entry'ler (304)

geceye bir söz bırak

bir yanım devlet devirir bir yanım kendine yenilir.

kaç tane gerçek istanbullu tanıdınız

gerçek olan sadece bir adet istanbullu tanıdım tam bir istanbul beyefendisiydi kendisi ayrıca.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

şubat ayından beri toparlanmaya çalışıyorum ve ben toplamaya çalıştıkça her şey daha fazla dağılıyor. Önce terk edildim hala atlatamamış olsam da sindirme sürecim çok acı verici geçti, en yakın arkadaşımla aram açıldı düzeltemiyorum, can ciğer olduğum kuzenlerimle aram fena bozuldu, sohbeti bana iyi gelen sevdiğim bir arkadaşım benden soğuduğunu itiraf edip beni her yerden engelledi, kpssye hazırlanıyorum atama işleri yattı sanki elimi neye atsam kurutuyormuşum gibi geliyor ve artık etrafımda dertleşebileceğim kimse kalmadı omzumu sıvazlayacak kimse kalmadı.
Bu 3-4 aylık süreçte bambaşka bir insan oldum zerre keyif almıyorum yaşamaktan eskiden yapmaya bayıldığım şeylere artık bayılmıyorum zaten yapmıyorum da. Neşemi, heyecanımı, özdeğerimi, kendime olan saygımı yitirdim çok bunaldım herkesten ve her şeyden defolup gitmek istiyorum.

yakın arkadaştan soğumak

kabullenemesem de soğudum ve buna çok üzülüyorum her hareketinde artniyet arıyorum artık düşüncelerimi paylaşmak da içimden gelmiyor benim onu sevdiğim kadar o beni sevmiyor yalnız kaldığında beni arayıp soruyor çok üzülüyorum gerçekten öyle kırılacağım cümleler söyledi ki vakti zamanında içime attım aylarca sindirmeye affetmeye çalıştım ama kabul edemiyorum ben o lafları hak edecek hiçbir şey de yapmadım üstelik çok üzülüyorum bu raddeye gelmesine resmen rahatsız olmaya başladım artık çekiniyorum kendisinden her şey boktan bir hal aldı cesaret edebilirsem oturup konuşurum belki düzelir solan bir çiçeği canlandırmak için benim kadar çaba sarfeden biri olamaz ne de olsa.

sözlük yazarları şu an ne yapıyor

kafasını kıyma çekme makinesinden geçirmek istiyor.

aslan burcu erkeği

içinizden bir tanesi yeni avım sayın aslan burcu erkekleri görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

yazarların en masum istekleri

sevilmek istedim.

yunandan dost olur mu sorunsalı

olmak istiyorum ama kıbrısta yaşananları da unutamıyorum .

hayat böyle nasıl geçecek

“bazen aklıma şey takılıyor; yani hep böyle, hep aynı yerde, ertesi gün ne olacağı belirli bir şekilde, tekrar tekrar aynı şeyleri yaşayarak mı geçecek bir ömür diye. bazen sabah kalkıyorum, bir bakıyorum sabah dünkü sabah. dünkü sabah yarınki, o da ertesi yılda bir sabah. öğlenlerde öyle, akşamlarda öyle. bir de gece yatmadan önce bazen kafam öyle karışıyor ki deliriyorum zannediyorum. lan diyorum bak gene aynı şeyi düşünüyorum ama dün geceydi. bugün ayın bilmem kaçı. bambaşka bir gün. iki ay öncede aynıydı iki yıl öncede. şimdi iki ay sonrada aynı olacak iki yıl sonrada.”

bağcılar

Bir bakırköy değil midir.. bakırköy bitmiş bir yer artik maalesef istanbulun yükselen yeni yıldızı Bağcılara çayımı içmeye beklerim hahahha

şu an kendinizi nasıl hissediyorsunuz

Tuvalet kağıdı gibi kullanıp atılmış.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

kalbim paramparça ama kimseye söyleyemiyorum tüm gün hiçbir şeyim yokmuşçasına insanları eğlendiriyorum, düşüncelerimle başbaşa kalmamak için insanların yanından ayrılmıyorum çünkü tek başıma kaldığımda akli dengemi kaybedecek gibi oluyorum. Hala onu görmeye gidiyorum Hiç bir şey hissetmiyormuş hiç kalbim kırılmamış ve hiç acı çekmiyormuş gibi davranıp bana yüz vermeyişini izliyorum köpek gibi biliyorum onu görmek zarar veriyor bana yine de gidip görüyorum ben hiç haketmedim bunları sözlük ya kendi halimde mutlu şen şakrak bir insandım artık kendimi boktan farksız hissediyorum.

geceye bir söz bırak

kapattığın kapının arasına elimi koymuştum.

sigara yaktıran düşünceler

bana bunu neden yaptı?

ghosting yapılan kızın darlaması

Taze ghostlanmış birisi olarak bunu yapan bir şahıs insan olamaz ya hiç mi yüreğiniz yok çıkıp ben seninle artık konuşmak istemiyorum kendine iyi bak diyemiyorsunuz. Yaşattığınızı yaşarsınız umarım ne diyeyim ki

olmayacak bir şey için boşuna uğraşmak

son bir aydır yaptığımdır kaybetmekte olduğum zamanın acısı benden çıkacak ama bakalım ne zaman.

21 aralık 2023 günlük burç yorumları

Bu burç yorumları inşaatta mala vururken dur ben bi burç yorumu yazayım ya diyen bir inşaat işçisinin eseri mi Biraz özen arkadaşlar ya. hayatımda okuduğum en kötü ve genel geçer burç yorumları.

eğitimsizlere cahil oldukları söylenmeli midir

Eğitimsiz olmakla cahil olmak arasında dağlar kadar fark vardır. Hayat birine hiç eğitim fırsatı vermemiş olabilir bir diğeri de eğitimli olduğu halde cahil olabilir tecrübeyle sabit.

3 ü 1 arada içenlerin ortak özellikleri

genelleme sevmem ama.. bu insanların asla kahve kültürü yok dümdüz meraksız adamlar envai çeşit kahvenin olduğu kahve dükkanlarında baristaya üçü bir arada var mı diye soruyorlar evet şahitlik ettim çok kez

yavşak bir adamı adam gibi adam sanmak

2023 yılının bana attığı son kazıktır. Öyle büyük bir hayal kırıklığıdır ki bu şaşırma, öfke, üzüntü, pişmanlık, umutsuzluk ve onca farklı duyguyu aynı tabakta sunar size. Hele bir de kendinizi insan sarrafı zannederken yaşadıysanız bunu kimseye güveniniz kalmaz derin bir umutsuzluğa kapılırsınız. Çok üzüldüm çok da ağladım hiç istemezdim böyle olmasını benden bin kat farklı yaşam tarzını bile kabul edip bir yola çıkmaya hazırken tokat gibi çarptı suratıma yavşak herifin teki olması gerçekten çok üzgünüm, kırgınım, öfkeliyim dünyanın en sevgi dolu insanından tek gecede buz gibi birisine evrildim. Herkesin yaşattığını yaşaması dileğiyle.