1. 1.
  şu an ncaa'de oklahoma sooners'da oynayan 2009 nba draftının çok büyük olasılıkla 1 numarası.
  4 -1 ... kanye
 2. 2.
  los angeles clippers in 2009 nba drafti inde birinci tur ilk sıradan seçeceği power forward.
  4 -1 ... serander
 3. 3.
  los angeles clippersın draftta an itibariyle ilk sırada seçtiği oyuncu.
  3 -1 ... temporarypeace
 4. 4.
  ncaa tarihinde david robinson'ın arkasından bir sezonda en çok double-double yapan oyuncu ünvanını elde etmiş oyuncu.ayrıca kardeşi varmış bir de bunun,o da oklahamada oynuyormuş.
  5 ... air20
 5. 5.
  zach randolph'un memphis'e takas olmasıyla rahat bir nefes almış oyuncu. en azından ilk 5teki yeri kesin artık önümüzdeki sezon.

  ancak hala (bkz: 2009 nba draftı/@temporarypeace) kendisinin bu takımda başarılı olabileceğine inanasım gelmiyor. lanetli bir takım bu clippers blake kardeşim, anlayacaksın yakında.
  3 -1 ... temporarypeace
 6. 6.
  2009 NBA Draft'ının 1 numaralı seçimi. Hazırlık döneminde ortaya koyduğu başarılı performanslarla 1. sırada seçilmesinin boşuna olmadığını göstermiş oldu. 2.06 boyundaki forvet, yılın çaylağı ödülü için de en güçlü aday olarak ön plana çıkıyor.
  2 ... rick blaine
 7. 7.
  greg oden vol.2. tam bir kapalı kutu, gerçi sakatlığı onun gibi sezon boyu sürmeyecek sanırım da, böyle hazırlık kampsız takıma alışmadan sezonun ortasında cart diye takıma girince beklenen etkiyi yaratamıyor oyuncular pek.

  kolej rakamları çok acayip, markus kembi, kris keymın bir de bu pota altına gel. baron davis adam olsa lac rahat playoff görür de işte.
  3 ... sakaysa cok komik
 8. 8.
  2009 nba draftı'nda los angeles clippers tarafından büyük umutlarla seçilen fakat sol diz kapağının kırılmasından dolayı sezonu kapatan basketbolcu. son iki senedir nba draftlarında ilk sıradan seçilenler büyük şanssızlıklar yaşadılar. 2009 nba draftı'nda ilk sıradan seçilen greg oden da bir türlü sakatlıklardan kurtulamadı ve gerçek potansiyeline ulaşamadı. bu seneki draftın ilk seçiminin de aynı sorunu yaşaması üzücü. diz sakatlıkları da gerçekten çok ağır sakatlıklar olduğu için %100 hazır bir şekilde dönemeyecektir griffin. yine de umarım sahalara sağlıklı bir şekilde döner.
  1 ... tearsofcold
 9. 9.
  bu sezon patlama yapmasını beklediğim süper yıldız adayı.
  2 ... bleedingmoon
 10. 10.
  bu sene açık ara yılın çaylağı olmasını beklediğim kısa forvet.
  1 -1 ... tataramazan