bugün

--spoiler--
156 milyon doları olup harcayamayan şizofrenik lost karakteridir kendisi**. biricik sevgilisi libby 'nin ölmesinin nedeni romantik bir yemek organizasyonunu eline yüzüne bulaştırmasından kaynaklanmıştır.
--spoiler--
dev cüssesine rağmen kıvırcık saçları ve sevimli suratıyla, lost erkanında ki herkes tarafından sevilen tek kiş olduğuna inandığım karakter. aynı zamanda adadaki yemek dağıtma sorumlusudur kendisi.
en sağlam kankası* intihar ettikten sonra otomatik olarak tedavi olmuş karakter.
vatan gazetesinde teknofil köşesi yazarı cfq yu kendisine benzettiğim karakter
adada en fazla 2 metre koşarken görebildiğim, spor nedir bilmez kişilik.
adanın en candan ve sevimli karakteri.
yaptığı golf sahasında, charlie ile beraber yaptığı dansla gülme krizine girmeme neden olan, dağ gibi adam.
henüz ilk sezonunu bitiremeden kanımın ısındığı, tombulca, şirince bir lost karakteri.
Herkese hey düüd(ing:ahbap,dostum) diyerek, beni koparan şirinimsi kişi...

--spoiler--
Charlie : az önce sana hayatımın en büyük sırrını anlattım.sendende böyle bir şey beklerdim.
Hurley: Tamam düüd*.Evimde 156 milyon dolarlık servetim var.
Charlie : .......
Hurley : ?
Charlie : Ben sana bir sırrımı anlatıyorum sen ise benimle dalga geçiyorsun.
--spoiler--
oldukça gerilimli bir atmosferi bile allah vergisi saflığıyla komediye dönüştürebilen lost karakteri. severek izliyoruz dude.
'ada'nın halkla ilişkiler uzmanı.
(bkz: elizabeth hurley)
(bkz: liz hurley)
zamaninda 8 kişilik bir rıhtıma çıkan 23. kişi olarak o rıhtımda 44 kişi etkisi yaratmıştır. ama fekat lakin sayıların manyaklığı yüzünden 2 kişinin ölmesine neden olmuştur, eğer 42 yi tamamlasa hiçbir şey olmayacağına dair her türlü iddaya girerim, ama adamda öyle bir cüsse var ki... zor dostum zor...
(bkz: 4 8 15 16 23 42)
dizideki cd player'i sayesinde birbirinden leziz parçalar dinlediğimiz lost karakteri.
--spoiler--
ilerleyen bölümlerde adanın yüksek rakımlı tepelerinden sahile doğru yuvarlanarak piyasadan dı adırs, gemideki manyakları falan silecek adam. yürü be hurley.
--spoiler--
(bkz: hurley davidson)
dombili kelimesinin en çok yakışacağı insan olmalı...
dolmuş şoförlüğü yapmamasıı gereken lost karakteri. malum her an birilerini ezebilir.*
ayrıca; 5.sezonun sanırım 2.bölümün koca 4 sezonu 1 dakikalık konuşmaya sığdırabildiği için onu eskisinden daha çok seviyorum.
adanın sevimli şizofreni. ayrıca artık kendisini ana lucia olsun mr. eko olsun charlie olsun ölülerlede konuşurken görebildiğimiz (hatta mr. ekoyla satranç oynuodu son bölümde) bu konuda kendini aşmış olan lost karakteri.
masa tenisi dalında usta lost karakteri.
devamlı yemek yiyip brezilya dizisi izleyen bir babaya sahip karakterdir. hey adamım gibi repliklerin yanısıra kulaklarını tıkayıp aaaaa diye bağırmasıyla da insomnia rahtsızlığı görülen insanların bizzat kendi kendilerine zihinlerine soktukları karakterdir. Durum daha da ileri dereceye varırsa hurley ay cok seker olarak da tanımlanabilir.
kaan kural'ın kuzenidir.*
obez fakat eğlenceli lost karakteri.

Lotoyu kazandıktan sonra başına büyük uğursuzluklar gelen Hurley kullandığı sayıların lanetli olduğuna inanmaktadır. Oldukça neşeli biri olmasına rağmen adadan kurtulduktan sonra Charlie hakkında gördüğü halüsinasyonlardan sonra psikolojik tedavi almaya başlamıştır. Adaya 1977 yılında döner ve Dharma'ya katılır.
--spoiler--
jacob:arkadaşın jin beni göremez.
hugo:neden?
jacob:çünkü bir saat önce öldüm.
hugo:üzgünüm ahbap, kötü olmuş.
--spoiler--
miles'ın rakibi. oda artık ölülerle konuşabilmektedir hemde iki ahbap gibi karşılıklı muhabbet ediyorlar.*
zaten ölülerle konuşabilen hatta oturup satranç bile oynayabilen lost karakteridir. ayrıca şişiktir, dombilidir, sevimlidir. ilginç bir favori ve sakal bütünlüğü vardır.
güncel Önemli Başlıklar