bugün

entry'ler (112)

günün tek cümlelik özeti

Hala 200 lira kredi kartı ödemem var bu ay... Bana yardım et sozluk!

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Göksel-unuttun mu sahi?

gece 03 00 da ateşlenen sigara

Dertleri kelimelerle ifade edemediğin kimsesiz zamanlarda, ciğerlerinden haykırdığın çığlıktır...

sevgilinin eşyaları

dağınıksa toplanır katlanır koklanır özenle yerine konur.. yanında bulundurulmasından mutluluk duyulur.

birlikte uyumak

aynı rüyayı paylaşmaktır..

türk kızı

oturup kalkmasını bilen, ağzından kelimeleri çıkartmadan önce beynindeki süzgeci kullanıp buna göre konuşan, türk olduğunun bilincinde olan, yaptığı davranışlarda sadece türk milletinin yetiştirme tarzını gösterecek olan harbi kızlardır.

bazen ihtiyacın olan tek şey

0.5 kalem ucudur.

sevişmek

iki iken bir olmaktır..

bir anne atasözü der ki

koş ekmek al giderken naciye teyzene su keki götür tabağı çalkalasın almadan gelme. (bkz: akılsız başın cezasını ayaklar çeker)

kızların bir erkeğe aşık olma nedenleri

erkeklerin güzel yalanlar söylemeside olabilir.. (Örnek: Sen Dünya'nın en güzel kızısın.)

sevgiliyi aldatırken aynı zamanda deli gibi sevmek

kişiliği tam oturmamş akılında sorun olduğu için çelişkiler yaşayıp yalana dolana baş vuran ve ağşığım dediği insani kandırmaya çalırşırken kendisini tam bir aptal olduğunun farkına varamayan vicdan kavramını tam öğrenememiş bir insan evladıdr.

en sevilen ingilizce cümleler

I wish,I were a fish in your dish *

mutlu olmak için mastürbasyon yapan insan

kolay yoldan mutlu olabilen çevresini ve varsa sevgilisini rahatsız etmeyen insandır.

leyla ile mecnun

ne sen leyla olabilirsin nede ben mecnun...

kızlardaki orospu olma sorunu

bir kız sadece kocasının orospusu olmalıdır..

17 aylık bebeğe tecavüz

okuduğumda beni şoka sokan ve uzun süre etkisinden kurtulamayacağım insanlık dışı bir olay inanması gerçekten güç (bkz: bunu yapan insan olamaz)*

pikniğe gidecek olanlara tavsiyeler

Piknikten sonra mutlaka çevreye attıklarınız çöpleri temizleyiniz hatta etrafınızda başkalarının çöpleri duruyorsa onları da alıp cöpe atınız... Doğayı seviniz...

kadınları çekici yapan detaylar

Nefes almasıdır, gerisi pek de önemlı değil efenim...

bir erkeğe verilebilecek en güzel hediye

Anahtarlıktır... Güzel bir anahtarlık beni çok mutlu ederdi doğrusu.

anahtarı kapının üzerinde bırakmak

Ben anahtar kullanmıyorum... (bkz: öğrenci evi)