bugün

entry'ler (125)

anın görüntüsü

görsel

yazarların şu an dinlediği şarkılar

görsel

insanı ayakta tutan iki şey

iki adet ayaktır.

hükümeti eleştirip kpss ye giren chpli

ateist olup hayatina devam etmek gibi.

anın görüntüsü

görsel
patato

makyaj yapmayan kız

(bkz: ben)

sevgilim facebooktaki bütün kızları sil derse

ergenlik ya da daha olgunlaşmamış kişilikler.

sözlük yazarlarının itirafları

şuan sesleri duyumlayip ne olduklarını fark etmek istiyorum bunu seviyorum.
abim ve babamın konuşmaları arkada tv sesi yoldan gelen araba sesi ama rahatsız edenlerinden değil hani geçer gider muhtemelen asfalttan yani eve 500m uzak tan diyebiliriz. annemde katılıyor bazen konuya. telefonun ekranına dokununca da güzel bir ses çıkıyor. abim bugün ne yaptığını anlatıyor. kafamı camdan çıkartıp bakiyorum sakinlik gibi. araba sesleri hep var tabi ama dedim ya rahatsız etmiyor. uzaklardan bi köpek sesi geldi. bi kaç saate her yeri boşluk gibi sessizlik kaplar. az önce yakından bi araba geçti. bazen düşünüyorum sözlük su an dünyanın herhangi bir yerinde birileri ne düşünüyor hatta ne yapıyordur diye? kaç bebek doğuyor acaba? kaç kişi hayatın sillesinden dem vuruyor? kaçı ahmet kaya dinliyor? kaçı mutluluktan uyuyamiyor? uzun suredir bu yuzden uyuyamamak gibi bir durum olmadi ne zaman olur bilmiyorum bugun dusundum ki aşık olacak mıyım acaba? ya da hayatım birisi olmadan mı geçecek. çok önemli değil biliyorum sadece bazen anne olmak istiyorum. bugün blacklist izleyecektim resmen unuttum neyse az sonra bi yarım saat falan sonra izlerim yarına kalmasın küçük mutluluklar ışte.

yazarların kendilerinde nefret ettiği özellikler

başlığı görünce düşündüm ama sevmediğim özelliğim olsa bile nefrer etmiyorum. çünkü o özellikler de benden. nasıl olduysa benimleler. değişir değişmez bilemiyorum.

anın görüntüsü

görsel

anın görüntüsü

görsel

t ile başlayan en güzel şeyler

tayyare ahahahahhaha.

görsel

anın görüntüsü

görsel

çay

insanın hararetini alan, güzel demlenmeyince içilmeyen, aile varsa yaninda ya da aile olarak gorduklerin tadı damağında kalır.
öyle bir şey.

biz arkadaşlarla yurtta kardeş gibiydik. Ne yesek beraber ne içsek beraber. lise sonda ayrilmamiza bir elin parmakları kadar gün ya kaldı ya kalmadı termosa sallama çağlardan demlerdik. yanına da nevale ne varsa artık bisküvi olur ekmek arası olur. o rezil çayın tadı hiç bir şeyde yoktu. o kadar güzel gelirdi ki termosu lavaboda yikardik birde :D özlüyorum şimdi zaman hızlı geçti ve biz büyüdük sozluk ve geçtikçe büyüyeceği ama ani olarak kalmaya, yaşamaya devam edecek.

kadını çocuğu intikam malzemesi yapan erkek

insan değil hayvandır, hadsizdir. allah bin belasını versindir.

anın görüntüsü

görsel

anın görüntüsü

görsel

New empire- a little braver çok hoş.

anın görüntüsü

görsel