysan o kâr. Fiyat algısı kalmadığından her şeyi 10 a bölün az çok kafada ederi bulursunuz.

icardi1905

Şakasına yapıyor sanıyordum ama yazdıklarında oldukça ciddi olan sıkıntı tip. Allah yardımcısı olsun kimseye zararı yok tabi kendinden başka.

kadınların kimyasal temizlik ürünlerini abartması

Kadınların kimyadan bir bok anlamadığı gibi bu illet şeyleri de çok iyi bir şey zannetmesi durumu.

depresyondan şak diye çıkaracak şey

Açık havada Her gün 5 km koşu. Bi bok kalmaz.

depremin çok çabuk unutulması

Özellikle ellerim göğsümde yüzüstü yatınca kalp basıncım vücudu epey bi sallıyor o zaman yataktan bi fırlayışım var ki sormayın 7.2 şiddetinde. Bir de haftada 2-3 gün görünce ben unutamıyorum. Giden gittiğiyle kaldı ne yazık ki.

mutsuz son

Sinir yapar.

3 üncü dünya savaşında saklanılacak yerler

2. Dünya savaşından beter olacağı için şimdiden düşünülmesi gereken yerlerdir. Eski savaşlar gibi at üstünde kılıçla olsa neyse savaşırsın da şimdikiler bok gibi olur. Adamlar telefondan konumu belirleyip çat diye kafana indirir bombayı. Pisi pisine. Nükleer sızıntılar da cabası. En iyisi mi dağın zirvesindeki sulak yerlerdeki mağaralar. Benden demesi.

şu an çalan şarkı

görsel

hier kommt die sonne

Valla ben de donuzcuyum eklerim anında. Gerçeklerden başka hiçbir şey yazmayan yazar.

cimbomun uefa kupasından sonra düşen trendi

Tabi fetö metö siyasi bok püsür işlere bulaşınca normal olabilir. Ama bence cimbom büyük kulüp falan değil. Başarı tesadüfi sanki yoksa bunca yıl en azından 3-5 final oynayıp 2 kupa alabilirdi.

cimbomun uefa kupasından sonra düşen trendi

30 yıla yakın süregelendir. Cimbomun büyük buhranı da bu olsa gerek.

kezo göbeğini perküsyon gibi kullanmak

Pamuk çıkıyor mu merak ettim.

siste dörtlü yakarak giden tipler

Gerizekalı tiplerdir. Sis farlarını da sahil kenarında piçlik yaparken yakarlar kesin. Bu malların arkasından çok dikkatli gidin ya da hemen sollayın yoksa kaza yaptırırlar. Dörtlü dediğin bir risk varsa uyarırsın ya da dururken yakarsın hem normal yolunda gidiyorsun hem de dörtlü yakıyorsun karşına bir şey çıkınca da duruyorsun arkandaki senin durduğunu nerden bilecek mesela?

en sevdiğiniz teoman şarkısı

Sakinken “ne ekmek ne de su”
Heyecanlıyken “nefes nefese”.

masterchef tahsin

Avrat tahsin yine başaramadı.

korku filmi

Kore zombili vardı bi tane hatta dizisini de yapmışlar bence daha iyi olmuş. Filmi tırt gibi. Ölüyü dirilten bi ot var onu yediriyorlar sevdiği birine diriliyor amma nasıl diriliyor beyin laçka zombileşiyor sonrası malum ondan ona. Dizisi daha güzell.

masterchef esra

2 dilim kaz eti üstelik. Kaz eti 10 saat odun ateşinde kaynamadıktan sonra ağzıma sürmem. Torpilli hint gurusu.

hayatınızın arka planında hangi şarkı çalıyor

Lonely shepherd. Her ne kadar sosyal olarak hareketli yorucu bi hayat olsa da bu çalar iç dünyamda.