1. 1.
    Boston Celtics'in 34 numaralı formayı giyen 1.98 boyundaki guard/forveti.çok iyi bir fundamentala sahip sanki yürürken adam geçen çok zor turnikeleri rahatça bitiren bir oyuncu.çok iyi savunma yapar.müthiş bir takım oyucusudur.
    4 ... monolith
  2. 2.
    Nba de izlenmesi en cok zevk veren oyunculardan. Calkantılı ozel yasamıyla dikkatleri uzerine cekmistir. ama bu son yıllarda hayır islerine verdigi onemle goze carpmaktadır. T-mac, lebron gibi oyuncularla aynı seviyede * olmasına ragmen onlar kadar on plana cıkamamıstır. Sut teknigi mükemmele yakındır.nba de kendine en cok faul *yaptıran oyunculardandır.Bircoklarının*nba'de kahramanıdır.
    kendine ait internet sitesi http://www.paulpierce.net
    ... seme
  3. 3.
    13 ekim 1977 doğumlu 104 kilo bir adam..
    ... atan alir spor
  4. 4.
    geçen sene 26.8 sayı, 6.7 ribaund ve 4.7 asist ort. ile oynayan bostonlı.
    ... 6.4.r.1.$.h
  5. 5.
    boston celtics tarihinde en çok sayı atanlar kategorisinde efsanevi bill russell ı geride bırakmış, oyunun her yönünde kendine yer bulan takım kaptanı.
    ... serander
  6. 6.
    dün geceki maçta *, new jersey nets karşısında takımının bocaladığı anlarda gerçek bir nba yıldızı gibi sorumluluk alan ancak takımının maçı kaybetmesine engel olamayan oyuncudur.

edit: düzeltme için faati'ye teşekkürler. sabahın 5'inde maç izleyince böyle oluyor *.
    ... insomniac
  7. 7.
    sakatlığı boston celtics in zor gunler gecirmesine neden olmaktadır. pierce oynadıgı vakit bile play off a girememiş boston bugun de atlanta ya yenilmiştir ve zor gunler gecirmektedir.
    ... anil teknik
  8. 8.
    normalde sf olmasına rağmen, dün sg oynamıştır, ya da bana öyle gelmiştir.
    ... jordan pippen rodman
  9. 9.
    yıllardır eküri eksikliğinden dolayı boston ı playoff lara taşıyamamış, taşısa bile ilk turlarda elenmiş, 07/08 sezonunda Ray Allen ve Kevin Garnett ın takıma katılmasıyla birlikte ortalığın tozunu atmış çok sevdiğim basketbolcu.

ayrıca 08 playoff larında sırasıyla lebron james ve rip hamilton u deviren, sırada MVP kobe bryant ı gözüne kestiren oyuncu. gotta beat LA
    ... sgun
  10. 10.
    nickimde yer veremediğim basketbolcular arasında en sevdiğimdir. kendisine karşı 2003 yılından beri anlamsız bir sevgi beslemekteyim efendim. sanırım 4-1 kazandıkları indiana serisinden kaynaklanıyor bu sevgim. hele harrington'ın üstünden kafa sallayarak afedersiniz taşak geçerek attığı üstüste iki üçlük bu adama aşık etmişti beni. işte o üçlüklerden sonra idolüm olarak seçmiştim pierce babayı. hatta ben bu adam için boston celtics'i bile tutmuşumdur(2. takım olarak tabi, eh doğu konferansı ne de olsa zararı yok bize). gerçi bu aralar, çok güçlü oldukları için tutmuyorum ama bana o yeşilli formayı aldırabilen bu adam büyük adamdır. çok seviyorum lan bu adamı, istese veririm, o derece. bunları neden yazdım, ya da bunlar nereden aklıma geldi de gaza geldim o konuda bir fikrim yok, o ayrı.

ayrıca, 10 entry yazılmış kendisi hakkında lakin ilginçtir ki hiç bahsedilmemiş, bu abimizin lakabı the truth'tur. godfather shaq tarafından pierce'ın la'e tecavüz ettiği bir maçın ardından verilmiştir bu lakap. saygılar.
    3 ... stoudemarionash