1. 1.
    holywood un belki de en iyi kötü adamı.para için oynadığını itiraf etmişsede gidip bir harry potter filminde oynayınca hayranlarının yoğun tepkisiyle karşılaşmıştır.şu ana kadar kötü olmadığı sadece bir film hatırlıyorum;gerçi onda da rüşvetçiydi.*

(bkz: leon)
    (bkz: the fifth element)
    2 -1 ... disco inferno
  2. 2.
    nokia n93 * * reklamında oynamasıyla beraber kendini fazla özlettiğinin farkına varılmış olan yakışıklı ve karizmatik aktör. ayrıca gerçek mutluluğu benimle bulucağını düşünüyorum zira durum şöyleki :

Birliktelikleri:
    Eşi: Donya Fiorentino, fotoğrafçı, 1997'de evlendiler; 2001'de boşandılar
    Sevgilisi: Isabella Rossellini, aktris, 1994'de nişanlandılar; 1996'da ayrıldılar
    Eşi: Uma Thurman, aktris; 1990'da evlendiler; 1992'de boşandılar
    Eşi: Lesley Manville, aktris; boşandılar
    3 ... alas
  3. 3.
    21 mart 1958 doğumlu ingiliz aktör. sinema tarihinin en karizmatik ve başarılı kötü adamlarından biridir. medal of honor:allied assault-spearhead isimli bilgisayar oyununda da sgt. jack barnes karakterine sesiyle hayat vermiştir.
    1 ... sciende
  4. 4.
    leon ve bram stoker s dracula da döktüren harikulade karizmatik oyuncu. nedense az filmde oynuyor, biz de reklamda görsek bile seviniyoruz.
    2 ... paradigma
  5. 5.
    en bi iyi oynayan dram aktörü. amerikan erol taş. ama, bir adam kötüyü oynarken bu kadar mı hayran bıraktırır kendine? daha önun kadar kötüsünü görmedim.lost in space film güzel değil ama, o yine mükemmel...
    bir şey daha adamın adını devamlı unutuyorum. nasıl oluyo bilmiyorum ama... ayrıca bence vampir olarak kötü adam rolünde değildi.
    ... karga
  6. 6.
    hannibal da tanınmayacak kadar değişsede iyi oynamıstır..
    ... amd
  7. 7.
    süper adam.rollerini o kadar gercekci oynamaktadır ki, yolda filan kazara karsıma cıksa ağzını burnunu kırarım.
    4 -1 ... morsiyah
  8. 8.
    21.03.1958 dogumlu, true romance ve leon fılmlerıyle bilinen, rol aldıgı her fılmde farklı bır aksanla konusan ıngılız aktör. uma thurman ' ın eskı kocası.
    ... arviron
  9. 9.
    true romance' ta kısa ama vurucu rolüyle şeytanın yeryüzü şubesi olduğunu gözümüze sokan pislik herif. bütün sevgililerim aşıktı bu herife.
    3 ... zargana
  10. 10.
    interstate 60 filminde bir dilek cini olarak karşımıza çıkmaktadır kendileri.
    1 ... diyonsos