bugün

duruşu ve cesaretine imreniyorum. baskıcı ve cinsiyetçi bir ülkede çirkin davranışları ile ün salmış birine karşı durması saygı duyulası.
şöyle bir göz gezdirdim. su testisi su yolunda kırılır esprisi yapılmamış. iyi bir gelişme bence.
melih gökçek'ten özür dilemiştir.

--spoiler--
"Kendisiyle şimdi direkt mesajlaştık. Uzun uzun konuştuk! Bunun sonucunda da direk bir hakaret kastı olmadığını düşündüm... Şahsım adına; böyle bir olayın içinde yer almaktan ve kalp hastası annemin gözyaşlarına neden olduğum için; önce ailemdenve bazen uslüpların seviyesizliği içinde Melih Gökçek'ten özür dilerim. Özür dilemek bir erdemdir! Olay; Dün geceden beri kampanyaya davetiye çıkardı..."
--spoiler--
melih gökçek ile klasik chp formatında kavgaya girip sıkıyı görünce zart diye geri basan bi tip. üstelik melih gökçek'in özelden gönderdiği mesajını ortaya atarak aklınca kahramanlık yaptığını düşünen klasik kemalist kişilik bozukluğuna sahip bi hatun kişi. belki haklı olabileceği bi kavgadan haksız çıkabilecek müktesebatta bir kürtajsever. 5 dakkalık şöhret sırasını savdı neyse ki.
haklı mı haksız mı olayı bilmiyorum ancak haklı dahi olsa işini gücünü bırakıp bir laf dalaşı uğruna mahkemelerde sürünmek istememiş olabilir. çünkü melih gökçek'in böyle bir sorunu olmaz, adamın avukat ordusu vardır. ancak normal vatandaş için böyle bir lüks yok.
melih gökçekle lise kavgası yapan kız. haklı olmasına rağmen olayı lise kavgasına çevirdi. o belli artık spekülasyon yaratıp adından söz ettirme derdinde. bir belediye başkanının da ona karşılık verip düşmesi de ayrı konu. her yazdığına cevap vermiş, üstelik özel mesajlara geçilmiş. eğer her vatandaşa bu kadar değer veren bir belediyecilik anlayışınız varsa diğer ankaralıları dinleyin derim. zira onlar sizden hiç memnun değiller.
tahminimce inci sözlük duruma el atmış ve https://twitter.com/#!/GizemSuyolcu1 fake bir hesapla melih gökçek e giydirmektedir.
geri vites twitleri, sırasıyla

--spoiler--
Hayatta insanlar "Onuru, namusu ve şerefi" için yaşar. Aile de önce bu öğretilir. Dün gece Melih Gökçek ile tartıştık!

"Kürtaj" nedeniyle Melih Gökçek'e tweet attım. Cevap gelmeyince tekrar attım. En son bir DM geldi ve

başımdan aşağıya kaynar sular döküldü! Bende sayfamda yayınladım.. Bunun her şeyden önce aileme yapılmış bir saygısızlık olduğunu gördüm.

Kendisiyle şimdi direkt mesajlaştık.Uzun uzun konuştuk! Bunun sonucunda da direk bir hakaret kastı olmadığını düşündüm..

Şahsım adına; böyle bir olayın içinde yer almaktan ve kalp hastası annemin gözyaşlarına neden olduğum için; önce ailemden ve bazen uslüpların seviyesizliği içinde Melih Gökçek'ten @06melihgokcek özür dilerim. Özür dilemek bir erdemdir!

Olay; Dün geceden beri #terbiyesizsinmelihgokcek tarzında kampanyaya davetiye çıkardı..

Ve sizler de lütfen EdepsizsinMelihGokcek tagına devam etmeyin. Bunu her gördüğüm de utanıyorum. Bu yük için, olayın vardığı nokta ve annemin gözyaşları için utanıyorum. Ve sizlerden de özür diliyorum. Böyle bir olayın içinde yer aldığım için.. @06melihgokcek
--spoiler--

şeklindedir. yazık...
tipik bir chp'li

üvey babası kılıçdaroğlu gibi yanlış muhafelet yüzünden iktidarı güçlendiriyor..
geri vites yapmistir.
kim olduğunu bilmiyorum ayrıca umrumda da değil ama kendisi hakkında girilen bu kadar entryden sonra biyerleri kalkmıştır kesin.
bu kadın melih gökçek sözde başkanının ayıbını alıp dünyanın en büyük sorunu haline getirmiş, çirkef çirkef 'ayy bana ne dedi, ayy özür dile melih başkan' şeklinde böğüren bir vatandaştan başka hiçbirşey değildir.

kadın bi gecede ünlü oldu, prim yapmasına izin vermeyelim. melih gökçek ten iğrenirken adamı haklı bulacağım o olacak. tamam denecek en son şey fakat alllaah, elime fırsat geçti, bittin sen oğlum melih şeklinde düşünüyor kadın, farkında değil misiniz?
twittera ilk katıldığımda beni ilk takibe almış insan.

yeri bende çok farklıdır çoook*
an itibari ile çark etmektedir.

"Kendisiyle şimdi direkt mesajlaştık.Uzun uzun konuştuk! Bunun sonucunda da direk bir hakaret kastı olmadığını düşündüm.."

şeklinde tweet atmıştır. devamı beklenmektedir.

edit: kendi tabiri ile mecburiyetten özür dilemiştir. ve terbiyesizmelihgökçek taginin gönderilmemesini istemiştir.
su siralar melih gokcek ile twitter'dan ozel mesajlasmaktadirlar. ne konustuklarini bilmiyoruz. ancak merak da etmiyor degiliz...*
özel bir mesajı aleni açıklamak nereden bakarsanız suçtur, direkt mahkemeye verse sorun yok ama herkese açıklanması kesinlikle yanlıştır.
haklıyken haksız duruma düştü belkide bilemiyorum konuşmaların tümüne bakmadım.
bir twitter kullanıcısı. 11.660 tweets, 1.499 takip ettikleri, 2.562 takipçileri ile kendini facebook'a vermiş bir kadın.

bu gece melih gökçek ile yaptıkları tartışmada melih gökçek kendisine ''sen çok kürtaj mı yaptırdın'' diye soru sormuş.. melih gökçek böyle bir soru sorduğuna göre bu hanım kızımız kürtaj muhabbetiyle ilgili durmadan melih gökçek'e sorular sormuştur herhalde.

sorulan soruya baya bir alınmış kendisi, doğrusu soruya bakınca pek bir şey görmüyorum. belki bir şeyler denilebilir ama hiçbir şekilde hukuksuz bir şeyi yok. ne yani birisine kürtaj yaptırdın mı diye soru sormak ne zamandan beri hukuksuzluk olmuş ki lan?

melih gökçek ile yaptıkları twitleşmede, melih gökçek kendisine bir twitinde, 'sen herkese saldır ipe sapa gelmez sualler sor' diye bir şey demiş.

bu kişinin bu şekilde insanlara ipe sapa gelmez şeylerle saldırdığını daha önce de görmüştüm twitter'da. mecliste ayakta alkışlanan türbanlı öğrencifotoğrafını paylaşmıştı twitter'da. bu şekilde sosyal medyayı çok farklı bir mecraya çekmişti. bu kızın okulda başörtüsü takmayıp da dışarıda takmasını içerlenmişti bu kız. alakasız bir şekilde, hiçbir suçu olmamasına rağmen kızı insanlara hedef gösterip laf ettiriyordu twitter'da.attığı twiti silmiş herhalde ulaşamıyorum fakat resim duruyor twitter hesabında.

kimse gelip de bana bu kişinin suçsuz olduğunu falan söylemesin. ortamı kızıştırmak için alakasız kişilere alakasız şeyler söylüyor.fazıl say denen kişi de esra elönü'ye 'bu esra elönü güzel kadın. mini etek filan giyse star olur' demişti arkasından esra elönü de kendisine ''fazıl say da adam olsaymış star olabilirmiş'' demişti.

kemalistler, son genel seçimlerde %50'lik kesime koyun diyip duruyordu entry'lerinde, twitlerinde, köşe yazılarında ve bilumum yerlerde.

sonra bu %50'lik kesim koyun dediler biz de koyduk sözüne alındılar. alınmanın mantığı yok, sen o adama koyun dersen o da koyduk mu der.

alınmasın bence. soru da bir şey yok.

bakın bir resim daha elime ulaştı. kendisi melih gökçek'e neler sormuş.

görsel
örümcek beyinli akp taraftarları tarafından yazdıkları provake edilmeye çalışılan kadın.
terbiyesizin önde gideni her haltı yesin, kadın hukuki yollara başvursun.. bu mu bildiğiniz iş?

insanlıktan çıkmışsınız vesselam.
(bkz: twitter da melih gökçek rezaleti/#15617883)
Ben de diyordum bu melih'i seçen organizmalar kim?

Bu başlık altında birkaçını tanıdım ve insanligimdan utandım.

Bak hem kötü hem yobaz insan; çok mu kürtaj yaptirdin = çok mu dikiştin demektir.

Melih in bu cümleyi bu anlamda kullandığını en embesilimiz bile, siz bile anlıyorsunuz değil mi?

Madem bu soru bu kadar masum, aile bireylerinizden birine sorulsa,melih bunu sizin aileden birine sorsa yine kizmazsiniz o zaman herhalde. Öyle mi?

Kürtaj da her zaman doğum kontrol amaçlı kullanılmaz öküz kardeşim. Bazen çocuk özürlü olur, mecbur kalirsin kürtaja.

Kürtaj yapilmayinca ortaya neler çıkıyor, bu başlık altında gördük.
melih gökçek ile aralarında oluşan durumda haklı ya da haksız bilmiyorum ama kimsenin bu kişiyi aşağılamaya ve bu kişiye hakaret etmeye hakkı yok. evet entrylerden bahsediyorum.
inci sözlüğün giydirdiğidir.

görsel
ünlü olmanın yeni yolunu bulmuş olan kızcağızdır.

kızım senin derdin ne melih göçek ne siyaset. senin derdin bi şekilde ünlü olup dizi yada filmlerde oynamak yada işte amaçlarını gerçekleştirmek.

ama sende o işleri yapcak tip yok tip. öyle avatar resminde filiz akın pozları vermelerle olmuyo bu işler.

melih gökçeği de akp'yide günahım kadar sevmem ama senin gibilerin de derdini iyi bilirim yavrum.
kendiyle çelişmiştir. yahu "sen çok mu kürtaj yaptırdın?" sorusuna bozuluyorsan eğer ve sence bu bir hakaretse kürtaj yaptırmayı bir edepsizlik, terbiyesizlik olarak görüyorsundur demektir. e-madem öyle görüyorsun neden savundun be bacım? (bkz: neyin kafasını yaşıyor) (bkz: alın bunu buradan)
kendince sosyal medyada fenomen olmak isteyen bir şarlatan. gökçek haksızdır ona eyvallah. ama böyle ucuz yoldan prim yapmaya çalışan insanlara da kanmamak gerek.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar