Ünü ülke dışına aşmış her ünlü futbolcunun anısında illaki galatasaray ve taraftarıyla ilgili bişey koymaya çalışması moda olmuş

ilk lerin takımı avrupa fatihi
Çocukluk aşkım...
Asiri balli kulup. Fener son 7 senedir bu kadar kotu olmasa size terimin ne 3. Ne de 4. Donemini yasatirdi...
görsel
taraftarıyla gs'nin 2-0 alacagina inaniyorum.
bugün şampiyonlar ligi grup aşamasında schalke ile karşılaşacak türk futbol kulübü.
dilerim iyi bir sonuçla ayrılır.
Vasat takım.
Almanya ligi 16.sına ezilmiş olan gülünç takımdır.Berabere kaldıkları sizi yanıltmasın,hakem yardım etmese hezimete uğrayacaklardı.

Şimdi gelirler almanya ligi çok güçlü diye ağlarlar.tabi canım,o yüzden mi geçen sene beşiktaş almanya 2.sini yenince "çöpleri yendi" oldu?

Abi hadi ya.şampiyonlar ligindeki en kolay kurayı çekip,4 puan kaybediyorlar.
görsel
görsel
kime vursak sesi gerizekalı taraftardan çıkıyor. elin sikiyle gerdeğe girilmez kuş beyinli takımın taraftarları. Lig sıralaması ve geçen sene şampiyonluğundan sonra iple çekiyorum maçlarımızı.
galatasaray başlığı altına bundesliga puan durumunu paylaştırır naftalin kokan taraftara.
senin gibi yapalım al o zaman

görsel
Son 24 avrupa kupası maçında sadece 2 galibiyet alabilmiş takım. Soranlara avrupa fatihi dersiniz.
ligdeki durumunu alışılagelmiş sayıp, avrupa da zaten başarısızlığı sakince bekleyen diğer takım taraftarlarının; puan kayıplarında tek tesellisi olan türkiye'nin en büyük futbol takımı.
basligi altinda ezik tinercilerin “biz daha buyuguz, biz soyleyiz boyleyiz” dedigini goruyoruz da siz bir sikim degilsiniz. genk bugun 3 tane sallar “namoglu” diye aglarsiniz yuzsuz yavsaklar surusu.

Edit: ben demistim, ama eksik demisim, 4 tane salladilar hahahaha.
Bu sene ligi sampiyon olarak tamamlayacak takimim sag ayagini sol tasagini baglasalar bile.
bu akşam her maçının olduğu akşam gibi puan kaybetmesini, mümkünse fark yiyerek yenilmesini beklediğim takım açık ve net.
Bir sürü işsiz güçsüz takımından insanların tuttuğu takım.
taraftarına çok üzüldüğüm fenerden çektiği kadar bu dünyada kimseden acı çekmeyen ezik futbol kulübü. evet..
namoğlu desteği deşifre olunca maç kazanmayı unutan takım açık ve net.
Elimizdeki maçı verdik. Yenilebilirdik üstüne. Bu maç yönetimin aslında ne kadar kötü olduğunu kötü yönettiğinin kanıtıdır. Neyse yine haykırıyoruz GALATASARAY SEVGiSi SÜRECEK SONSUZA DEK.
(bkz: jailson un karısı)
(bkz: fenerbahçe nin karısı)
Fenerbahçe’ yi yenmek bazı takımların aksine başlıca hedefi olmayan kulüp. 6-0’ lık derbi sonuçlarını değil şampiyonlukları önemser.
gelenin gidenin tokatladığı 15. sırada bulunan takıma, 50 bin taraftarının önünde 2-0 öndeyken puan veren takım.
hep söylerim. zamanında lucescu kalsaydı gs'miz dünya kulübü olurdu. imparator sevdasına yıllarımız heba oldu.
Mühendis Oktay ve Burak Yıldırım'ı acımadan öldüren, stadyumlarındaki maça gelirken ölen rakip takım taraftarı gencin ardından "Oley" çeken ve "Seni sevmeyen ölsün" diye tezahürat yapan taraftara sahip, spor tarihinin gördüğü en büyük rezilliğe Galatasaray denir.
Ex takımım yeni(aq yeninin) malatya küme düşene kadar ex takımım kalacak.