1. 1.
  nba da bir takim..
  resmi sitesi: http://www.nba.com/raptors/

  an itibariyle barindirdigi oyuncular su sekildedir:

  Rafael Araujo
  Matt Bonner
  Chris Bosh
  Jose Calderon
  Antonio Davis
  Joey Graham
  Mike James
  Darrick Martin
  Morris Peterson
  Pape Sow
  Charlie Villanueva
  Alvin Williams
  Eric Williams
  Loren Woods

  koçlari: sam mitchell
  -1 ... atan alir spor
 2. 2.
  bir franchise en kısa zamanda nasıl katledilir dersi veren gmleri * * sezon ortasında görevinden alınmıştır.
  ... monolith
 3. 3.
  vince carter in eski takımıdır.nba deki tek kanada takımıdır.
  ... ranger65
 4. 4.
  nba dogu konferansi atlantic grubu takimi. nba in amerika birlesik devletleri disindaki iki takimindan biri ve kanada da bulunan takimidir. maclarini 19800 kisi kapasiteli air canada centre'de oynayan takimi sam mitchell calistiriyor. nba in superstarlarindan vince carter in eski takimidir ve takimin su andaki yildizi all star chris boshtur.
  ... plts
 5. 5.
  NBA'de 2001'den itibaren tek Kanada takımıdır.
  ... muhasebeye giris
 6. 6.
  (bkz: anthony parker)
  (bkz: jose calderon)
  (bkz: andrea bargnani)
  (bkz: rasho nesterovic)
  (bkz: jorge garbajosa) * gibisinden avrupalı oyuncuları kadrosunda bulundurduğundan her zaman sempatimi kazanmış nba takımıdır. bu oyuncular böyle ortak bir paydada toplandığından iyi anlaşmakta ve ortaya başarılı sonuçlar çıkmaktadır. jose calderon takımı muhteşem idare etmektedir. anthony parker nba'e geri döndükten yaşı ilerlenesine rağmen hala euroleague mvp'siymiş gibi oynamakta. andrea bargnani geçen seneki ölü toprağı üzerinden atmış gibi eli titremeden üçlük bilem atıyor. bu isimlere chris bosh, jamario moon ve carlos delfino gibi oyuncular da katkı yapınca oynanan basketbol ve sonuçlar olumlu oluyor. takım önceki gece boston celtics'i geçerken bu söylediklerimin hepsini sahada görmek mümkündü. geçen sene de playoff'lara kalan ekibin bu sene daha ilerilere gitmesi en büyük temennimiz.
  ... bionic
 7. 7.
  hidayet türkoğlu transferiyle beraber tüm türk basının ilgiyle takip etmeye başlayacağı takım, takımım.

  bu transferi gerçekleştirebilmek için takımın hem marion'ı, hem parker'ı, hem de delfino'yu yollaması gerekiyor tabii.

  toronto'nun önümüzdeki sezon için muhtemel beşi:
  - jose calderon
  - demar derozan
  - hidayet türkoğlu
  - chris bosh
  - andrea bargnani

  bu takım savunma falan yapamaz, öncelikle onu belirtmeli. yani derozan ne kadar savunma özelliğine sahip bilemiyorum, atletik bir oyuncu olduğunu biliyorum ama her atletik adam iyi savunmacı olmuyor biliyoruz. (bkz: ricky davis) (bkz: gerald green) calderon savunma açısından çok eksik, keza hidayet de öyle, hatta andrea bargnani de öyle. üç tane savunması zayıf adamın oluşturduğu bir ilk 5le bir takım ne kadar ileri gidebilir ki?

  kısacası bryan colangelo* eğer bir sürpriz yaratıp da iki üç tane savunmacı bulamazsa bu takıma, başarılı olma şansı çok az.
  1 ... temporarypeace
 8. 8.
  hedonun gelmesiyle biraz kıpırdanma görülebilir ama kesinlikle playofflara kalacağını düşünmediğim takım. kalsalar dahi 7. veya 8. olacaklardır ve ilk turda cleveland-orlando ikilisinin biri tarafından süpürülmesi hiç de sürpriz olmayacaktır.
  ... black devil
 9. 9.
  hedo-bosh ikilisinin ortalama 45 sayıyla oynayacağı ama takımın geri kalanının bir halta yaramayacağı takım. umudumuz hedonun skora her zaman yaptığından daha fazla katkı yapması ve gittiğine pişman olmaması yönündedir. play-off şansı %50 bile değildir bu takımın buna dikkat çekmek isterim.
  ... comedia
 10. 10.
  yırtıcı bir takımdır hidayet türkoğlunu transfer ederek türklerin muhtemel sevgisini kazana nba takımı.
  ... no4maverick