bugün

2. takımı kurması gereken ülkemizin güzide takımı. oğlum paramız falan var. kuralım 2.takımı şl başarıdan başarıya koşalım. kadroyu ikiye bölsek bile, şu anda en az 2. turu görürüz. duy sesimizi ünal başgan.
sampiyonlar liginde insallah bu sene yari final - final gormesini istedigimiz canimiz kanimiz..

tamamen hazir sneijder - drogba - selcuk - burak - muslera - s.kaya ile piyasaninin anasini sevecektir.. haydi aslanim guluyoruz simdiden gelecege..
türkiye'nin gururu, yüz akı.

alnımız ak, başımız dik.
kurtulus savasinin oldugu donemde ogrencilerinin %70ini savas dolayisiyla kaybetmis 15 yasinda veletlerin bok atmak icin yaristigi takim..
sonra dedim ki; iyi ki galatasaraylıyım.
2 sene boyunca ilk 3'te yer alırsa(şampiyon olmasa bile) büyük ihtimalle şampiyonlar liig'ne direkt gidecek takımımız.
önümüzdeki 2-3 sezon boyunca şampiyonlar liginden kazanacağı para ile (büyük ihtimalle türkiye'nin payına düşen paranın tamamı) volenin amına koyacak olan takımdır. yürüyedur!
alt yapisindan formaya kufreden futbolcu yetistiren kulup.

arda turan in yeni sezon formasina ettigi kufur hala hafizalarda.
Altyapisindan zeki futbolcular yetistiren takim.

Gidip israrla ibne gibi seker pembesi forma yaptirirsaniz biri de cikar soyler tabi ki.

Herkes takimiyla tasak gecilmesine goz yumacak degil ya.
Tertemiz ve serefli takimim. Sikeyle elde ettikleri kupalari sahiplenen taraftar grubuna sahip degildir. Ayrica sike yapip aklanmak icin tff nin etegini open takim degildir.
sikinin üstünde ceviz kıran taraftar topluluğuna sahip olan takım. biz "nani gelir mi, farfan yolda mı, real madrid ile hazırlık maçı ne zamandı lan, emirates cup eşleşmeleri ne oldu?" gibi, insana hoşluk veren meselelerle ilgileniyorken benim fakir fukara, garip gureba kanatlı kardeşlerimin götünden kan geliyor çok afedersiniz.

dünya hali be adamım, herkes gülemez, ağlayanlar da olacak illa ki.
türkiye'de güzel olan tek şey.. iyi ki varsın bea galatasaray...

galatasaray'lı olduğu için insan kendini özel hisseder mi lan ? teşekkürler..
Avrupa kupalarında başarılı olması istenmeyen türk takımıdır.

yıldırım demirören piçinin 6+0+4 ü niçin yaptığı belli oldu. fener ve Beşiktaş nasılsa avrupaya gidemeyecek, o zaman Galatasaray ın da başarı sağlamasına ne gerek var demiş; amına koymuştur ortalığın!!
dün seninle yarışan, bugün herkes perişan.
tanım: türkiyenin en başarılı ve tertemiz takımı.
önümüzdeki 10-15 yılı domine edecek kulüp.
fb nin haklı olarak ya da haksız olarak 2 artı 1 ceza almasından sonra avrupa kupalarında artık tek geçilecek olan takımdır. candır canandır. yolu açık olsundur.
armasında asalet taşıyan, türkiye'nin en büyük takımıdır.
bu yıl ve önümüzdeki iki yıl (ligi bjk, fb ve gs'nin arkasında bitirip ön elemeyi geçecek türk takımı olacağını sanmıyorum) şampiyonlar ligi'ne tek başına katılacağı için hiç topa dokunmadan alacağı üç yıllık para 60 milyon euro olacak takımım. buna 90 milyon euro civarında olmasını beklediğim (2 kez grupları geçme, bir kez uefa'ya kalma) maç, stad ve satış gelirleri eklendiğinde inanılmaz bir para kazanacağını ve 2016'ya kadar ligi domine edeceğini söylemekte beis görmüyorum.

ancak işte sırf bu sebeple diğer takımların lobileri yabancı sınırlamasını türk futbolunu dinamitleme uğruna savunmaya başlayacaklardır, uefa'nın ceza yağdırdığı kararlardan sonra.
hayatın anlamı

http://inciswf.com/cocuklukaskimsin2.swf
http://skorer.milliyet.co...detay/1728259/default.htm
böyle kişilerle uğraşan kulüp.
fenerbahçe'nin bataklığa batması için elinden geleni yapan peşkeş ve şerefsiz kulüp.
Fenerbahce batsin diye aziz yildirim'i yillarca tibet'teki bir egitim kampinda yetistirip, sonra kulube sokarak fener'in bugunlere gelmesini saglamis ahlaksiz kulup.

Bu kuresel saldiri cemmatcilerce tam 50 yildir devam ediyor ama fenerbahceliler farkinda bile degil.

Uyan fenerbahceli uyan, 30 kupona alinmadi bu vatan!!1 hshhsgdjsjahshagdg. (dayanamadi)
fb ve bjknin avrupadan men edilmesine sevinmemesi gereken camiadır. ama bursasporun gruplara kalamaması durumunda kasasına yine ciddi miktarda bir para girecek olan takımdır.
Eğitim ve spor birçok konuda ismi zikredilen köklü kurum.
Bir spor kulübünden çok daha fazlasıdır.