bugün

ekmek arası pizza yiyorum ama kilo almıyorum kızlar hadi beni öldürün.
onca diyet programı ve aylarca uğraş gerektirir.

öneri: makasla yağlarınızı kesiverin amk.
Finallerde gerçekleşen olay.

0 olmaya az kaldı, bunun için bahar dönemi finalleri ideal olacak.
bazı bireylerin vücutlarının, kendi istek ve arzularının dışında sergilediği sinir bozucu olay.
karbonhidrat diyeti ama bilinçli şekilde.
isteyen olursa iyi ayarlanmış protein ağırlıklı sporculara uygun programım var mesajdan ulaşabilirsiniz.
ayda 3-5 kilo verdirir.
yemeyin.
natürlich nein.
şeker un gibi beyazlardan başınızı kaçırın

örnek veriyorum:
sabah ceyrek kase yulaflı mısır gevregi bir kaşık reçel biraz da kuru yemiş ilaveli.(08.00)
oglen ortalama 600 kalorilik bir yemek, kompleks karb. iceren. ekmek yok..
aksam yine compleks kar li bir yemek istege göre bir dilim ekmek yenilebilir yine max 600 kalori.

bu şekilde günde max 1500 kalori alirsiniz.
sigara içmeyi unutmayın *

hard spor yapmadıkça bu durumu bozmayın...
kalori hesabı yaparak çok rahat kilo verilebilmektedir.
2 ayda 14 kilo verdim, sonra tekrar aldım simdi ise sabahtan sabaha çorba içiyorum gayet verimli oluyor. ekmek yemedin mi ister istemez kilo veriyorsunuz.
Iyi kahvaltı yaparak gunde 2 ogun beslenerek yapılabilecek eylemdir. Kahvaltida posali mideyi dolduran az kalorili mesela sebzeler yiyerek sağlıklı olabilirsiniz
Son bir aydır 1.5 aydır 5 kilo vermemle benimde katıldığım olay. O değilde bu veremeyenleri hiç anlamıyorum günde iki öğün ve bol su içerek çok rahat verebilirsin. Tabi metabolizma önemli bu işte ama genel olarak aynıyız ne olacak.
Her sabaha ılık limonlu su ile başlayın.
Tüm gün yağ yakımı olacak.
ofiste oturarak çalışanlar ve yemeyi seven insan için başarması zordur.
Bir kere konuyu kilo vermek olarak ele alma hatasına düşmeyin. Bir insan tartıya çıktığında tartı vücut ağırlığının toplamını verir. Önemli olan sizin vücut ağırlığınızın hangi bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluştuğu.

Yağ yuzdenizin ölçülmesi gerekli. Ya da internette yag yuzdelerini gosyeren temsili vücut tiplerine göre bakarak da bulabilirsiniz.

Yağ yuzdenizi buldunuz diyelim. Amacınız hangi sürede bu yüzdeyi nereye çekmek olmalı.

Ne yediginiz kadar ne kadar yediginiz de önemlidir. Ayrıca vitamin ve mineral eksiği olanlar verimli olarak yağ yakamaz. Oksijen dokularda düzenli olarak dolasamadigi için önce hormon ve kan tahlili yaptırmak lazım. Ayrıca kardiyovasküler sistemin spor yapmaya uygun olması da önemli.

Aşırı kilolu olanlar eklem sorunu yasayabilecekleri için doktor gözetiminde spor ve beslenme değişikliğine gitmeli.

Bakın sağlık ciddi bir iş. Bir kere sistemi bozarsaniz ömrünüz boyu eklem ve kas ağrısı çekebilirsiniz.
çok şükür böyle bir derdim yok. hayvanlar gibi yemek yerim daha 55 kiloyu geçemedim.
kola, ekmek, cips, tatlı ve yağlı yiyecekleri kesin biraz da spor yapın çok kolay vereceksiniz kiloları.
ben kola ve ekmek yemeyi bıraktığımdan beri kilo almıyorum. her şeyin başı irade.
Sigarayı bıraktıktan sonra alınan 25 kilo sonrası uğraştığım şey, Bir de yanına diabet eklenince tadından da yenmiyor.
Sanmıyorum çikolatalı mısır gevreğini bırakıp kilo verebileceğimi.
görsel
''yiyip yiyip kilo almıyorum'' tarzındaki ifadelerin sinir ettiği kimselerin beceremediği aktivitedir. (bkz: ben)
her daim istediğimde kilo veren bir kişi olarak basit tespitlerim var ve hepsini uygulayarak ayda 6 - 7 kilo verebiliyorum üstelik öyle aşırı kilolu bir kişide değilim tespitlerime gelecek olursam,
kilo vermek için aç kalacaksın, kilo vermenin formülü yemek yememektir, başka izahı yok bunun,
proteine ağırlık vereceksin, sabah haşlanmış yumurta, öğlen akşam tavuk kızartma haşlama yiyeceksin
günde 2 - 5 kilometre yürüyeceksin,
bunlardan başak bir şey yapmana gerek yok, ekmeği bi zahmet yeme zaten onu yazmıyorum bile,
bunun dışında salata kilo verdirir diyerek meyveye yüklenen bir grup var ki en yanlışı bu, arkadaş sen meyve ye tamam ama portakala havuç vs. yersen işin bitik senin, şekeri nişastayı basma bi zahmet o vücuda, heleki havuç yiyenler bir kez açıp havuç neden diyette yenmemeli diye araştırsa aydınlanacaklar.
Sonuç olarak fala bir şey bilmeye gerek yok, protein az buçuk ucundan kıyısından glisemik indeks bilgisi, biraz yürüyü bitti gitti.
insandan insana değişen kilo ayarı ile bazı durumlarda veya zamanlarda insanın fazla olduğunu düşündüğü fiziken incelme, kilo düşürme eylemi.
Uzun zamandir ugrastigim konu bu benim. Kilo konusunu kendime cok takinti ediyorum ve cidden bu yuzden kendimden nefret ediyorum. 98.1 kilodan 88.8 kiloya indim kabaca 9.5 kilo kadar gitti. Diyetime hala devam ediyorum. Amacim 75 kiloya inmek. Güncel halim bu:

görsel
çok istediğimdir. ama bunu yapmaya çalıştıkça daha çok kilo alıyorum.
Zayıflamayın. Bu Amerikanizm bir davranış. Zayıf olmayı trend yaptılar. Bizi zayıflatıyorlar. Olası bir savaş da çıkan rüzgarla bile uçup gidecez bu ülkeden.