bugün

entry'ler (60)

metroda otobüste kulaklıksız video izleyen tipler

Arkadaşlar yeni bir trend çıktıda benim mi haberim yok. Son zamanlarda özellikle istanbulda çok fazla denk gelmeye başladım. Adam yada kadın açıyor YouTube videosunu yada instagram keşfet hikayesini hiç sesini filanda kısmadan sanki evindeymiş gibi izliyor.

Ben şahsen uyarmaktan bıktım fakat hergün en az 2 3 tane rastlamaya başladım. En son bugün kadının biri arkadaşı ile kafa kafaya vermiş muhteşem yüzyıl izliyordu otobüsde. işin garip tarafı ben dışında rahatsız olanda yok galiba. Böyle bir kolaylık varda benim mi haberim yok. Boşuna mı yıllardır kulaklıklara onca para ödüyorum. Metroda yada otobüsde yüksek sesli video izlemek özgürlük ihlali değil midir?

türk halkı neden hiçbir şeye itiraz etmiyor

Çünkü korkak.

yazarların zorlandığı durumlar

marketten ped alırken üzerimde arkamda oluşan garip baskı. yeminle bıktım bu ortadoğu ülkesinden.

anın görüntüsü

görsel
bu günlerde hava değişimlerinden galiba libido biraz yüksek.

kız kıza öpüşmek

ergenlik döneminde lisedeyken sınıf boşken bir kere yapmıştık bir kızla. tabi o zaman çok bir şey anlamadık. daha sonrası bir kaç kızla daha denemem oldu genel olarak erkeklere göre daha iyi çünkü kızlar ağız hijyenine daha çok önem veriyor.

bir lise anını anlat

bi gün biyoloji dersindeyiz yaşlı bir hocada var emekliliği yaklaşmış. dedi ki yediğimiz içtiğimiz gıdalardan günde ortalama kaç kalori alırız. bende hemen hızlıca bi hesap yaptım dedim ki, yaklaşık 5000 civarı hocam. hoca demesin mi, ne 5000 i 4000 ile 6000 arası. tabi sınıf pert

kız tavlamak için gerekli olan 3 şey

para karizma bide big dick.

usis

bence başka söze gerek yok. milli utanç kaynağımız.

http://www.youtube.com/watch?v=1ns_6ZVbEcQ&ab_channel=CanSungurCanSungur

yıldız teknik üniversitesi

değil türkiye dünyada ki en kötü teknik üniversite olabilir bunu açık ve net söylüyorum. usis diye bir sistemi var bilenler bilir en ufak yoğunlukta çöküyor. bu sistem 20 küsür yıllık ve bu kadar dile gelmesine rağmen hala değişmedi. en son bu sene eylülde yeni bir rektör geldi dedi ki bu sefer kararlıyız usis belasından 1 sene içinde kurtulucaz utanmadan 1 sene dedi ya. abi yapacağın okul mevcudu 30.000 kişi zaten maksimum 50.000 de hadi iyice abart 100.000 kişinin girebileceği çökmeden takılmadan çalışan basit bir not görüntüleme sistemi. yani elin adamları araba garajlarında yurt odalarında milyonların girdiği siteleri yapıyorlar bizim koskoca teknik üniversite daha kendi not görüntüleme sayfasını 20 yıldır yapamıyor.

eğer aklında olan düşünen varsa bence tercih etmesin sonra pişman olur çok küfreder. okulun yemekhane konum ring siyasi (millet bahçesi) 2 vize 1 final vs. bir çok sorunu var ve bunlar düzelmiyor gerçekten.

bim de karısının götünü tokatlayan adam

Bdsm desen var.

platoniğin aşırı umut veren sıradan davranışları

Günaydın demesi.

mide bulandıran ünlüler

Ali şan net.

istanbul oylarının yeniden sayılmasında son durum

istedikleri kadar saysınlar fark kapanmayacak, imamoğlu kazandı bu seçimi. akp de biliyor kaybettiğini vakit kazanmak için tekrar tekrar sayım yaptırıyorlar. belediyede belgeleri imha etme işleri tamamlanınca bu sayım sürecide son bulacak, imamoğlunun kazandığı açıklanacak. imamoğlu göreve geldiği gibi tüm pislikleri halk'a açıklayamasın diye kapsamlı temizlik yapıyorlar. 2 günde bitmez tabii 25 yıllık dosyaların temizliği.

imamoğlu 2014 yılında beylikdüzüne başkan seçildiğinde eski akpli başkan tarafından çok büyük bir borç bırakılmıştı ve bu borcun bilgisini beylikdüzü sakinleri ile paylaşmıştı. borç ödemekten doğru düzgün projelerini hayata geçiremedi adam. ibb başkanlığı döneminde de muhtemelen birçok borç ile uğraşmak zorunda kalacak ve projelerini hayata geçirecek kaynağı yaratmakta zorlanacak. akpli yönetimin ne kadar borç ile devredeceğini merak ediyorum ibb'yi.

istanbul un 18 ilçesinde oyların tekrar sayılması

Burnuma yine kötü kokular geliyor. Bunlar her türlü kataküllüyü yapabilir çünkü bunlarda ne allah korkusu var nede bir vicdan Adalet duygusu. Aradaki farkı iyice eritip yeni seçim bile isteyebilirler çünkü istanbul onlar için büyük bir rant kapısı. Yüzlerinde kaybetmenin verdiği çöküş var ama son deli çırpınışları ile her türlü illegalliği yapıyorlar.

eşim belediyede memur biz ona hizmet edemeyiz ühüü

Allah bunun gibi beyinleri biraz akıl zeka kırıntısı versin amin. Bunu her namazdan sonra tekrarlayın belki bir faydası olur.

devlet bahçeli

(bkz: beyin amcıklaması) .

2 nisan 2019 ahır yapılan cami

Ayrıca kartal meydana dikilen haçıda unutmamak gerekir. Birde bugün baktim istanbul 30 sene geriye gitmiş takvimler 2 nisan 1989 u gösteriyordu.

ekrem imamoğlu

2014'te beylikdüzü'nü, 2019'da istanbul'u akp'den alan başkan.

demokratik sol parti

ekrem imamoğlu’nun defalarca ibb başkan adaylığından çekilin çağrısına rağmen seçimlere girmiş, bile isteye akp’ye çalışmış partidir. %0,6 oy alarak, ekrem imamoğlu’nu destekleyenlere hayatlarının en uzun gecelerinden birini yaşattılar. akp de kazanamadı, siz de kazanamadınız.

anadolu ajansı

tarihin tozlu sayfalarına;

"31 mart 2019 akşamı ekrem imamoğlu'nun istanbul'u kazanacağını anlayınca(çünkü sandıkların %98-99'u açılmışken chp'nin kalesi diyebileceğimiz beşiktaş ve kadıköy'deki açılma oranları %70-80 ve %85-90 civarıydı) kazandık diye açıklama yapan binali yıldırım'ı yalancı durumuna düşürmemek uğruna veri akışı bahanesiyle gerçek sonuçları açıklamayan, insanların haber alma özgürlüğüne doğrudan müdahale etmiş haber ajansı."

olarak geçecektir.