bugün

entry'ler (16)

sözlük yazarlarının ilk 5 sevgilisinin adı

Yatak, yorgan, yastık daha beş olmadı maalesef.

sözlük yazarlarının evlenmek istediği tip

Karakter özelliklerinden bahsedecek olursak ilk olarak kibar olmalı arkadaş. Televizyonda ya da Wattpad'de ergen bed boy hikayeleri okuyup gül gibi sevgilisinden ayrılan arkadaşlarım var. Bu çok üzücü benim için çünkü kibar insanların nesli tükenmek üzere bulduklarımı saklayasım var yeminlen. Benim için Zekada önemli bir unsur. Herkeste beyin var ama kullanmasını bilmeyen kim varsa o çıkıyor karşıma o da ayrı bir gerçek.

toplu taşıma araçlarında gıcık olunan tipler

Okuldan işten dönmüşsündür. Ayaklarına kara sular inmiştir. Oturacak yer bulur oturursun. Sonra senden sağlam az önce kankasıyla dedikodu yapan kokoş teyzenin teki tepene dikilir ve yol boyunca dik dik bakar. Ve sen mecburen kalkmak zorunda kalırsın.

kilo vermek

Sanmıyorum çikolatalı mısır gevreğini bırakıp kilo verebileceğimi.

muzik dinlemin en güzel olduğu vakit

Müzik dinlemenin en güzel olduğu vakit yok bence. Müzik dinlemek her zaman en güzel.

elin oğlu

ingiliz çocuk der susarım. Espiriler iyi güzelde şu konuk olayı kalksa daha iyi olur.

elin oğlu

ingiliz çocuk der susarım. Espiriler iyi güzelde şu konuk olayı kalksa daha iyi olur.

fmf

#10133292 Anemi kansızlıkla ilgili bir hastalık. FMF Ailevi Akdeniz Ateşidir.

dublaj vs altyazı

Kimle izlediğine bağlı. Bazıları altyazı okumayı sevmiyor. Ama tik başıma dizi izliyorsam altyazı tabi ki.

14 şubat 2016 medipol başakşehir beşiktaş maçı

Şaka gibi maç. Sen Beşiktaşsın kendine gel.

olsa da yesek

Kazandibi ,Sütlaç ya da tavuk göğsü olsa da yesek.

wattpad

Genelde olarak bad boy good girl hikayeleriyle doludur. Tabi değişik hikayelerde yazılıdır. Fanfic kısmına uğramamanız tavsiye edilir.

elektrikli süpürge sesiyle uyumak

Özel bir yetenektir. Herkes yapamaz. Bkz. Ben

sözlük yazarlarının doğduğu hastaneler

Daha yazar değilim. Ama benim doğduğum hastaheyi yıkıp otopark yaptılar.

pet şişeye evden su doldurup çantasına koyan kız

Akıllı kızdır. Bir kere pratik zekalıdır. Tutumludur. Sevilesi bir insandır.

evi ev yapan şeyler

Bence tuvalet. Olmazsa bir kere ev olmaz diye düşünüyorum.