bugün

gençlere twitterdan şirinlikler yaparken lütfücüm ve minik prensesi dilara yüzünden gençlerin desteğini kaybetmiş parti.

hadi dark falan izleyin siz.
Alayına kibrit suyu!
görsel
milletvekili lütfü ve kızı dilaranın çakarlı araba olayından sonra hükümeti eleştirmek hadlerine değildir. önce gitsinler lütfülerini eleştirsinler sonra hükmeti eleştirmeye devam edebilirler.
meral mommyniz dizi film keyfi yapmaktan partide neler olup bittiğinin farkında değil heralde.
ali türkşen gibi vatansever bir adam yerine zengin diye izmitten milletvekili yapılan lütfü türrkandan nasıl bir parti olduğunu az çok kafanızda canlandırabilirsiniz.

paran mı var? iyi partiye üye ol ve tatam artık bir milletvekilisin.
yarın akebelilerin 'ne akepeye oy vermesi, biz hep iyi particiydik' diyerek, yaptıkları pislikleri yok saymak için geçecekleri parti.

edit: ben oyumu iyi partiye verdim geçen seçimde.
Birileri talimatı verdi
Anında chpden 15 milletvekili transfer edip meclise soktular.
Beni de sokunsanıza meclise neden sokmuyorsunuz
Çünkü sizin zihniyetinize ve projelerinize hizmet etmiyorum.
sadece en son meclis TV yayınını izleyin, kim birilerinden emir alıyor kim halkın sorunları ile ilgilenmek istiyor, mantıklı önergeleri kimler reddediyor, abuk subuk gündemle kim meclisi meşgul ediyor göreceksiniz.

bu parti halkın sorunlarıyla gerçekten ilgileniyor ve meclise taşıyor ama malum iki parti sürekli red vererek engel oluyor. sonuç bu.
CHP nin marşpiyel çıtalarıdır.

ikinci el araç alırken he marşpiyel mi eğri olur o kadar canım dersiniz.

Öyle önemli işte...
akp'nin karşısında mı karşısında. gerisini sorgulamaya gerek yok.
herkes tarafından kullanılan sıradan bile olmayan partidir.
Bir kadının gülüşü bir memleketin kurtuluşu olacak!
görsel
Parti genel baskanlıgina bir erkek siyasi geçmediği taktirde tüm seçimlerde oy vereceğim tek siyasi parti.
çok yakın zamanda akp nin yaverliğini yapacak partidir. başka şansları yok bu ortamda tutunacak tek dalları recep tayyip erdoğandır. evet hatta net ötesi..
1000. entrysi kutlu olsun partisidir.
mk akepeli trolleri geldiyse doğru işler yapan partidir. apo falan, osman öcalan. akil adam pezevenkleri sizi.
kendine gerçek muhalifim diyenin oy vermesi gereken partilerden biridir. yanlışları olsa da her türlü chp'den iyidir.
toplumsal konularda yeterli aktivite gösterememek, zaman zaman akabeye yanlamak gibi yanlışları olsa da her türlü kılıçdar chpsinden iyidir.
akp'ye ara sıra yanlamış gibi yapıyor, böylece akp oylarına göz kırpıyor. en doğru taktik de bu. chp kimin oylarına oynuyor peki, belli değil, belli de neyse.
ilk seçimde %15’in altına düşmeyecek parti.
Çomarlar imamoğlu ve yavaş’a salça olmakla meşguller fakat asıl darbe iyi parti’den gelecek.
Suriyeliler'i gönderebilecek tek parti. Her vatanseverin oy vermesi gerekir bana göre.
anketlerde kararsızlar dağıtılmadan bile %8 oyu görünen parti.

belli ki birileri bu oya göz dikmiş. 'iyi parti seçmeni chp'ye de hdp'ye de oy vermez nasılsa mecbur bize döner ' kafasıyla.

partide güvendiğim tek isim meral hanım. o gerekeni yapacaktır inşallah.
Oy verdiğim için hicap duyduğum parti. Gerçi atacağım başka merkez sağ, demokrat ve atatürkçü bir parti yoktu mecburen attık. Çevremdekiler de bir sonraki seçimde asla atmam diyorlar yalnız değilmişim.
Yeni seçimlere kadar en az chp kadar oy alacak partidir. Bahçelinin biatını gören MHP li, kemalin pasifliğini gören chp li, erdoğan dan bıkan akp li bu partiye kayıyor. Esnaf olduğum için bizzat görüyorum. iyi parti ülkücü tayfayı tasfiye edip kadrosunu yenileme derdinde. Bu da halktan olumlu etki görüyor.
benim oyum yerine üçün birini alır, esnafı bilemem. gitsin kürtcülerle açılımlar, anayasalar yazsınlar. mk kürt sevdalıları.