bugün

entry'ler (131)

finlandiya ve isveç in türkiye öfkesi

bi iskandinav ülkelerini karşımiza almadığımiz kalmisti.. başardık..

chessplayer

Harbi Satranç oyuncusudur kendisi.. iyiliksever olmasinin yani sira inanılmaz başarıli yazılımcıdır ayrıca...

Tesekkur ederim chessplayer abi.

montrö sözleşmesi

Allah mustafa kemal atatürk ten razı olsun.

faşizmin anavatanı rusya

Doğru fakat eksik bir önerme. Çok daha ağır sözler hakediyor moskova...

rusya haklıdır

Savaşta haklı taraf yoktur kaldı ki bu bir savaş değil işgal girişimidir ve işgalciler hiç bir zaman haklı olamaz.

19 02 2022 uludağ sözlük seçim anketi

Elbette Zafer partisi.

2022 asgari ücretinin 4 bin 250 tl olması

Sahi Geçen sene aralık ayında 2.825.90 tl ye kaç dolar alınıyordu? Bu sene 4.253 tl ye kaç dolar alınıyor? Şimdi asgari ücret yükselmiş mi oldu?

bedava işçi arıyorum ilanı

Bi de selamünaleyküm demiş aq yobazı.. aleykümselam o.ç.

kadınlar olarak sütyen giymek zorunda değiliz

Edepsiz bir yazarın edepsiz başlığı.

Madem böyle bir başlık açma edepsizliğinde bulunuyorsun bari çoğul eki kullanmada senin adına bari biz utanmayalım.

türkan saylan türk milletinin gözünde bir hiçtir

Türk milleti adına genelleme yapmak suretiyle hadsiz bir yazarın hadsiz iddiası.

Türkan saylan türk milleti nin ve türk çocuklarının çıkarlarını düşünmesinden dolayı bazı çevrelerce sevilmemesi gayet olağan bir durum olsa gerek.. oysa ki çöl bedevilerini, türk düşmanlarını, demokrasiye savaş açanları savunuyor olsaydı bu güruh düşünce özgürlüğü adı altında sahip çıkardı.

Yazılacak söylenecek o kadar çok söz var ki inanın bu başlık altında kelime israfı yapmak istemiyorum.

kadın cinayetleri

Toplumumuzun ne yazık ki kanayan ve kanamaya devam edecek olan yarası. Kabuk tutmayacak.

güntekin onay

an itibariyle büyük bir gaf a imza adan yayıncı kuruluş sunucusu. * )

(bkz: bakalım programın anasını) * ))))

kukla

iddialı ve edepsiz başlıklar açan bir yazar. beşiktaş insanı madara eder.

trabzonspor

Şampiyon olacaktır ha biz olamiyorsaak kara kartallar olsun.

beşiktaşın farklı yenilgisini isteyen vatan haini

herif açık açık ben vatan hainiyim diyor.. bence vatan hainleri orospu çocuğudur.

beşiktaşın farklı yenilgisini isteyen vatan haini

bu başlık altında toplaşıp ağlayabilirler.

ligin çok ağır favorisi olduğunu bilen bu hainler kendi takımlarının şampiyon olabilmesi için beşiktaşın ağır yara almasını dört gözle beklemektedirler. ancak beşiktaş hollandalı gayleri sükut u hayal e uğratacaktır.

fetö nün de metö nün de sebebi benim

ne okuduk biz şimdi.

19 eylül 2021 başakşehir fenerbahçe maçı

tam bir istanbul derbisi. başakşehir zayıf rakibini ezer.

18 eylül 2021 antalyaspor beşiktaş maçı

ilk yarıda 3 3 3 3 diye bağıran antalyaspor seyircisi an itibariyle ersun istifa ersun istifa ersun istifa diye bağırıyor. *

18 eylül 2021 antalyaspor beşiktaş maçı

antalya taraftarı 3 3 3 diyordu ilk yarıda.. * al 3 oldu.