1. 1.
  bildiğin sokak basketbolu.
  ... redwinemania
 2. 2.
  türkiye de adidasın sponsorluğu ile yapılan free spor dalı.
  ... karpuzkabugu
 3. 3.
  bursa'da kültürpark sınırları içerisinde sahası vardır. kuş cıvıltıları arasında basketbolun keyfi çıkarılabilir.
  1 ... salca
 4. 4.
  Balıkesir de her sene yapılır, havuz diye tabir edilen alanda.. Jöleli beyinler, minicik etekler, sakallı kroların vazgecılmez mekanıdır, spor ıkıncı planda olur..
  ... metalbros
 5. 5.
  90lı yıllarda istanbul'da kalamış sahildeki alanda her sene düzenli olarak yapılan bir aktivite idi. takımlar 3+1 olurdu. gruplardan çıkanlar eleme usulüne göre devam ederlerdi. o ilginç takım isimlerini de ilk orada öğrendik; real mardin, werder veremem vs. iki tarafında iki büyük tribun kurulur, genellikle sprite sponsor olurdu. akşam saatlerine kadar devam ederdi maçlar, konserler olurdu, yarışmalar yapılırdı. ah be özledim valla eski günleri. sonra bir anda "bu sene yapılmayacakmış streetball" dendi. o günden sonra bir daha o streetball eğlencesi olmadı. ha bir ara burger king hoopfest streetball turnuvasi oldu ama nerede o eski tat.
  ... devedikeni
 6. 6.
  uzunca bir süredir her yılın ağustos ayında alanyada yapılan turnuva eskiden turkcell sponsor olurdu ve çok büyük bir ekiple desteğe gelirlerdi müthişti tabi o zamanlar bu yıl yapılanda aynı tadı göremedik iskelenin ortamı ve o güzelim deniz manzarası olmasa izlenecek gibi değildi. ama takım adları asla unutulmaz "domalan all star", "arnold sivaszanager".
  ... arwen asya
 7. 7.
  sokak basketbolu için üretilmiş demir gibi bir adidas spor ayakkabısı.
  ... david addison
 8. 8.
  Dünyada and1 adlı markanın öncülüğünde gelişen spor dalıdır.
  ... freakzoid
 9. 8.
  90'larda kalamış sahilinde düzenlenen oyunların hakemleri yerel ve bölgesel basketbol ligi hakemleriydi. bir de adidas'ın bu isimli bir modeli vardı.
  ... 10 entry
 10. 9.
  1990'ların müthiş mücadelesiydi. istanbul, izmir, diyarbakır etaplarını bilirim. çok şehirde turnuvalar oldu. street ball eşittir adidas'tı. sağlam maçlar olurdu. şovlar da düzenlenirdi. 1990'larda şampiyon takımlara kupa, madalya, şapka, ayakkabı, çorap, çanta falan verilirdi. çanta çok kocamandı; onu unutamam.
  2 ... recruit