bugün

bu adam ne yapıyor orada diye meraklanıyoruz ahali olarak. aslında bu sadece orada dikiliyor işleri bu oğuz denen illet adam yapıyor senelerdir oğuz'un hazırladığı takımla başarısız oluyoruz. bir çok genç yetenek bu herif yüzünden giremiyor takıma. uyanalım toplaşalım bişi yapalım farkında olduğumuzu bilsinler enazından.
hiç bir katkısı olmayan bir adam... aynı, maaşı iyi diye işinden istifa etmek istemeyen bir çalışan gibi.. gurbetçi mantığı ile aynı; "sevmiyorum ama napayım üç beş kuruş kazanıp sonra rahat ederim"

gitmesi yakın...
ben dedim bakın arkadaşlar fatih terim anlıyo bu işten gitmesin dedim ama millet fatih hoca 2 trilyon alıyo yeaa göndersinler onu dedi.al o zaman hiddinkle çekirdek çitlersiniz artık.he bu arada bu adama sokakta görsem kesin dalarım.bide tipten kaybediyo lan.
para kazanma amaçlı, Türkiyeyi tercih eden teknik adamdır.
(bkz: bir fatih terim değil)
arkadaş sen ne götoş bi adamsın ya.tamam hadi almanyadan çok tırsıyosun ona bişey demedik belçika maçında maçı niye 1-1 bitirmeye çalışıyosun beyinsiz.adamlar penaltıdan takıyodu bize.avusturya desen öyle kazakistanı bala yendik zaten.bunların hepsi mi güçlü ülke lan.azerbaycan ilk 100 de bile değil.
bu salı bir aksilik olmazsa azerbaycan ı yeneceğiz çünkü hiddink şunu oynayın dese bile bu dakikadan sonra futbolcular bildiğini oynayacaktır, büyük konuşmamak lazım ama almanların maçı satacağını sanmıyorum yani rezil rüsva bir şekilde de olsa play off a kalacağız şimdi sorun bu adamla play off u nasıl geçeceğiz, dere geçilirken at değiştirilmez ama değiştirsek mi acaba da demiyor değilim zaten dereyi geçirirse kalır geçirmezse kovulmayı beklemesin bir zahmet, alsın ceketini gitsin.

not: iki takım arasında klas farkı olduğunu biliyordun da geldiğinden beri bu takım nasıl daha ruhsuz oynamaya başladı, neden bir artı koymadın bu takıma.
milli takımımızın teknik direktörü olmaya yakışmayacak kadar korkak olan bir zamanların iyi teknik direktörü.
arkadaşım madem sadece azerbaycan'la kazakistan'ı yenmek için, avusturya ve belçika'yla berabere kalmak için ve almanya'ya yenilmek için bu takımın başına geçtin. o zaman bizi euro 2012'ye götürme. orada kazakistan'la azerbaycan'la karşılaşmıcaz. almanya, ispanya, hollanda gibi dünya devleriyle de karşılaşacaz. o maçlardan önce de çıkıp '' onları yenemeyiz'' mi diyeceksin ?

oyuncuları hemen hemen aynı lakin nerde fatih terim zamanındaki korkusuz, cesur takım; nerde hiddink'in korkak takımı.
Allah belasını versin de kurtulalım dedğim insan.
basın toplantısında şunları söylemiştir.

--spoiler--
''Sabri, alışık olmadığı bir pozisyonda oynamadı. Çünkü orta sahada da oynayabiliyor. Bence Almanya maçının temposuna ayak uydurabilecek oyunculardan birisiydi. Çok dinamikti, yaratıcı bir tarzı vardı...
--spoiler--
(bkz: sabri sarıoğlu)
(bkz: yaratıcılık)*
http://www.htspor.com/fut...er/677991-o-an-neler-oldu
hiç bir yeteneği olmadığı için 72milyon nüfusun içinde tek farkı yatarak dünyanın parasını kendi ülkesinden kazanabilen biri olmasıdır.
''azerbaycan'a karşı kendi evimizde kazanamıyorsak euro 2012 finallerine gitmeyi hak etmiyoruz demektir'' guus hiddink'in bugünkü maç için söylediği sözler.
kardeşim bu nasıl bir savunmadır, sen bu takıma yön vereceksin, eksikleri görüp sen düzelteceksin, her gol yedikten sonra oyuna oyuncu sokmayacaksın, sabri'yi milli takıma almayacaksın, servete bir daha futbol oynatmayacaksın.
bu akşam ki maçtan sonra ya tamam ya devam demesi muhtemel hoca.
eğer bu akşam kötü bir sonuç çıkarsa baya bi küfür yiyecek teknik direktör.
Türkiye UERO 2012'ye gitse bile Hiddink bizimle gelmesin.
teknik direktörler guruplara ayrılır.

1. takımına hiç bir özellik kazandırmayan ancak oyunculardaki yeteneği derinden görüp öyle kadro kuran. sistemi ise kiliseye ne de camiye dayandıran, öyle saldım çayıra mevlam kayıra oynatanlar. mesela ertuğrul sağla, hiddink, rijekard gibi.

2. takımına ekstra enerji yükleyen, oyuncuların ne yapabileceğini tahmin edip de ona göre rakibin anasını avradına dalan bir takım yaratan hocalar. kim bunlar; lucescu, ersun yanal, yuri semin

3. bir diğer kategorideki hocalar ise takımlarında takım olma hissi yaratırlar ancak hiç bir zaman en büyüğü yaratamazlar. örnek olarak rıza çalımbay, yılmaz vural, fatih terim.

4. en sondakiler ise futboldan pek anlamasalar da futbol felsefesine hakim olup kısa yoldan amogo hareketlerini benimserler bunlar ın ekonomi uzmanları ise kısa yoldan parayı umut ederler. kim bu hocalar; aykut kocaman, jose morinho, manuel pellegrini, van gaal, felix magath ve gözlelediğim üzere carlos carvalhal da var bunların içinde.

işte hiddink efendi de kenti kategorisindeki yerini bir şekilde aldı böylece. ancak bu adama kedi emanet etmem ben bırak milli takımı.
çok güzel little bit diyen adam.
milli takıma oynattığı oyunla hayal kırıklığına yol açan teknik adam.

içeride oynadığımız kazakistan, almanya ve azerbaycan maçları bu adamın ruhsuzluğunu anlatmaya yeter de artar bile. o değil de bu adama cool diyorlar en çok ona bozuluyorum, mourinho olsan takımın sahada çatur çutur oynasa sen de takımının maç boyunca neler yapacağını bilsen ve o rahatlıkla kulübede otursan eyvallah ama milli takım üstüste 3 top yapamıyor, sistem belli değil, rotasyonun bini bir para hala heyecan yok hala hareket yok. bu adamın cool luğu aldığı paradan hacılar benden demesi ilerisi için ümit bağlamayın bu adama.
yerine herhangi bir turk teknik direktorun gelmesini istedigim/istedigimiz milli takimlar teknik sorumlusu.
hep ufak takimlarda ufak basarilari olmus antrenör. elenmemizi istememin tek sebebi. yoksa kurtulamayacagiz bu adamdan.
iyi bakin an itibariyle hirvatlarin antrenoru ondeyken bile ayakta. Bu adam "sikimde degil modunda".
mehmet topal, mehmet topuz gibi futbolculara 11'de sanş tanımayan futboldan bir haber teknik adam.
bu adamın taktik anlayışı şu olsa gerek: -hadi çocuklar birbirinizi tanıyorsunuz, arada beraber antrenman da yapıyorsunuz, çıkın oynayın.-

bu adama bu kadar para verenlerde eşeklik.
güle güle..
(bkz: ajan komprador)
11 kasım 2011 türkiye hırvatistan maçı devre arası süresini istifasını yazmak ve onu ilgiliye ulaştırmakla meşgul kişi.

acıbadem sponsor olur artık.