bugün

ilgi manyağı türk kızı. mağduriyetini avantaj olarak kullanmayı amaçlayıp kendisine gelen destek twitlerini rt yapıyor, follower kasıyor, ama beni her ne sikimse siklemiyor:
(bkz: twitter da melih gökçek rezaleti/#15617298)
(bkz: işsizlik)
bir müddet önce twitter'da tartıştığı bir genç kızın numarasını bulup herkesle paylaşan gökçek'in yeni vakasıdır.
kimse de demiyor ki aga bu nedir? ulan koskoca belediye başkanı bu adam ya,bak demiyorum ki twitter kullanmasın,ama şu ergenlikleri yapmasın be,utansın bir şeylerden.

gelelim bu kıza,tamamen haklı olmasına rağmen haklılığını sağlam argümanlarla desteklemek yerine kaset takılmış gibi aynı şeyleri tekrarlayıp biraz da antipatik şekilde diyaloğu devam ettirerek gökçek hayranı,kadını konuşan bir delikten ibaret gören tiplere koz vermiştir.yazıktır.
Jigolo sitelerinde gezen kadınlara benziyor... Yaknlarda kürtaj yaptrdğnı zannetmyrum menepoza girmiştir...
tipik bir chp manipülatörüdür. nasıl zamanında engin ardıç bir yazısında "şafak hanım her özürlü hem chp'li"(dolayısı ile daha çok bağırma hakkı var demek istemişti) dedi diye "engellileri aşşalıyollaaa" diye cazgır çıkarttılar, bu da ona benzer bir durum. gerçi gökçek hakikaten ileri gitmiş. ama sırf muhalefet etmek için kürtajı savunmak nedir?
elalemin derdi bizi mi gerdi mevzusunun baş aktrisidir. la siktirin gidin yatın amk. kim kime ne demişse demiş.
amacına ulaşan kişi. (bkz: ünlü)

şimdi madem bir hakaret, sataşma söz konusu ise hakkınızı gidiniz yargıda arayınız. öyle ünlü olmak daha makbule geçecektir.

şimdi kime kızmalı.
Sahte sarısın! Sıcakta kalmş erike benziyor? Buruşuk kari! S.k deseler para verseler ayağma kapanslar s.kmem!
kendince sosyal medyada fenomen olmak isteyen bir şarlatan. gökçek haksızdır ona eyvallah. ama böyle ucuz yoldan prim yapmaya çalışan insanlara da kanmamak gerek.
kendiyle çelişmiştir. yahu "sen çok mu kürtaj yaptırdın?" sorusuna bozuluyorsan eğer ve sence bu bir hakaretse kürtaj yaptırmayı bir edepsizlik, terbiyesizlik olarak görüyorsundur demektir. e-madem öyle görüyorsun neden savundun be bacım? (bkz: neyin kafasını yaşıyor) (bkz: alın bunu buradan)
ünlü olmanın yeni yolunu bulmuş olan kızcağızdır.

kızım senin derdin ne melih göçek ne siyaset. senin derdin bi şekilde ünlü olup dizi yada filmlerde oynamak yada işte amaçlarını gerçekleştirmek.

ama sende o işleri yapcak tip yok tip. öyle avatar resminde filiz akın pozları vermelerle olmuyo bu işler.

melih gökçeği de akp'yide günahım kadar sevmem ama senin gibilerin de derdini iyi bilirim yavrum.
inci sözlüğün giydirdiğidir.

görsel
melih gökçek ile aralarında oluşan durumda haklı ya da haksız bilmiyorum ama kimsenin bu kişiyi aşağılamaya ve bu kişiye hakaret etmeye hakkı yok. evet entrylerden bahsediyorum.
Ben de diyordum bu melih'i seçen organizmalar kim?

Bu başlık altında birkaçını tanıdım ve insanligimdan utandım.

Bak hem kötü hem yobaz insan; çok mu kürtaj yaptirdin = çok mu dikiştin demektir.

Melih in bu cümleyi bu anlamda kullandığını en embesilimiz bile, siz bile anlıyorsunuz değil mi?

Madem bu soru bu kadar masum, aile bireylerinizden birine sorulsa,melih bunu sizin aileden birine sorsa yine kizmazsiniz o zaman herhalde. Öyle mi?

Kürtaj da her zaman doğum kontrol amaçlı kullanılmaz öküz kardeşim. Bazen çocuk özürlü olur, mecbur kalirsin kürtaja.

Kürtaj yapilmayinca ortaya neler çıkıyor, bu başlık altında gördük.
(bkz: twitter da melih gökçek rezaleti/#15617883)
örümcek beyinli akp taraftarları tarafından yazdıkları provake edilmeye çalışılan kadın.
terbiyesizin önde gideni her haltı yesin, kadın hukuki yollara başvursun.. bu mu bildiğiniz iş?

insanlıktan çıkmışsınız vesselam.
bir twitter kullanıcısı. 11.660 tweets, 1.499 takip ettikleri, 2.562 takipçileri ile kendini facebook'a vermiş bir kadın.

bu gece melih gökçek ile yaptıkları tartışmada melih gökçek kendisine ''sen çok kürtaj mı yaptırdın'' diye soru sormuş.. melih gökçek böyle bir soru sorduğuna göre bu hanım kızımız kürtaj muhabbetiyle ilgili durmadan melih gökçek'e sorular sormuştur herhalde.

sorulan soruya baya bir alınmış kendisi, doğrusu soruya bakınca pek bir şey görmüyorum. belki bir şeyler denilebilir ama hiçbir şekilde hukuksuz bir şeyi yok. ne yani birisine kürtaj yaptırdın mı diye soru sormak ne zamandan beri hukuksuzluk olmuş ki lan?

melih gökçek ile yaptıkları twitleşmede, melih gökçek kendisine bir twitinde, 'sen herkese saldır ipe sapa gelmez sualler sor' diye bir şey demiş.

bu kişinin bu şekilde insanlara ipe sapa gelmez şeylerle saldırdığını daha önce de görmüştüm twitter'da. mecliste ayakta alkışlanan türbanlı öğrencifotoğrafını paylaşmıştı twitter'da. bu şekilde sosyal medyayı çok farklı bir mecraya çekmişti. bu kızın okulda başörtüsü takmayıp da dışarıda takmasını içerlenmişti bu kız. alakasız bir şekilde, hiçbir suçu olmamasına rağmen kızı insanlara hedef gösterip laf ettiriyordu twitter'da.attığı twiti silmiş herhalde ulaşamıyorum fakat resim duruyor twitter hesabında.

kimse gelip de bana bu kişinin suçsuz olduğunu falan söylemesin. ortamı kızıştırmak için alakasız kişilere alakasız şeyler söylüyor.fazıl say denen kişi de esra elönü'ye 'bu esra elönü güzel kadın. mini etek filan giyse star olur' demişti arkasından esra elönü de kendisine ''fazıl say da adam olsaymış star olabilirmiş'' demişti.

kemalistler, son genel seçimlerde %50'lik kesime koyun diyip duruyordu entry'lerinde, twitlerinde, köşe yazılarında ve bilumum yerlerde.

sonra bu %50'lik kesim koyun dediler biz de koyduk sözüne alındılar. alınmanın mantığı yok, sen o adama koyun dersen o da koyduk mu der.

alınmasın bence. soru da bir şey yok.

bakın bir resim daha elime ulaştı. kendisi melih gökçek'e neler sormuş.

görsel
özel bir mesajı aleni açıklamak nereden bakarsanız suçtur, direkt mahkemeye verse sorun yok ama herkese açıklanması kesinlikle yanlıştır.
haklıyken haksız duruma düştü belkide bilemiyorum konuşmaların tümüne bakmadım.
su siralar melih gokcek ile twitter'dan ozel mesajlasmaktadirlar. ne konustuklarini bilmiyoruz. ancak merak da etmiyor degiliz...*
an itibari ile çark etmektedir.

"Kendisiyle şimdi direkt mesajlaştık.Uzun uzun konuştuk! Bunun sonucunda da direk bir hakaret kastı olmadığını düşündüm.."

şeklinde tweet atmıştır. devamı beklenmektedir.

edit: kendi tabiri ile mecburiyetten özür dilemiştir. ve terbiyesizmelihgökçek taginin gönderilmemesini istemiştir.
twittera ilk katıldığımda beni ilk takibe almış insan.

yeri bende çok farklıdır çoook*
bu kadın melih gökçek sözde başkanının ayıbını alıp dünyanın en büyük sorunu haline getirmiş, çirkef çirkef 'ayy bana ne dedi, ayy özür dile melih başkan' şeklinde böğüren bir vatandaştan başka hiçbirşey değildir.

kadın bi gecede ünlü oldu, prim yapmasına izin vermeyelim. melih gökçek ten iğrenirken adamı haklı bulacağım o olacak. tamam denecek en son şey fakat alllaah, elime fırsat geçti, bittin sen oğlum melih şeklinde düşünüyor kadın, farkında değil misiniz?
kim olduğunu bilmiyorum ayrıca umrumda da değil ama kendisi hakkında girilen bu kadar entryden sonra biyerleri kalkmıştır kesin.
geri vites yapmistir.
tipik bir chp'li

üvey babası kılıçdaroğlu gibi yanlış muhafelet yüzünden iktidarı güçlendiriyor..