bugün

entry'ler (142)

acıdığı için veren kız

bahane seven kızdır.

türk kızı ve kürt kızı arasındaki fark

anadolu topraklarında ne farkı arıyorsun ki? ırkı, dini, mezhebi farketmiyor bu topraklarda. burnu havada ve kendini beğenmiş. fark yok sevgili yazar ve okur.

küçük penisli olduğun için terk edilmek

kusura bakma ama yenge de amma yarak meraklısıymış.

ben dünyanın en büyük aşığı olabilirim

her sene geleneksel olarak değişen düğünlerdeki ilk dans müziklerinden 2016 versiyonu olan şarkının sözleridir. versiyonun farketmez, kusura bakma ama sevmiyorum seni, get öte.

edit: imla

cedric in dedesi

bizim seksenlik delikanlı paul'dan bahsediyorsunuz siz. ihtiyar delikanlıdır, 8 yaşındaki sarışını en iyi anlayan odur. kısacası adamdır.

sokak kavgasına carlos ve lincoln u çağırmak

galatasaray-fenerbahçe derbisinin izlenmemesinin akabinde olabilecek ama yinede çağıranın dayak yemekten kurtulamayacağı olaydır.*

kavga sırasında lincoln ve carlos un sohbet etmesi

carlos zaten karışmıyor etliye tuzluya, sakin bir adam. lincoln desen tırsağın önde gideni zaten orda volkan faktörü var istese de giremezdi aralarına volkan haşamat ederdi bu sefer. geriye uzaktan izlemek kalıyordu onlara bu saçma sapan kavgayı ki öyle yaptılar. yok biri birine arkadan dokunduruyor yok biri kendini yere atıyor olum delikanlıysanız harbiden iki tane çakın birbirinize tam olsun.

tank 1990 da kartalı vuran hayvan arkadaş

ağzı burnu kırılası insandır kendisi.

üniversite kampüslerindeki heykel saçmalığı

anadolu üniversitesinde alışık olduğumuz hatta zorla alıştırıldığımız hatta ve hatta bağımlısı olduğumuz görmeden yapamadığımız kampüsün her yanını sarmış sevecen şeyler.*

dockers

dünyanın en rahat pantolonu derler kendisi için. gerçektende mükemmel bir rahatlığı vardır. teflon kumaşı ile su geçirmez. aynı zamanda bir sürüde gizli cebi bünyesinde bulundurur. sakın giymeyin yoksa başka marka giyemezsiniz.

sokak

ankaragücü taraftarları tarafından kurulan klişeleşmiş gruplardan olmayan kendine has düsturları bulunan herkese kapısı açık bir gruptur. (bkz: http://www.sokaktayız.net)

belediye başkanının kapısını söktürmesi

enteresan bir olaydır. devamında şeffafım diyen başkanların binalarını tümden camla kaplattırmalarını beklediğimiz harekettir.

başkasını seven birini sevmek

zoru sevmekten başka birşey değildir.

devlet doğuya yatırım yapmadı diyerek dağa çıkmak

neden herşey devletten beklenir ki. boluda izzet baysal şehrine sahip çıkarken, kayseride kadir has memleketine yatırım yaparken senin insanlıktan nasibini almamış veya aldığını sanan zenginin büyük şehirlere göçüp hatta yerleşip mafyacılık oynarsa senin yaşadığın yerlere yatırım yapmazsa bu devletin değil birazda senin insanının, senin para kazandırdığın insanın suçudur. *

fotoğraf makinesi olmayan japon turist

yalandır, iftiradır, zinhar böyle bir sözün ortaya atılması insanı şirke götürür.

mansur yavaş

seçim öncesi abbas güçlü ile genç bakışa çıkması ne kadar dürüst, cesur ve yaptığı işlerin ne kadar şeffaf olduğunu gösteriyor ki dediği bir laf yeter bize ' başkan seçildiğimde rozetimi çıkartacağım ve sadece ankara için çalışacağım'.

ülkem için biriyle yatarım

(bkz: ülkeyi yatarak kazanmak)

veri tabani

şu anda tbt dersinde işlenen konu.

cehenneme 5 litrelik suyla gitmek

akıllıca bi olaydır. sokabilirse ne mutludur ona ama tam karşı görüş ile ankaralı namık tarfından oyun havası dahi yapılmıştır.
(bkz: yan cehennem yan 5 kamyon kömürle geliyom yan)

said nursi

bediüzzaman said nursi kürttür ama asla şeyh said ile karıştırılmamalıdır. şeyh said isyanı çıkmadan kendisinden yardım istenmiş fakat o bunun doğru olmadığını kendisine bildirmiştir. arkasında o kadar seveni varken, kürtçülük polikatısını en iyi yapabilecekken bunu yapmamıştır. talebeleriyle birlikte kafkas cepesinde savaşmış hatta rusya'ya esir düşmüşken hala vatan haini olarak gösterilir. o böle buhranlı bir dönemde bile kalkınmanın ve aydınlanmanın eğitimle olduğunu bildiği için savaş dönemi olmasına rağmen abdülhamid'in yanına iki kere gitmiştir doğuya üniversite açılması için. cumhuriyet kurulduğunda ise kendisi özel konuk olarak meclise çağırılmış kendisine doğunun valiliği teklif edilmiş fakat kendisi bunu kabul etmemiştir.
(bkz: insan bilmediğine düşmandır)