1. 1.
  26 ocak 1986 doğumlu basketbolcu..2,03 boyunda, 90 kg ağırlığında.. nba'de boston celtics takımında forma giyiyor..
  ... atan alir spor
 2. 2.
  boston'da paul pierce'in yedeğinin yedeğidir.
  1 ... 6.4.r.1.$.h
 3. 3.
  2005 yılında boston celtics tarafından 18. sıradan seçilen forvet. süre aldığı takdirde başarılı olabilecek kapasiteye sahiptir. çok acayip smaçlar yapar, üçlükleri attıkça coşabilir. oklahama state mezunudur.
  edit: acayip smaç yapar dediğimde hadi ya smaç atan başka adam yok mu nba de diye seri gelen eksiler artıya döndü, seri oy veren yazarlara teşekkürler!
  -1 ... serander
 4. 4.
  bu yılki smaç yarışmasında da izleyebileceğimiz, yetenekli, gelecek vaadeden forvet.
  ... jaxx guenhwyvar
 5. 5.
  oklahoma state universitesi mezunu.bu gece 2006-2007 all star haftasonu senliklerinde smac yarısmasını kazanacak olandır.
  edit:kazandı
  ... basketbol
 6. 6.
  2007 nba slam dunk şampiyonu. nate robinson'u yendi finalde.
  1 ... uieat
 7. 7.
  '07 all star smaç yarışması şampiyonu olmuştur. ama bence en iyi smacı ilk smaçıdır. son aldığı 50'nin de pek elliliği yoktur. jordan durdun durdun da buna 10 verdin ama olsun yabancıya gitmedi en azından.
  ... hakanimsi
 8. 8.
  o dandik son smaçla jüriden 50 puan almış basketbolcu. yazık oldu dwight howard'a. ama ilk smacı güzeldi allah'ı var.
  1 ... uieat
 9. 9.
  juri uyelerinin zaten sampiyon oldu bari tam puanla odullendırelım dedigine inandıgım basketbolcu.
  1 ... alperenenen
 10. 10.
  kevin garnett takasının belki de en çok yarayacağı oyuncu, zira takas sonrası kısa forveti olmayan bir takıma gelmiştir. bunu değerlendirip sadece smaç yarışması şampiyonu olmaktan ibaret bir oyuncu olmadığı göstermek kendsinin elindedir. skorer özelliğini celtics'de süre aldığı zamanlar ortaya koymuştur; sıra bunu düzenli olarak gerçekleştirmeye gelmiştir. minnesota'da koçu doc rivers olmayacağı için bir maçta 31 hemen ertesi maçta 13 dakika süre alması gibi absürdlükler yaşamayacaktır. oynama süresinin düzenli hal almasıyla skor üretiminin de düzenli olacağını düşünmekteyim. kendisi henüz 21 yaşındadır; en büyük eksiği sayı üretimi dışında diğer alanlarda pek katkı sağlamaması gibi gözükmektedir. (2 metre boyun var 22 dakikada ala ala 2,6 ribaunt mu alıyorsun? maç başına 1 asist ortalama mı peki?) bunu da zaman içinde ne kadar geliştireceği, takımındaki kalıcılığıyla ve takımının gelecek yıllarda ligde alacağı yerle doğru orantılı olacaktır. kendisinden en azından jason richardson seviyesinde bir oyuncu çıkmaması için bir sebep yoktur bana göre; yeter ki kendisi isteyip çalışsın...
  ... schenardi