bugün

hiç sevmem. verenleride sevmem. madem verecen neden alıyon?
Bana her diyetten kalan sibel can oldukça veremiyorum.
1 haftadir ip atliyorum hergün. Belime agrilar girdi sirtim agriyor. Ama bu sefer birakmak yok!
bu ay içinde dört kilo vermeyi hedefliyorum. bakalım olacak mı? editleyeceğim.
32 kilo verdim.
Sanki vitaminsiz oldum gibi.
Demek ki o yağlar bana güç veriyordu.
Her neyse güzel birşey.
44 bedenden 36 lara 38 lere oynamak.
kilo vermek hayvan gibi kardiyo yapmak değildir.

ne az ne çok.

günde 3 kere 45 dakika hızlı tempo yürüsen bile karşılığını alırsın.

10 km 4-5 gün abanıpta vücüdü alıştırdıktan sonra. daha kısa tempolu yapacağın her antreman aleyhine olacaktır.

çünkü antremanın şiddetine göre vücut direncini değiştiriyorsun.

yani her gün spor yapmayın yaptığınızda da başta 20 dk ile başlayın, sonra zamanla 30 dk 40 dk 2 haftada bir çıtayı yükseltin.

en son olarakta hafta da 3 gün tempo yürümek her gün deli gibi koşmaya eş dediğim gibi kademeli ilerlerseniz yağ yakımında.

karbonhidradı unutacaksınız şekerle birlikte yoksa bi anlamı yok.
acilen yapmam gereken eylem. ya ben onu ya da onlar beni bırakacak !!
zaten zor kilo alıyorum.en ufak öğün atlamada başıma gelen durum.moral bozucu olan olay.
Gerçekleşince ister istemez sevindiren olaydır.
120 kilo olunca pes ettiğimdir.
sırrı disiplindir. bol su iç, az ye, çiğ ye(sebze meyve) tüketebiliyorsan kilon gramında protein al, her gün de spor yap. özellikle yürüyüş. ama on gün sonra vazgeçeceksen siktir et zahmete girme. irade güç demektir.
(bkz: ne ki o yiyecek bir şey mi)
Gece yatmadan önce buzdolabına uğramamaktır.
istemediğimdir. değişmeyeceğim. bir şeylerin değişmesini istemiyorum artık.
5 ayda 40 kilo veren biri olarak diyorum ki, zor değil.
bir yaştan sonra galiba gerçekten zor. zor derken kuvvetli irade sahibi olmayan birinden bahsediyorum. canı tatlı isteyince kendisine mani olamayan birinden de bahsediyorum aynı zamanda. o yüzden zor. yoksa iradeli biri için zor olduğunu sanmıyorum.
Kendinizi cidden kısıtlayarak istediklerinizi sırf zayıflamak için yemeyerek kilo veriyosanız yapmayın gerçekten hiç bi anlamı yok.
iyidir.insana coşku ve yaşama sevinci katar.vücut rahatlar nefes alır.karbonhidrat ve şekeri kesmenizden ötürü beden adeta size şükranlarını sunar.
görsel
Anti depresan içtiğimde başıma gelem durumdur.
almaya çalışan biri olarak kullandığım en az eylemler başında birinci sıradadır.
Kilo almaya göre daha kolay olduğunu düşünüyorum.
Kararlı olunmadığı sürece asla yapılamayan durumdur. Kilo vereceğim deyip 1 gün az yemek insana kilo verdirmez. 2 yıl önce kararlı bir şekilde kilo vereceğim dedim ve 15- 16 kilo verdim .O saçma diyetleri uygulamak en büyük hata olsa gerek. Vücudun bu dönemde zarar görmemesi gerekir. bolca su tüketmek 1 numarada , abur cuburu hayatından çıkaracaksın. Vücudun yapı taşı olan protein insana kilo yapmaz .Kızartma hariç her et. karbonhidrat a da ihtiyaç var . önemli ola n esmer ekmek tüketmek. ve öğunlerin arasında 4 5 saat olmamalı .ara öğunlerin olmalı. bu dönemde yumurta yoğurt peynir su esmer ekmek salata sebze yemeği et yemeği yiyerek kilo verdim. sebze yemeğini n püf noktası ise suyundan yememek .Çünkü tüm yağı suyunda. yani protein serbest karbonhidrat yarı serbest yağ ise yasak . ama bu kiloyu vermek için gerçekten istemek gerekiyo.
insanı başka bir insan yapan eylem.

görsel

http://www.posta.com.tr/c...kilo-verdi-haberi-1239434
http://www.haberturk.com/...-ilham-veren-fotograflari
https://www.cnnturk.com/m...mpaign=buffer&page=14
şu son bir haftadır istemsizce gerçekleşen olaydır. midemden kaynaklanan problemlerden yemek yiyememek, ne kadar serum takviyesi de alsam sonucunda oluşan dirençsizlik, halsizlik ve vitamin eksikliği daha bi sinir bozucu olmaya başlamıştır.

insan sağlıkla,heyecanla kilo vermeyi özlediği günlerdeyim. sağlığınızın kıymetini bilin her alanda, her zaman acı bir gerçek gibi yüzünüze vuruyor zira.