bugün

ankaragücü'nün yegane taraftar topluluğu gecekondu'nun lideridir. laz ali diye de bilinir. ulus surdibinde otoparkçılık yapmaktadır.
gecekondu'nun tek lideridir.
uzun bir aradan sonra tekrar sağlığına kavuşup tribündeki yerini alan amigodur.**
ankaragüçlülerin ali imdat'a için söyledği bir şey vardır bir de.

sefa mercedesle
sefa bmw'yle
ali imdat giderr yayann evee
yayann evee oooo
bir diğeri için;

(bkz: minti başkan)
suratındaki jilet izinin beşiktaşlı bi amigo tarafından kavgada yapıldığı rivayet edilir.
panik atak hastası olduğu söylenmektedir, ne kadar doğru bilinmez. oğlu ankaragücü'nün küçükler takımındadır. koray akdoğan ile gecekondu'nun başını çekerler.
ankaragücü taraftarının alkol kullanmayan ender trübün liderlerinden çingen kemalden sonra en testisli ikinci trübün lideri kendisi diğerlerine istinaden namazında niyazındadır aynı zamanda panik atakdır ... rizenin laz alisi saman pazarı semtinin ali abisi ankaragücü trübünlerinin ali reisidir...
Rize'nin bagrindan kopup gelen, tribunde bir bakisiyla ayni anda binlerce taraftara hukmetmesini bilen ali reis'in hacidogan kiraathanesi vardir. Belki de turkiye'nin en sempatik tribun lideri.
ankara'da oynanan t.telekom - göztepe maçına gelerek bir nevi dostluk mesajı vermiş gecekondu tribün lideridir.
gecekondu taraftarına 'vallaha sınırdayız, yarın ceza alırsak seyircisiz oynarız, allah korusun!!! şampiyonluğa oynayan bir takımız' uyarısı ile beni benden almıştır.

http://www.facebook.com/h...979151107716&comments
türkiye'nin halk arasında popülarite ve söz geçirme bakımından en etkili adamlarından birisidir zira elini kaldırması ankara'nın yerle bir olmasına yeter. kırmızı sakallı ali abisidir ankaragüçlülerin.

not: adamlar manyak kardeşim, ali imdat ın askerleriyiz diyolar.
maç izlemeyi seven ben ankaragücü biletlerinin 1tl olduğu günlerde çok maça gittim hacu.**maçın birinde hemen üst tarafımda iki kişi kavga etti. kalabalığın içinden birisi yardıra yardıra bunlara iki tokat attı. ''öpün lan birbirinizi''dedi.koca adamlar birbirini şapur şupur öpüyo aga. lan tiksindim, öpmelerden soğudum. sonra o tokat atan adam sen ''herkes bir yanındakini öpecek '' demez mi. şaka sandım ilkte, sonra baktım öpücükler sağ taraftan meksika dalgalanması şeklinde geliyo. kaçacak oldum, buluttan çıkan güneş gibi amk nereye kaçıyorsun? adamları hepsi ''öpüm komutunu bekliyolarmış meğerse. baktım sağa sola az düzgün birini arıyorum. madem olacak bu iş ilki güzelolsun. * ama yok hepsi bildiğin kıllı adam.derken yanımdaki sığır hani olurya tam dudakla yanak arasından şaaap.öptü amk hani öptü dediğim yedi orayı. adam ''sikin'' komutunu bekliyo. dedim daha maça gelenin amq kaç kaç kaç...
işte o komutu veren abimiz 'Ali imdat'imiş.
(bkz: seni hiç unutmıyacam süt oğlan)
yinede bir optik değildir.
Beşiktaşlı hürriyet abiden suratına faça yemişliği olan tribün lideridir. Aynaya baktıkça biz besiktaşlıları hatırlayacaktır.
görsel

(bkz: 2 mart 2019 ankaragücü taraftar otobüsü kazası)
gecekondu taraftar grubunun reisi, lideri. 2 gün önce tüm takımlarla olan düşmanlıklarını bitirdiklerini açıklamıştır. Buna Eskişehir tribün lideri Murat Diri de ortak olmuş ve o da eskişehir'in diğer takımlarla olan düşmanlığını bitirdiğini açıklamıştır.
güncel Önemli Başlıklar