bugün

dalyanak abimizin kopardığı bir program olmuş. ayrıca kesinlikle recep ivedik tarzı bişi değildir. oyuncular daha naif karakterleri oynuyorlar.
--spoiler--
nev'in katıldığı 3. bölüm'deki "gardaş sen şimdi mevzu mu açdın?" ve hande solarlı4. bölümdeki "bu yandakine fazla soru sorma, dostu varmış" replikleri de güzeldi sankim.
--spoiler--
gülmekten alta sıçtıran program.
an itibariyle dalyanak abimizin mustafa üstündağ'a tüfek doğrultmasıyla yarmış programdır.
Sürekli bi ayaklanıyorlar kavga ediyorlar, biraz abartı olmuş ama zeynep beşerlerin elleri titriyordu yanlış görmediysem.
ne recep ivedik gibi uyduruktur ne de şahan gibi jay leno özentisidir.
an itibariyle dalyan' ın apaçi dansı örnekleri sergilediği programdır.
*
bugün çok berbat bir program olmuştur.
hayko cepkin'in katıldığı bölümü ile beni kahkaya boğan gece programı.
bugünkü bölümün konuksuz kısımları muhteşem ötesiydi. konuklu bölümlerde 2 tane kazulet konuğu alınca tıkanıp kaldı. sevgili bayan konuk zaten "evet" ve "hayır" harici cevap veremiyor. metin üstündağ da çok antipatik yahu ok tamam önceden anlaşmışlar hırlaşın felan diye ama bağri sepatik olsaydın metin üstündağ.
cuma gecesini iple çekmemi sağlayan programdır.

özellikle dalyan karakteri, durul bazan'ın önüne geçmiştir zannımca. o şive, o espriler nedir öyle.

izleyiniz, izlettiriniz.

edit: hata düzeltildi.
dalyanak spor salonunda bench press yaparken ağırlığı kaldıramaz ve boynuna indirir boğulma tehlikesi geçirmektedir fakat kardeşi onu kurtarmak yerine üstünü havluyla örtmüştür. bu olayı evde tekrardan anlatan dalyanak şöyle buyurur " varya o an bütün hayatım hani nasıl derler bir film şeridi gibi gözlerimin önünden aktı geçti, bugüne kadar ne kadar film izlediysem hepsini baştan sonra gördüm" ayrıca bugüne kadar şu formata kasılmayan tek bir adam vardı oda hayko cepkin ortama uydu kasıntılık yapmadı ve müthiş sempatimi kazandı işte budur dedim.
bu hafta konuklardan ötürü bir boka benzememiştir. Ama yinede izlenebilitesinden (o ne lan, dilime dolaştı bugün?) birşey kaybetmemiştir.
dalyan'ın sözleri insanı yarmaktadır.
an itibari ile star tvde vardır. açın izleyin beyler.
orta doğu ve balkanların en iyi taraftar gurubu. ankaragücü'nden insanlığa armağan.
ankara gücünün en atesli taraftar gurubunun adıdır. grup daha cok mamak, altındağ, çinçin gibi bölgelerin insanlarından olusmaktadır.
--spoiler--
kendini insan gibi hisset diye eve ayna almıyorum ayı!
--spoiler--
an itibariyle yılmaz morgül ün konuk olmasından dolayı sıkıcı geçen programdır. izlemeyenlerin çok bir şey kaybetmediği bölümdür.
kötü konuklar gelince (dün ve önceki günlerde olduğu gibi) izlenmeyen ama iyi konuklar geldiğinde müthiş esprileri olan güzel bir program, talk show neyse işte.
fena degil. Yayindan kalkarsa uzulebilirim.
Gecenler de yayindan kalkan muhtesem cifti de neden izledigimi bilmeme ragmen yayindan kalkinca burukluk yasadim.
an itibariyle hoyko cepkin'in konuk olduğu bölüm tekrar yayınlanmaktadır*. izleyiniz!
eski bölümünün yayınlanmasıyla bu hafta üzmüştür. zaten defalarca izlendiği için bir kere daha izlenmek istenilmemiştir.
4. bölümünün efsane olduğu söylenen tv programıdır.
dalyanın yanına düşen hatunlara acıdığım program. işin kötü yanı genelde güzel oluyolar ve maalesef kötü durumlara düşüyolar dalyan tarafından.*
bugün inzi sözlüğe gönderme yapmıştır.
--spoiler--
dalyan: lan o zaman özet geçsene dede surat!
--spoiler--
dalyan az önce aysel git başımdan şiirini uyarlamıştır.