bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bolvadinli, bilgisayar hastası, zeki, çevik akıllı bir türk genci yazar kardeşim.*
    2 ... the kene
  2. 2.
    (bkz: bolvadin)in cayirlarindan kopmus gelmis bir kardesim
    (bkz: insaatta muhendis) olmayi dusumuyo
    1 -1 ... xavier
  3. 3.
    inşaat mühendisliği okuyan, yanında amele, inşaat işçisi denilmemesi gereken, aklı başında, tutarlı, olgun, yazar kardeşim.
    1 ... asiti kaçmış kola
  4. 4.
    kenelikte benimle yarışabilen* tek kişi.
    -1 ... the kene
  5. 5.
    kene ve o bir kaptan yemek yerken 3. şahıs gelirse ona ters ters bakan kişi zaten ikisine zor yetiyor yemekler**
    ... sharlatan
  6. 6.
    beni karsilamis yazar. ilk iki entry m icin soyleseydin senin yerine biz girer idik demis, ondan oncede yallah diye sipahilenmis. eee tabi hakli, ronin dedigin, yapamadigi is icin kendine girene, kendine katana ile yuklenene verilen namdir uzakdoguda.
    ... ran
  7. 7.
    artık efendisi olmayan samurai 'lara denir. japonya'da işsiz gezen aylaklar için kullanıyorlar şimdilerde.
    3 ... roy mustang
  8. 8.
    zaferliyiz.com'un admini.. ciddi duruşu ve içtenliğiyle sevdiğim arkadaşım..
    ... girdab
  9. 9.
    the last samurai
    http://www.imdb.com/title/tt0325710/
    isimli filmin belki de en görkemli ve takdiri hak eden soundtrack'i.
    2 ... aby
  10. 10.
    (bkz: the last samurai soundtrack)

albümdeki son noktalardan birisi. birisi diyorum çünkü tanımlayamıyorum. albümde 11 tane şarkı var ve hangisini dinlerseniz dinleyin her birinin bir zirve olduğunu, son nokta olduğunu hissediyorsunuz. hans zimmer ustamız yine yardırmış zira bu eserinde. ortalığı toz duman etmiş. samurayları anlatmış. hele sonu, ki red warrior a geçiş kısmıdır bu, bizi bizden almaktadır.

teşekkürler hans...
    2 ... micro cuts