1. 1.
  oyuncu. yabancı damat dizi filminde damat rolünde iyi oyun sergiliyor. vizyona girecek küçük kıyamet sinema filminde de baş rollerde.
  ... collector
 2. 2.
  Yıllar önce * yayınlanan "Çarli" adlı dizide canlandırdığı "Afakan" karakteri ile kırıp geçiren ve akıllarda yer eden, daha sonra "Biz size aşık olduk" ve şimdilerde de "Yabancı Damat" adlı dizilerde boy gösteren başarılı oyuncu.
  4 ... entropi
 3. 3.
  küçük kıyamet' teki performansı izlenmeye değer oyuncu. basak köklükaya' yı öldürmeye geldiği sırada ona söyledikleri ve gözlerindeki derin ifade tüyleri tiken tiken edecek cinstendir. bu film için daha başarılı bir azrail bulunamazdı.
  ... spartakus
 4. 4.
  Kendisi mükemmel bir oyuncudur. (bkz: Çarli), (bkz: Beşik Kertmesi), (bkz: Yabancı Damat) gibi birçok dizi de başrollerde bulunmuştur. (bkz: Konya Devlet Tiyatrosu) sanatçılarından (bkz: Alpay Aksum) ' un abisidir.
  1 ... cakirkursat
 5. 5.
  küçük kıyamet'te izledikten sonra önünde saygı ile eğildiğim büyük oyuncu...
  2 ... aslanadam
 6. 6.
  hani severiz hollywood da aktörleri süper oyunculuk çıkarıyorlar falan diye, bu abinin joaquin phoenix ten edward norton dan vs. hiç bir farkı yok yetenek açısından bence. mesut akusta ile beraber en sevdiğim türk aktörlerin başında gelirler.
  az önce küçük kıyamet i izledim, helal olsun ilker abi ne diyeyim, bizi de ev sahibine götüreceksin diye gerim gerim gerildik yani.
  3 ... paradigma
 7. 7.
  şu aralar atv'de yayınlanacak olan karayılan dizisinde rol almaktadır.
  1 ... filozofil
 8. 8.
  aynı zamanda iyi bir seslendirme sanatçısıdır.
  ... bahtsiz bedevi
 9. 9.
  piyasada ki sağlam oyuncuların başında gelen kişi. işini zevk alarak yaptığını ve asla yüksek egolu olmadığını söyleyen sempatik başarılı oyuncu.
  ... sex files
 10. 10.
  çarli, yabancı damat gibi komedi dizilerinden sonra, karayılan dizisinde oynayarak her rolün adamı olduğunu göstermiştir. dizideki en iyi performansı sergilemektedir.
  2 -1 ... asil en optimist pesimist