bugün

entry'ler (636)

model

ilk çıktıkları zamanlar bir show programında grup isminin neden model olduğu sorulduğunda: görüşmeye gittiğimizde müziğimizden çok dış görünüşümüzle ilgileniyorlardı model mi arıyorlar müzisyen mi anlamadık gibi açıklamalar yapan ama 3-5 ergen dinleyip patlama yapınca dış görünüşlerini komik bir şekilde değiştirip model olmaktan öte gidemeyen grup..

12 mayıs 2012 fenerbahçe galatasaray maçı

2-1 Fenerbahçe üstünlüğüyle bitecek maç bu yüzdendirki son dk'lar oldukça stresli olacak..

11 mayıs 2012 beşiktaş trabzonspor maçı

berabere bitecek maç..

12 mayıs 2012 fenerbahçe galatasaray maçı

Şüphesiz heyecanın yüksek olacağı maç..

ama bir Fenerbahçe'li olarak diyeceğim bi çoğumuz şampiyonluktan emin olsakta sonuç ne olursa olsun kısaca herhangi bi galatasaray galibiyetinde bile
bize böyle bir sezonda her iki kupada da final heyecanı yaşatan futbolcuların omuzlara alınmasını alkışlanmasını diliyorum ve büyük ihtimalle öyle olacaktır.

Şimdiden biz onları yürekten alkışladık bile kupayla taçlandırmaları daha güzel olur belki ama ne önemi var ben eminimki bütün bu yaşananlardan sonra bu duruma gelmemiz boşuna değil umarım herşey dilediğimiz gibi olur..

volkan demirel

Yüreği kaleciliğinden büyük olan adam..
bugünkü pozisyon için yok zaman çaldı yok taraftara yaranmak için numara yapıyor diyenlerin üzerine beyin atsınlar rica ederim..
ayrıca Edu'nun iyi niyetinide takdir ettim çok üzüldüğü belliydi Beşiktaş'lı futbolcuların Volkan'ın yaptığı numara(!) ya tepki göstermemeleri de garip değil mi?
Bu adam bacağı kopsa yine oynar öyle bi inanmışlık var içinde öyle bir Fenerbahçe'lilik yani siz Volkan'ı sevseniz ne sevmeseniz ne..?

aykut kocaman

1996'da doğan oğluna onun adını veren amcamı her geçen gün daha da gururlandıran adam..

felipe de souza

Hayatımda gördüğüm en sevimli velet olabilir.Şimdiden Fenerbahçe tribünlerinin sevgilisi oldu bu küçük kıymetli adam..

Bu videodaki gol sevincini izlerseniz neden adam dediğimi anlarsınız allah seni nasıl yaratmış be kuzum maşallah..

http://www.ligtv.com.tr/h.../fenerbahce-icin-geldiler

demet akalın

görgüsüzlükte ve cahillikte sınır tanımayan popçumsu,twitterdaki takipçilerinin hangi beyinle takip ettiğini anlamamaktayım mesela kadının kankaları seren serengil,lerzan mutlu,alişan,hande yener lan bi kere bu biler yeter..
bide porsche ile ilgili bi tweeti olay olmuştu buradan ne mal olduğunu anlayabiliriz o tweet şu şekilde :porsche oğlum bu,benle yarışılır mı?
bide arka planına bilmem kaçıncı kocasıyla fotoğraflarını koyan kıro,popçu olsa nolacak bundan yani..

umut öfkeli

twitter'da rastlamanızın mümkün olduğu şuursuz galatasaray taraftarı demek isterdim ama sanki daha çok antifener'li bir güruh..takdirle takip edenler var futbolun geldiği o berbat yeri bu adamın sayfasını 1 saat kadar ziyaret ederek görebilirsiniz o kadar miide bulandırıcı bi adam..facebook fan sayfasımı varmış neymiş bide..

bir alex değil

Rıdvan dilmen'in Türk sporunun yanısıra Türk diline bir ölçü birimi olarak kazandırdığı motto..

kuzey güney

kuzey'in cemre'ye yönlendirilmesiyle izlemeyi bıraktığım dizi..son bölümdeki kavgalarına denk geldim güney gerçekleri söyledi neden bu kadar tepki gösteriliyor anlamadım.Bu kuzey delikanlı iyi hoşta cemre için kırmadı mı kafayı abisi onu meyhanelerden toplamak için gidip kaza yapmadı mı kendini hiç mi suçlu hissetmedi öylesine mi girdi hapse her şey tamam bu kuzey güney'e cemre'ye sevdiğini söyledi de güney elinden mi aldı nedir? ayrıca güney değil miydi zamanında kuzey için cemre'den ayrılan ee şimdi ne oldu fena halde saçmaladılar cemre gibi çıkarcı bi kızı melek yaptılar zeynep'ide kötü karakter yaparlar simay'dan beter olur cemre'yi sevdirmek için,kısaca yazacağınıza sıçayım ece-melek ikilisi bütün işlerinizin sonu bok..

galatasaray taraftarı

Twitter'da çoğunluğunu ergen kızların oluşturduğu taraftar grubu,bide sürekli Fenerbahçe'ye küfretmesinden mütevellit takipçi sayısı 10binleri bulan cahil arkadaşlarımızda var.Bunun yanında ergen kızlarımızı pür dikkat izleyenler azımsanmayacak kadar çoklar sözlükteki çoğunluğu da bu profilin oluşturduğunu düşünmekteyim..Tabiki aklı selim taraftarları yok değildir ama o ergen kızlar yok mu nasıl komikler belli değil insanı futboldan soğutan cinsten..

buseterimkadıköyegelsinatesimizialsın

Buse Terim'in bu tepkiye neden olan ifadeside verilen tepkide yanlıştır..Derbiye 2 hafta kadar zaman olmasına rağmen görülüyor ki 2 hafta boyunca derbi tt'leriyle muhattap olunacak.Şaşırdığım bi noktada şu ki hastag e bakıyorum 10 tweetten 9'u tepki tweeti yani aslında dünya tt'si yapanlar tepki göstermek isteyenler buna da gülüyorum işte..

suskunlar

Gerçekçi senaryoya sahip ağır yaralayan dizi..
istiyorum ki çocukluklarına o hapishane sahnelerine geri dönülmesin kalbim sıkışıyor kaldıramıyorum bi çoğumuzun hassas olduğu nokta çocuklar
ne yazıktır ki bu çocuklara bunu yapanlar yine çocuk,intikam hikayelerinin gelişimini merakla beklemekteyim.Kısaca olmuştur bu dizi uyarlama diye bok atmaya gerek yok..

beyaz show

Uzun zamandan sonra bugün keyifle izlediğim program..Konuk olarak ego'ları görmeye alışmıştık ki yalan dünya'nın 4 genç yetenekli ve her türlü övgüyü hakeden içten oyuncusu bugün bunu değiştirdi.Hala reklam olayında sıkıntı var o kadar çok reklam var ki aralar dolmuyor ona rağmen bugün betül demir haricinde herşey güzeldi..

leyla ile mecnun

Dizinin adına yakışır şekilde dizinin sonunda Mecnun'un Şirin veya Sedef'te aradığını bulamayıp diğer tarafta Leyla'sıyla buluşmasını beklediğim dizi..Dizinin sonuna çok var belki ama olması gereken bu olur mu öyle sonradan Leyla'lar fln.Mecnun mecnun'luğunu bilecek asıl Leyla'sına kavuşmayı bekleyecek o kadar zaten yeni kızlarda tam olmadı gibi..

mirsad türkcan

Ömer onan'la birlikte Fenerbahçe Ülker'de en sevdiğim saydığım takdir ettiğim adam.Formanın hakkını verenlerden..

öznur seçeler

hayat devam ediyor'un mina'sı..

keşanlı ali destanı

Keyifle izlediğim uyarlama dizi,oyunculuklarda oldukça iyi,gereken değeri görmemesini başarılı bi tiyatro uyarlaması olmasına bağlıyorum.
Ayrıca nejat işler takdiri hakediyor masum halleri kadar son andaki psikopat duruşuda beni bi o kadar etkiledi.

fenerbahçe ülker

euroleague grup lideri kurban olam..kadroda sıkıntı var orası doğrudur..