1. 1.
  asimetrik surak. çok pis yamuk bakıyor.
  2 -1 ... waldorf
 2. 2.
  kurtlar imparatorluğunda türk mafyasını yakalamaya çalışan polis rolünde oynayan en ünlü fransız aktör...
  2 ... pink floyd
 3. 3.
  ronin filmindeki performansıyla gerçek oyunculuk budur dedirten fransız aktör.
  2 ... panstar
 4. 4.
  leon ve wasabi filmlerinde şov yapan, ronin' e de renk katmış aktör. bir silah bir adamın eline bu kadar yakışır kişisi.
  5 ... fth
 5. 5.
  sinemaya aktarılmış jean christophe grange romanlarının vazgeçilmez aktörüdür.yaşlanmasına,gıdık sarkıtmasına* rağmen karizmasından hiçbir şey kaybetmemiştir.
  4 ... mozambik tavsani
 6. 6.
  kurtlar imparatorlugunda basrol oynamıs,son dönemde kar ve kaplan filminde arap asıllı bir sairi canlandırmıstır.
  ... karpuzkabugu
 7. 7.
  fransız müfettiş rolü ile baymıştır artık. wasabi, l'empire des loups, les rivieres pourpres, les rivieres pourpres II, the da vinci code fransız komiser* rolünü canlandırdığı aklıma ilk gelen filmleridir. illaha fransız komiser rolü bir fransıza oynattırılacaksa gerard depardieu denensin, değişiklik olur. jean reno önüne gelen her roman uyarlaması senaryoyu düşünmeden kabul etmektedir zannımca. bu adamın oynadığı bir tane roman uyarlaması filmde beyaz perdeye düzgün aktarılmış olsun.. ama ıı ııhh.. yok..
  1 -2 ... roy mustang
 8. 8.
  leon'un sonunda Gary Oldman'a ''al bu sana mathilda'dan hediye'' diyip bomba pimini adamin eline verdiği sahnede dünyanın en karizmatik adamıdır.
  13 ... pulp fiction
 9. 9.
  bir film setinde makyozun kırısıklıklarını ve beyazlamıs saclarını kapatmaya çalısırken, donup : kızım ben bunları yapmak için kaç sene ugrastım biliyor musun ? ayarı veren aktör.
  ... rockonbaby
 10. 10.
  muhtesem aktor. ilk defa onimusha 3 adli oyunda tanimistim. kurtlar imparatorlugu adli filmde super rol yapmistir.
  1 ... serji