bugün

atv de fragmanları dönmeye başlamış olan yapımcılığını tmc,yönetmenliğini türkan derya nin üstlendiği ozan güven , uğur yücel ve ezgi mola nın kasım ayı içinde başlaması beklenen yeni dizisi.
yakında atv'de başlayacak dizidir.
kadro ve teaser dan anlaşılacağı üzre muhteşem bir dizi olacak. merakla bekliyoruz. dizi dünyasında yeni bir soluk olabilir.
cem yılmaz'ın ilk bölümünde konuk oynucu olarak yer alacağı dizidir.

http://www.hurriyet.com.t...zin/anasayfa/10325064.asp
atvnin diger bazi guzel dizileri gibi iki bolum sonra rating kurbani olmamasini umdugumuz yapim. ugur yucel falan dinlemez cunku bunlar.
ozan guvenin ekranlara geri donmesine vesile olan dizidir.*
tutması muhtemel dizi.
ilk bölümünün fragmanı 1.564.986.546 kez falan yayınlanmıştır heralde dediğim dizi. yahu hepsine de denk gelir mi insan ? ya da ben çok mu atv izliyorum ? replikleri yazın deseniz, sırayla fragmandaki tüm replikleri ezbere yazıcam.

(bkz: ali de gelsin)
uğur yücel, ozan güven, ezgi molla, ilker aksum gibi kaliteli oyuncaların oynadığı bugün atvde başlayacak olan kaliteli gibi duran dizi.
Yıllardır atv ekranlarında dönen fragmanları pek de harikalar yaratmamıştır.
yine de bakmak gerek, malum uğur yücel dikilip dursa hiçbir şey yapmasa bile izlenir.
ozan güven vasatın üstündedir. bir de konuk oyuncuları cem yılmaz var ilk bölüm namına. evder oturup tv seyredecekler için küçük kadınlardan daha iyi bir alternatif oluşturacağı su götürmez.
cem yılmazın kendine has ingilizcesiyle yardığı dizidir.

--spoiler--
no women no
--spoiler--
izlediğim kadarıyla oyunculuk ve senaryo bakımından standartların üstünde bir dizi.
senaryo güzel, oyuncular güzel, herşey doğal gerçekten izlenesi bir dizi... başlangıç için ilk izlenimim harika oldu valla..
oyunculukların kötü olmasını bekemiyordum zaten ancak izlediğim ilk bölümde beklediğimi bulamadım, açıkçası bu malzemeden kötü bir ürün çıkarsa yazık olur.
ilk bölümü güzel olan dizi. tutar bu ben söyleyeyim.
kumanda elde, can sıkıntısından o kanal senin bu kanal benim gezerken denk gelen ve farkına varmadan sonu getirilen dizi. uzun süredir bu kadar keyif alarak bir dizi izlememiştim.
sırf "samim seni öldürürüm" diyen şebnem bozoklu'nun şivesi için bile izlenebilecek dizi.
şiddetle tavsiye ederim sözünden nefret eden biri olmaktan çıkıp, diziye yazık olmasın diye herkese inatla duyurduğum, özlediğimiz, samimi, kadrosuyla kalite kokan tam bir aile dizisi.
tutmasa bile sebnem bozoklu'yu tv camiasına kazandıran dizidir.
hoş, sevimli, güzel, sıcak, samimi, kaliteli, tam aradığımız kıvamda bi dizi, ikinci haftasıyla hepimize hayırlı olsun.
Uğur yücelin süper stiliyle, göze ve kulağa zevk veren bi dizi.Meliha karakterinin, son zamanlardaki patlak gözlü dizi karakterlerinin * arasından sıyrılması gerekli.Süper samimiyet dizisi canım ailem.ikinci bahar tadı aldım nedense.
--spoiler--
-nişanım var
+gene mi?!
-sana inat her gün nişan yapacam, var mi!
--spoiler--

oyuncu kadrosunu da unutmayalım, hem yeni yetenekler hem üstadlar, bir harikalar.
oyunculariyla, konusuyla vs cok samimi olan dizi. ayrica adanali furyasinin arttigi donemde adanalilarin en iyi canladirildigi dizi bu olsa gerek.
Bir türk dizisi.

Tamam, senaryo ve oyuncular zaten tartışma götürmez.

Ama o şebnem bozoklu yok mu, lan neyse ben bişey demiyorum.

Şimdiye kadar türkiye cumhuriyeti'nde denk geldiğim tek kadın.

Bakın kadın diyorum, çünkü harbiden kadın.

Sözlükten aşık olanlar var, o yüzden pek detaya girmeyeceğim.

Türkiye Cumhuriyeti toprakları içinde mevcut olan bilcümle avrat ona baksınlar ve;

- o kadınsa biz neyiz? yoksam yaratık mıyız?

soru kalıbını tekrar tekrar kendi bünyelerine yöneltsinler... ve şu andan itibaren kadınım diye ortalıkta gezmesinler, her şeyin bir haddi hududu var di mi ama?

Aha bu kadar da iddialıyım.

Farkındayım, entryim edebi formattan çok uzak, daha ziyade konuşma dili şeklinde, idare edin artık.
(bkz: şebnem bozoklu)
yıllardır hasretle beklediğim diziymiş. internetten düzenli takip edicem sözlük. reklam falan da yok oh mis... meliha karakteri konuşmasıyla, duruşuyla, yürüyüşüyle, her şeyiyle muhteşem. yıllardır nasıl karşımıza çıkmaz bu şebnem bozoklu anlamadım. bi çocuklar tırt geldi biraz bana. ezgi mola'ya zaten laf yok şirinlik abidesi. kanımca bu aralar izlenebilecek ender dizilerdendir. kıymetini bilelim de yayından kaldırılmasın.